Praeityje garsi dainininkė ilgą laiką buvo dingusi iš viešo gyvenimo. Išskirtiniu balso tembru stebinanti atlikėja prieš ketverius metus susilaukė trečio sūnaus, bandė jėgas „Eurovizijoje“, tačiau po nesėkmingo bandymo dingo iš muzikinės Lietuvos padangės.

Sekmadienį moteris kartu su daugybe pretendentų stojo į eilę ir laukė savo eilės, kada galės per kelias sekundes įrodyti, kad yra verta dalyvauti „X Faktoriuje“.

Tarp besibūriuojančių jaunuolių, buvo matyti ir pastarojo projekto sezono lyderiai: mikčiojimą scenoje nugalintis Aleksas Augaitis, aktoriniais sugebėjimais stebinantis Thomas Tumosa ir lakštingalos balsu žavinti Miglė Pivoriūnaitė. Visi jie lipo ant scenos ir dovanojo susirinkusiems savo pasirodymus.

Kaip ir kasmet, televizijos žiūrovai projekto atrankų akimirkas išvys tik rudenį, o nugalėtojas, kuriam atiteks ne tik šlovė, bet ir krūva šlamančių, paaiškės metų pabaigoje.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės