„Vaikštau su šunimis. Žiūriu, kieme policijos pareigūnai apžiūrinėja namą. Vėliau laiptinėje juos sutinku prie apatinių kaimynų buto.

Susišvietė galvoje, stabtelėjau, sakau: „Jūs tikiuosi čia ne dėl lempučių?“

Taip, dėl lempučių, gal žinot pas ką jos?“

Taip, Lietuvoje dar yra žmonių, kurie iškvečia kaimynams policiją dėl kalėdinio pi***** ant lango. Juk tvirkinu jų vaikus ir vedu iš dorybės kelio.

Pareigūnai puikūs: mandagūs ir nemeluoja man apie mano teises. Jaunesnysis net atsargiai šyptelėjo, kai pasakiau, kad nenukabinsiu. Užsirašė duomenis, pasiūlys kaimynams rašyti skundą komisariato inspektoriui. Aš pasiruošęs.

Dorovingieji kaimynai, o gal geriau pamokykite savo vaikus lytinio švietimo? Jeigu bijot vaikui parodyti iš lempučių nupieštą p******, tai tuomet aš nesistebiu, kodėl lietuvių lytinis švietimas vienas prasčiausių, o paauglių nėštumas vienas didžiausių Europoje.

Spėkit, ką šiandien padarysiu? Ar išjungsiu lemputes, ar nusipirksiu papildomų ir nupaišysiu antrą pi***** ant kito lango?“, – retoriškai klausė Mykolas.

DELFI susisiekus su Mykolu, savo motyvus taip papuošti langą jis aiškino paprastai: „Pi****** paišau visur ir visada, turiu nemažai atributikos su jais, tatuiruotę. Vieni tai vadina maištu, kiti nesubrendėliškumu, bet man tai tiesiog smagi pramoga be jokios gilesnės potekstės. Labai liūdėčiau, jei mano gyvenime ateitų tas nuobodus etapas, kai kvailos pramogos taptų tabu. Labiau už viską bijau tapti senstančiu nuobodyla, kuris vaizduoja rimtą ir suaugusį asmenį, kai iš tiesų yra tiesiog nuobodi, pilka persona. Matyt dėl to p****** girliandas ir dėlioju, jog visada sau tai priminčiau ir niekada netapčiau dorovingu, 100% etišku, nuobodžiu žmogumi, kokiu anksčiau ar vėliau tampa dauguma lietuvių. Tokie žmonės, puolantys į stresą dėl ant lango pamatyto p******, yra labai juokingi.“

Paprašytas plačiau pakomentuoti susiklosčiusią situaciją, Mykolas atskleidė, jog policijai pasiskundę žmonės teigė, jog šią dekoraciją mato vaikai, todėl esą tai nėra tinkama.

Atvykę pareigūnai tiesiog užsirašė M. Plesko duomenis ir atsisveikino. „Labai matėsi, jog patiems pareigūnams situacija yra juokinga, bet jie kaip tikri profesionalai stengėsi to neparodyti“, – pasakojo Mykolas.

„Mane šiaip labai stebina, kiek stipriai žmonės yra kompleksuoti, jei pamatę p******* tiek užstresuoja, jog puola kviesti policiją ir rašinėti piktų komentarų internete. Turėtų būti liūdna dėl tokios visuomenės situacijos, bet kad labai juokinga“, – sakė žinomas tinklaraštininkas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1120)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės