Pasidomėti vyriško įvaizdžio naujienomis atvyko politikas Žilvinas Šilgalis su drauge Kristina, žinomas stilistas Karolis Murauskas, operos solistai: Jonas Sakalauskas, Agnė Sabulytė, Ieva Juozapaitytė, Dovilė Kazonaitė, verslininkas Edmondas Babenskas ir kt.

Vyriškai auditorijai skirtame renginyje specialų šou surengė salonų „Barzdaskučiai“ meistrai: Johnas Alexanderis Serna (Kolumbija) ir Denis Nikitin (Ukraina). Patyrusių meistrų modeliais tą vakarą tapo kino prodiuseris Stasys Baltakis, verslininkas Gediminas Tiuchta, archeologas Dominykas Šaudys ir kt.

Prieš kelis metus iš Kolumbijos į Lietuvą atvykęs barzdaskutys J. A. Serna teigė, kad pastaruoju metu populiariausi itališkasis ir niujorkietiškas vyro įvaizdžiai.

Apie barzdotą gyvenimo būdą pasakojo renginio garbės svečiai: „Barzdų klubo“ prezidentas Mantas Rimkus ir barzdų kultūros ekspertas Valdas Samkus.

„Barzdotam“ vakarui dirigavo televizijos laidų vedėjas Žygimantas Stakėnas. Paklaustas, kodėl ir pats nusprendęs auginti barzdą, sakė, kad iš pradžių pakeitė šukuoseną – itin trumpai nusikirpo.

„Pamaniau, kad be barzdelės atrodysiu kaip mandarinas. Štai todėl ir pradėjau ją auginti“, – juokdamasis sakė Ž. Stakėnas. O kaip reagavo žmona Dovilė į savo vyro išvaizdos pokyčius? Kiek pamenu, pirmieji jos žodžiai buvo: „Wow! Lyg aktorius Bruce'as Willisas!“.

Ž. Stakėnas – kaip šiuolaikinio modernaus vyro įvaizdžio atstovas – renginio metu pristatė specialiai jam parinktus salono „Tavo kostiumas“ įkūrėjos Rūtos Žalianekaitės kostiumus.

Prie kostiumų vakaro vedėjui buvo priderintos kūrėjos E. Lash rakų darbo peteliškės ir fantazijos. Didžiulės nuostabos sulaukė batai, kuriais avėjo Ž. Stakėnas, mat jie, pasirodo, yra sukurti iš kanapių pluošto.

Apie ekologišką, gamtai draugišką „Cannashoe“ kanapinę avalynę vakaro svečiams pasakojo jos kūrėjas Andrius Osadčis, pasiūlęs paragauti desertų, pagamintų iš kanapių bei kitų gamtos dovanų.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (21)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės