Tačiau „Auksinio balso“ scenoje atlikėjas vis dėlto pasirodė. Ir, žinoma, kūrinį atliko drauge su savo žmona. Duetų vakarą kiekvienas muzikinio projekto dalyvis galėjo pasikviesti po scenos kolegą, su kuriuo galėjo drauge atlikti kūrinį.

V. Tarasovienė sau į partnerius pasikvietė mylimą vyrą. „Ar dar gali būti kitų pasirinkimų? Man tai net nesvarstytina“, - juokiasi Violeta, paklausta, ar nesvarstė dueto su kitu atlikėju.

„O aš Violetai duetų vakarą siūliau padainuoti su Virgilijumi Noreika. Manau, jų pasirodymas būtų buvęs auditorijai mielesnis“, - išsidavė V. Tarasovas. Tiesa, „Auksinio balso“ komisija Violetos ir Viliaus pasirodymui skyrė maksimalų balų skaičių, todėl vargu, ar bebūtų galima surengti geresnį pasirodymą su kitu atlikėju. Niekas neužginčys, kad profesionalių atlikėjų pora susigyvenusi ne tik gyvenime, bet ir ant scenos.

Violeta prisipažino, kad dainuojant su sutuoktiniu ji scenoje jaučiasi kitaip, nei viena.

„Aišku, yra savų niuansų dainuoti vienai ir duetu. Bet kai koncertuoju su vyru, visada jaučiu užnugarį, stiprų palaikymą. O jei kažką pamirštu, Vilius visą laiką primena įstodamas laiku“, - juokiasi Violeta.

Vilius bene ištikimiausias V. Tarasovienės gerbėjas „Auksiniame balse“. Tiek jis, tiek jų mažoji dukrelė Gabrielė. Šeima visada būna kartu.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (90)