aA
Sekmadienį po pietų garsi estrados dainininkė Vitalija Katunskytė atgulė amžinojo poilsio. Ji buvo palaidota Šiaulių Donelaičio kapinėse šalia savo mamos.

Šalia Šiauliuose esančių Donelaičio kapinių jau iš anksto ėmė formuotis spūstys, rinkosi būriai žmonių, kurie rikiavosi į eilę ir tyloje laukė atvykstant Vitalijos Katunskytės artimųjų. Prie kapinių, kaip ir šalia laidojimo namų, visos ceremonijos metu budėjo greitoji pagalba.

Šalia kapo gausiai susirinkusi minia ėmė garsiai ploti, tuomet buvo atneštas karstas su Vitalijos Katunskytės palaikais.

Laidotuvių ceremonijos metu į duobę buvo nuleistas lagaminėlis su V. Katunskytės mikrofonu. Jį ceremonijos metu rankose laikė jos dukra Monika.

Laidotuvių ceremonija:

Sekmadienį, apie pirmą valandą šalia laidojimo namų ėmė formuotis didžiulės spūstys, prie išėjimo rikiavosi būriai žmonių. Netrukus buvo išneštas karstas su Vitalijos Katunskytės palaikais.

Su trečiadienį mirusia atlikėja buvo galima atsisveikinti laidojimo namuose „Tylos namai“, Šiauliuose, Žemaitės g. 2B. Lankymas vyko penktadienį nuo pietų, šeštadienį ir sekmadienį.

Sekmadienį tarp paskutinį kartą Vitalijos atminimą atvykusių pagerbti žmonių buvo nemažai ir scenos kolegų bei bendražygių. Sekmadienį šalia V. Katunskytės karsto skambėjo jautrios dainos, kurias atliko grupės „Vairas“ vokalistas. Šalia laidojimo namų budėjo ir greitoji pagalba.

Sekmadienio atsisveikinimas:

Šeštadienį nuo pat ryto ėmė rinktis V. Katunskytės artimieji, šeimos nariai, bičiuliai ir gerbėjai. Kai kurie jų atvyko iš kitų miestų, o pakalbinti negailėjo gražių žodžių apie estrados atlikėją.

Šeštadienio atsisveikinimas su Vitalija Katunskyte:

Šeštadienį Delfi V. Katunskytės sesuo Genovaitė sakė, kad Vitalijos noras ir polinkis dainuoti buvo nenumaldomas iki paskutinės gyvenimo minutės.

„Aš ją auginau. Esu 10 metų vyresnė. Kiekvieno žmogaus gyvenimas turi tamsiąją ir šviesiąją pusę. Vitalija džiugino visus, nerodė savo skausmų, pergyvenimų. Tokia ji visų prisiminimuose ir išliks – šviesi, spindinti, žavi, be jokių sunkumų. Kita jos pusė buvo sudėtinga – labai daug pergyvenimų, aukojosi dėl šeimos, vaikų gyvenimo. Buvo sunku, ji turėjo visokių momentų. Ji baisiai norėjo gyventi. Aš jai sakydavau, Vitalija, gal jau truputį nurimk? O ji – aš noriu dainuoti. Vieni į savo gyvenimą žiūri vienaip, kiti – kitaip. Jos gyvenimas buvo su žmonėmis, buvimas scenoji, dainavimas“, – kalbėjo Vitalijos sesė.


Aidas Manikas tikino, kad Vitalija jam buvo tarsi globėja, kuri, be kita ko, juo ir jo talentu ypatingai tikėjo.

„Jos gyvenimas tiek scenoje, tiek užkulisiuose buvo gana panašus. Ji buvo tikra, nuoširdi visur, – ašarų neslėpė A. Manikas. – Visų pirma, netekau gero žmogaus, geros draugės. Mes buvome pažįstami apie 20 metų. Šešerius metus koncertavome kartu, važinėjome po Lietuvą. Tariu didžiulį ačiū už tai, kad ji man padėjo muzikoje, padėjo gyvenime. Šnekėdavome iki išnaktų, vienas kitą palaikydavom, suprasdavom, užjausdavom, – kalbėjo A. Manikas. – Ji manimi didžiavosi, buvo tarsi mano globėja. Scenoje daug nuostabių kolegių, o Vitalija buvo viena iš tokių draugiškiausių, nuostabiausių draugių. Kai sužinojau, negalėjau naktį užmigti. Negaliu patikėti ir dabar. Einu su ja atsisveikinti ir bijau savo reakcijos, kai ją pamatysiu karste. Man šokas, kiekvieną naktį galvoju apie ją.“

Delfi primena, kad netikėta žinia apie garsios atlikėjos netektį Delfi pasiekė trečiadienio vakarą. Skaudžią naujieną patvirtino buvęs V. Katunskytės dukros vyras Kęstutis Blažys.

„Taip, dar nežinoma mirties priežastis, daktarai sako, kad dėl širdies. Ji buvo namuose“, – Delfi sakė K. Blažys.

Vitalijos Katunskytės dukra Monika prisiminė paskutinį pokalbį su mama

Šiauliuose esančiuose laidojimo namuose „Tylos namai“ nuo penktadienio popietės skambėjo V. Katunskytės dainos, per TV ekraną buvo rodomos atlikėjos nuotraukos. Vieni pirmųjų čia pirmąją atsisveikinimo dieną atvyko atlikėjos dukra Monika ir buvęs M. Katunskytės vyras Kęstutis.

Penktadienio atsisveikinimas su Vitalija Katunskyte:

Kalbėdama su Delfi Monika neslėpė ašarų ir prisiminė paskutinį pokalbį, įvykusį prieš pat mamos mirtį.

„Mes labai daug abi planavom. Aš turėjau Velykoms parskristi namo, nes sūnui turėjo būti ilgosios atostogos. Mes labai daug planavom – kalėdinius koncertus. Aš su ja pašnekėjau, po valandos paskambino sūnus, pasakė, kad jos nebėra, – verkdama kalbėjo Monika. – Paskutinis mūsų pokalbis buvo labai gražus. Mes abi pasišnekėjom – buvom labai artimos. Turėjome labai stiprų ryšį. Mano vienintelis klausimas prieš pabaigiant pokalbį buvo – mama, kaip tavo sveikata? Tai mama, kaip visada su humoru – čia kiek paskauda, kojytės, stuburas. Kalbėjom, kad Velykas sutiksim kartu. Nebesutiksim.“


Buvęs Vitalijos Katunskytės dukros Monikos vyras Kęstutis Blažys sakė, kad netikėtai mirusios atlikėjos gerumas buvo nepamatuojamas. Delfi vyras patikino, kad sieks prasmingai įamžinti V. Katunskytės atminimą Palangoje.

DELFI
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(118 žmonių įvertino)
4.7373

Apie komplikuotus santykius su Giedriumi Masalskiu prabilusi Asta Stašaitytė pasidalijo nauja žinute: kokia graži nauja diena (21)

Praėjusį penktadienį socialiniuose tinkluose netikėtai apie komplikuotus santykius su buvusiu vyru...

Į avariją patekęs nuomonės formuotojas Laurynas Dubrovskis: vairuotojas siūlė sumokėti kelis tūkstančius, buvo galimai neblaivus (6)

Ketvirtadienį Laurynas Dubrovskis, geriau žinomas Keno Kačio slapyvardžiu, susidūrė su itin...

Mišrių kovų menų turnyre pasirodė ir kūdikio besilaukianti Ugnė Siparė su vyru Mariumi (5)

Šeštadienio vakaras kovos menais besidomintiems žmonėms buvo itin įtemptas ir įdomus, nes Kaune...

Mišrių kovų menų turnyro „Blade Fights“ nepraleido ir Lietuvos žvaigždės: ant raudono kilimo – akį traukiantis stilius bei bučiniai (1)

Šeštadienį „Žalgirio“ arenoje vyko kovos menų turnyras „Blade Fights“, kuriame pirmą...

Top naujienos

Toliau narsto galimą informacijos nutekėjimą Bartoševičiui: vienas generalinės prokurorės veiksmas – labai keistas (3)

Seimo opozicija toliau renka parašus ir dar šią savaitę žada neeilinę Seimo sesiją dėl galimai...

Sąskaita už laiptinės elektrą išgąsdino ne juokais – tokių kainų nėra buvę (2)

Didelė elektros sąskaita gali pasiekti gyventojus ne vien už suvartojimą bute, bet ir už bendrų...

Bloomberg News

Dugnas dar nepasiektas: Kinija staiga pakeitė retoriką (3)

Staigus Pekino perėjimas nuo apgailestavimo iki grasinimo atsakomaisiais veiksmais dėl Jungtinių...

Įtempta Vilniuje dingusio 15-mečio paieška: savanoriai rado daugiau paauglio daiktų rastas telefonas ir banko kortelė (3)

Vilniuje tęsiama šeštadienį dingusio nepilnamečio Mykolo Davidonio paieška, prie jos prisidėjo...

Netikėtumas Alytuje: Kurtinaičio kompanija patiesė „Žalgirį“ (6)

Alytaus „Wolves“ (13-5) komanda pradžiugino savo sirgalius skambiausia šio sezono pergale...

Dėl skaudžios išdavystės Juozo svajonė tapti gydytoju sudužo: vos ištvėrė kraupią sovietų mėsmalę

99-erių Juozo Karsokos kadaise puoselėta svajonė tapti mediku sudužo susidūrusi su sovietine...

Andrius Užkalnis

Užkalnio terapija (5) Stiprus rodiklis to, kaip jums sekasi: ką reiškia, jei erzina jaunimas? (2)

Iš visų dalykų, kurie mus naikina, pavydas yra viena toksiškiausių emocijų: po kaltės ir...

Darželyje – skandalas: viename iš didmiesčių tėvai atskleidė mokytojos aferą (1)

Darželinukų tėvai Šiauliuose atskleidė būrelio mokytojos aferą. Kelis mėnesius už...

Paulius Ratkevičius apie atostogos Tailande: nors fantastiškai patiko, čia grįžčiau nebent po 10 metų

Fitneso treneris Paulius Ratkevičius dalinasi savo atostogų Tailande įspūdžiais. Jis tikina,...