Su DELFI susisiekęs vyras pasakojo, kad jo idėja yra sukurti kavinę iš dviaukščio autobuso „Shakes & Ladders“, kurioje nebūtų jokio alkoholio ir būtų laukiami visi, kurie norės ne tik pavalgyti, tačiau ir išbandyti stalo žaidimus. Kol vyksta buvusios mylimosios dingimo tyrimas ir jis negali išvykti iš šalies, o S. Grafininos kūdikis yra globojamas kitų žmonių, jis nusprendė susikoncentruoti į kitas veiklas. Kalbėdamas jis keletą kartų pabrėžė, kad taip nori atsiriboti nuo jį supančių problemų.

„Autobusą pasirinkome, nes tai yra įkandama ir galima keisti lokaciją. Tokia idėja suteikia daugiau laisvės ir galimybių pasiūlyti įvairių variantų užsakovams.

Pirmajame aukšte bus plotas prekybai, vieta, kur bus galima gauti informacijos, mokomosios literatūros ir virtuvė. Galima sakyti, kad tai bus puiki vieta greitam užkandžiui. Antrajame aukšte – stalo žaidimų kavinė, kur žmonės galės valgyti, leisti laiką žaisdami, naudotis internetu ir pan. Taip pat planuojame ir lauko staliukus“, – savo idėją pristatė pašnekovas.

Jis taip pat žada ir savo pačių gruzdintą kavą bei specialius renginius, tokius kaip vaikų klubas, laimės ir gerovės kursai, filmų naktys ir kt. Su dviem jaunais lietuviais Benu Jasiuliu ir Klaudijumi Pučkumi dirbantis vyras žadėjo, kad iš pradžių virtuvėje suksis trise. Vyrai tikino, kad sunkumų tai nesudarys, nes vienas jų yra dirbęs virtuvės šefu, o patirties aptarnavimo srityje turi visi.

„Benas papasakojo man apie savo verslo idėją, planus ir tai, kokį projektą nori sukurti. 2015 metais, prieš sutinkant Sandrą, aš įsigijau autobusą, bet vėliau, kadangi tuo metu jis man buvo nereikalingas, pardaviau jį“, – sakė N. Westas.

Tiesa, kadangi Šiauliuose gyvenantis britas buvo suimtas rugpjūčio 6 dieną, jo žmonos dingimo byla tuomet perkvalifikuota į nužudymą, o jis tapo vieninteliu įtariamuoju, grįžus į laisvę jis sulaukė nemažai apribojimų. Kaip jau anksčiau patvirtino Generalinės prokuratūros Komunikacijos skyriaus vyr. specialistė Gabrielė Petkuvienė, siekiant užtikrinti netrukdomą ikiteisminį tyrimą dėl galimo 28-erių metų šiaulietės Sandros Grafininos nužudymo, įtariamajam šių metų rugsėjo 3 dieną skirtos kitos kardomosios priemonės – įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje, neišvykti iš Šiaulių miesto ir iš vyro paimtas asmens dokumentas.

Pasiteiravus, kaip šios kardomosios priemonės jam netrukdo kurti verslo planų, N. Westas patikino, kad tai jokių sunkumų nesudaro, nes iš Šiaulių jis išvykti gali, o kreipusis į policiją galėtų atgauti ir pasą. Kaip jis pasakojo, svarbiausia yra tai, kad su savimi turi paso kopiją.

„Žinoma, galiu sėdėti, nieko nedaryti ir tiesiog išprotėti, bet tai (ši kavinės verslo) buvo idėja, kurią tikrai noriu sukurti. Noriu negaišti laiko ir dirbti su tuo. Iš pradžių surašiau visas savo idėjas ir nusprendžiau, kad noriu imtis būtent šios idėjos.

Jei man reikia pasiimti pasą, turiu kreiptis į policiją ir taip pat turiu paso kopiją. Taip galiu daryti viską, ko reikia. Padėtis tikrai nėra lengva, bet tiesiog stengiuosi susikoncentruoti į kitus dalykus. Vis galvoju apie tai, kaip susigrąžinti dukrelę, plėtoti verslą“, – sako jis.

B. Jasiulis sakė, kad su Nigelu susipažino per bendrus draugus ir kadangi ne vienerius metus Anglijoje gyvenęs vyras puikiai kalba angliškai, greitai atrado bendrą kalbą. Tačiau apie skandalą jis tikino nieko nežinąs. „Tikrai nieko nežinau. Gyvenau ne Lietuvoje ir nieko negirdėjau“, – trumpai atsakė jis, paklausus, kaip vertina visą susidariusią situaciją.

„Tiesiog jis papasakojo, kad yra turėjęs verslą ir panoro prisijungti prie mūsų idėjos. Mes neturėjome patirties, o jis moko mus ir yra kaip mentorius. Ruošėmės, norėjome pradėti, bet jis kaip ir davė pradžią. Jis tikrai puikiai gaudosi, žino, kaip reikia pradėti. Su juo viskas vyksta labai produktyviai.

Dabar žiūrime, kaip žmonės reaguoja į šią idėją ir dirbame toliau. Manau, kad kiek idėsime darbo, tiek ir bus. Turime radę jau visus žmones, kurie mums yra reikalingi. Yra žmonių, kurie sako, kad idėja tikrai gera ir laukia, kada startuosime“, – pasakojo šiaulietis.

Vyrai jau paskaičiavo, kad jų kavinei-autobusui įrengti ir visai idėjai įgyvendinti prireiks 15 000 eurų. Jei idėja pasiteisint, jie ketina plėstis ir atidaryti dar vieną kavinę Kaune. Ir nors kol kas kažko labiau apčiuopiamo parodyti jie negeli, tikino, kad planai realūs bei viskas bus parengta iki pavasario, o kol kas laukia daugiau investicijų.

Apie savo verslo planus jis užsiminė jau sutikdamas DELFI žurnalistus Šiauliuose. Nors jau anksčiau gavome žinučių ir laiškų, kuriuose teigiama, kad visi šie verslo planai yra pramanyti, N. Westas atkirto kritikams ir žada, kad netrukus galės įrodyti savo tiesą.

DELFI primena, kad N. Westo žmonos, su kuria vyras susituokė Las Vegase, dingimo byla dar rugpjūtį buvo perkvalifikuota į nužudymą, o jis tapo įtariamuoju.

Šiuo metu ikiteisminis tyrimas atliekamas toliau ir N. Westas išlieka vieninteliu įtariamuoju. Šaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai dar liepos 19 paskelbė be žinios dingusios 28 metų S. Grafininos paiešką. Į policiją kreipėsi minėtos moters sesuo ir pranešė, kad nuo šių metų liepos 1 dienos negali susisiekti su Didžiojoje Britanijoje gyvenančia seserimi S. Grafinina. Tiek Anglijoje, tiek Lietuvoje pradėta dingusiosios paieška.

Nustatyta, kad S. Grafinina liepos 1 dieną grįžo į Lietuvą. Tai užfiksuota tikrinant į Lietuvą iš Didžiosios Britanijos atskridusio orlaivio keleivius. Birželio 28-ąją iš nesaugios aplinkos buvo paimta tuomet šešių mėnesių S. Grafininos duktė. S. Grafininos sutuoktinis, neoficialiais duomenimis, tuo metu buvo neblaivus, bute buvo ir dar keli asmenys.

Paimta mergaitė išvežta ir apgyvendinta globos namuose. S. Grafinina išgarsėjo po to kai po projekto „Olialia pupytės" pradėjo pasakoti apie savo turtus ir tai, kokį pasakišką gyvenimą jai padovanojo milijonierius vyras iš Didžiosios Britanijos.

Moteris dalijosi asmeninio gyvenimo detalėmis televizijoje bei spaudoje ir jų santuokai išgyvenant ne pačius geriausius laikus. Tuomet ji pasakojo, kad sutuoktinis N. Westas prieš ją naudoja smurtą, tačiau vėliau N. Westas visa tai paneigė sakydamas, kad jos mėlynės - užsieniečių, su kuriais jo žmona užsiiminėjo seksu už pinigus, darbas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės