Į išskirtinių ir rinktinių valgių puotą preciziškai ruoštų skanėstų gerbėjai pakviesti minint ypatingą progą – oficialų grilių centro atidarymą.

„Viską norėjosi išmėginti. Čia tiek daug gundančių „žaisliukų“, kad sunku buvo apsispręsti, kuris galėtų būti mano mėgstamiausias“, – ruošdamas patiekalus ant skirtingų „Griliai.lt“ grilių šmaikštavo virtuvės šefas.

Išpildyti sumanymą naudingai pasiruošti prasidedančiam grilio sezonui, sužinoti kokias naujienas pristato pasauliniai BBQ grandai jam padėjo ir kolega, virtuvės virtuozas Artūras Januškevičius.

„Grilinti galima viską, o žinant kelias taisykles – ir nustebinti tuos, ką nori pagerbti bei palepinti“, – įsitikinęs Gian Luca Demarco.
Gian Luca Demarco sukviesti svečiai šventinį vakarą lepinosi ne tik ypatingais valgiais, bet ir išgirdo daug gardaus maisto ruošimo paslapčių.

Grilių centrą su atidarymu tąsyk pasveikino ir visas būrys žinomų žmonių – televizijos gelbėtoja Gerda Žemaitė, renginių vedėjas Dainius Martinaitis, dainininkas Mindaugas Mickevičius – Mino, atlikėja Viktorija Mauručaitė, plaukų stilistas Karolis Murauskas, grupės „16 Hz“ nariai, verslininkė Natalija Martinavičienė, mikropigmentacijos centro savininkė Gitana Vizgaitienė, veterinaras Paulius Morkūnas su žmona Kristina, dainininkė Giulija, operos solistė Monika Falcon, dainininkas Igoris Jarmolenka, reperis Renatas Lore, dainininkė Vasha, grožio specialistė Vaida Norkūnaitė, dainininkas Rolandas Petrikis su žmona Janina, grožio specialistė Juana Balkevičienė, televizijos laidų vedėja Kristina Rimienė, verslininkas Gintautas Strolys, šokėjas Saulius Skambinas su šeima, renginių vedėjas Giedrius Gustas, aktoriai Rita ir Marius Sekmokai, aktorė Sandra Daukšaitė Petrulėnė su šeima, verslo konsultantai Andrius ir Gintarė Armaliai, tapytoja Gintė Ramutytė, advokatė Raimonda Lazauskienė, iliuzionistas Modestas Petrikas, televizijos laidų vedėja Donata Skorupskaitė, pramoginių šokių drabužių kūrėja Kristina Valiūnaitė ir kiti.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės