Atėję pagerbti A. Jagelavičiūtės atminimo artimųjų prašymu atneša baltą rožės žiedą. Vieni pirmųjų į laidojimo namus žengė Nijolė Jagelavičienė, Saugirdas Vaitulionis, Mantas Stonkus, Rolandas Mackevičius, Edita Mildažytė, Simona Nainė, Naglis Bierancas, Lukas Gricius, Oksana Pikul, Petras Daunys, Rasa Barauskaitė, Erica Jennings, Jolanta Svirnelytė, Joringis Šatas, Viktorija Šaulytė, Natalija Bunkė, Edgaras Eidėjus, Artūras Zuokas, Augustina Jusionytė, Edmundas Jakilaitis, Jonas Nainys, Viktorija Siegel, Laurynas Suodaitis, Agnė Grigaliūnienė, Mykolas Majauskas ir kiti.

Jau kiek anksčiau buvo pranešama, kad atsisveikinti su Agne bus galima Olandų laidojimo namuose sausio 2 d. nuo 12:00 iki 20:00 val., sausio 3 d. nuo 9:00 iki 11:00 val.

Nuotraukų galerija nuolat atnaujinama.

A. Jagelavičiūtės mamą Nijolę į laidojimo atlydėjęs Saugirdas Vaitulionis sakė, kad Lietuva prarado išskirtinę asmenybę.

„Manau, visi, kurie pažinojo tikrą Agnę, ją prisimins kaip beprotiškai gerą žmogų, kuris niekada neatsisakydavo padėti, kuris yra padėjęs beprotiškai daug žmonių. Ji buvo labai šilta, labai tikra, nuoširdi. Iš tikrųjų tai yra epochos pabaiga, – kalbėjo S. Vaitulionis. – Ne tik šou verslas, bet ir Lietuva prarado labai labai įspūdingą, ryškią ir nepaprastą asmenybę.“

Vieną paskutiniųjų interviu su A. Jagelavičiūte dariusi Edita Mildažytė tikino, kad Agnė buvo savo žanro ikona.

„Tai buvo labai stiprus ir labai tikras žmogus. Su viskuo, kas priklauso stipriam žmogui. Kuris nemeluoja, kuris bando gyventi iš tikrųjų. Kai gyveni iš tikrųjų, tai vat, matot rezultatą, koks yra susidomėjimas net ir mirties akivaizdoje. Be abejo, žiauriai gaila, tai tikrai buvo šito žanro ikona, jei mes kalbame apie sugebėjimą savimi stilizuoti gyvenimą, pasaulį; jai tai puikiai pavyko“, – sakė Edita Mildažytė.

Apie vieną žinomiausių Lietuvos moterų pasisakė ir į atsisveikinimą atėjusi Oksana Pikul.


Delfi primena, kad laidotuvės vyks sausio 3 d. Kaune, Karmėlavos kapinėse.

A. Jagelavičiūtė mirė eidama 43-iuosius metus, o kilus klausimams, kas jai nutiko, neilgai trukus po paskelbtos žinios artimas ir ilgametis bičiulis Saugirdas Vaitulionis visų paprašė gerbti brangaus žmogaus netekusios šeimos privatumą bei įvardijo žinomos moters mirties priežastį.

„Prašau gerbti Agnės šeimos privatumą, turėti kruopelytę žmogiškumo ir nustoti spekuliuoti kliedesiais. Agnė mirė nuo plaučių uždegimo komplikacijų“, – rašė A. Jagelavičiūtės artimas bičiulis S. Vaitulionis.

Žinoma moteris buvo gydoma ligoninėje, reanimacijos skyriuje.

Delfi primena, kad žinia apie vienos garsiausių Lietuvos moterų mirtį pasiekė gruodžio 28-ios rytą. Ją patvirtino redakcijai žinomas ir šeimai artimas šaltinis.

A. Jagelavičiūtė – puikiai visiems pažįstama stilistė, dizainerė, buvusi mados žurnalo „L'Officiel“ redaktorė, televizijos laidų vedėja, kulinarinių knygų autorė.

Gimė Kaune, vėliau mokėsi Kauno „Aušros“ gimnazijoje, Vilniuje baigė Vilniaus dizaino kolegiją, drabužių dizaino studijas, o Vilniaus dailės akademijoje įgijo tapybos bakalauro diplomą.

Moteris išgarsėjo pirmajame Lietuvoje realybės šou „Akvariumas“, dirbo garsiojoje „TV pagalbos“ komandoje.

A. Jagelavičiūtė buvo du kartus ištekėjusi. Pirmas vyras – Vytautas Martinaitis, antras – Mantas Volkus. Su pastaruoju susilaukė sūnaus. Kiek vėliau Agnės ir Manto keliai išsiskyrė.

Viename iš paskutinių savo interviu, kurį šių metų pabaigoje davė Editai Mildažytei, Agnė pasakojo apie išgyvenamą nelengvą laikotarpį. Tačiau optimizmo neprarado – prabilo pagaliau radusi žmogų, kuris kryptingai jai padeda. Apie tai daugiau galite skaityti čia.

A. Jagelavičiūtės kelias

Agnės Jagelavičiūtės kelias į populiarumą prasidėjo nuo 2002 metais dalyvavimo pirmajame Lietuvoje realybės šou „Akvariumas“. Būdama dar antro kurso studentė, moteris apsigyveno stikliniame name prie prekybos ir pramogų centro „Akropolis“, Vilniuje, kur kartu su kitais dalyviais buvo stebima 24 valandas per parą. Nors realybės šou Agnei Jagelavičiūtei laimėti ir nepavyko (liko antra), tačiau ji vienintelė iš šio šou mėgavosi neblėstančiu visuomenės dėmesiu iki šių dienų.

Tvirtą charakterį „Akvariume“ pademonstravusi moteris po realybės šou neliko nepastebėta – sulaukė pasiūlymo prisijungti prie „TV pagalbos“ komandos. Su socialinės dokumentikos laida Agnė Jagelavičiūtė pradirbo 5 metus, buvo dvi trumpos pertraukos.

2014 m. Agnė Jagelavičiūtė pristatė Lietuvoje ir visame pasaulyje dar negirdėtą verslą – stiliaus konsultacijų portalą internetu www.StiliuSOS.lt. Šioje platformoje kiekvienas žmogus galėjo kreiptis į stilistą su stiliaus klausimais ir gauti išsamią arba trumpą konsultaciją per 24 valandas. 2016 m. ši platforma prasiplėtė iki elektroninės parduotuvės, kurioje įsikūrė stilistų atrinkti Lietuvoje bei Europoje žinomi prekių ženklai, parduotuvės bei butikai.

2015 m. gegužės mėnesį pristatytas pirmasis „Virtuvės mitų griovėjų“ (VMG) mados žurnalo „VMG Ikona“ numeris, kurio vyriausiąja redaktore tapo Agnė Jagelavičiūtė. Pirmojo leidinio tiražas – 20 000, dėl didelės paklausos po kelių savaičių išleista dar 10 000 žurnalo kopijų. Vėliau žurnalas pervadintas į „Aš ikona“, leidžiamas kas ketvirtį. Kartu su žurnalu pristatytos ir darbo knygos „Aš ikona“. Kasmet žurnalo gimtadienio proga buvo rengiamas pramogų pasaulio žvaigždes suburiantis renginys, kurio dėmesio centre visuomet atsidurdavo Agnė Jagelavičiūtė.

2017 m. pavasarį Agnė Jagelavičiūtė pristatė pirmąją savo suknelių kolekciją pavadinimu VIENA – tai 46 vieno modelio suknelės, kurių kiekviena – iš skirtingo audinio, tad visos – vienetinės. Pirmoji kolekcija buvo išpirkta per mėnesį. 2018 m. ji išleido antrą suknelių kolekciją pagal tą patį konceptą – 42 to paties modelio suknelės, tačiau kiekvienos iš jų audinys buvo unikalus.

2017–2018 m. populiarėjant socialiniams tinklams „Facebook“ bei „Instagram“, Agnė Jagelavičiūtė tapo viena labiausiai sekamų Lietuvos įžymybių socialiniuose tinkluose.

2018 m. rudenį išleista jos pirmoji knyga moterims apie stilių „Tu turi ką apsirengti“.

Be kita ko, Agnė Jagelavičiūtė prisidėjo prie labdaringų veiklų bei įvairių socialinių akcijų. 2013 metais per vykusį BTV paramos koncertą, skirtą Raudonos nosies dienai paminėti (BTV Raudonos nosies diena skirta padėti skurdžiai gyvenančioms šeimoms), prisižadėjo, kad jeigu bus surinkta didelė pinigų suma, ji nusiskus plaukus. Choreografo Jurijaus Smorigino ir Agnės nutarimu, jiedu patvirtino, kad jei suma pasieks 230 tūkst. litų, A. Jagelavičiūtė tikrai nusirėš plaukus dėl geranoriškų tikslų. Tikslas buvo pasiektas, ir ji nusiskuto plaukus tiesioginio eterio metu.

Moteris taip pat kūrė teatro drabužius. 2011 metais Mariaus Ivaškevičiaus pjesei „Išvarymas“ Agnė Jagelavičiūtė sukūrė drabužius, 2012 m. ji prisidėjo prie spektaklio „Saulės smūgis“ aktorių įvaizdžio kūrimo. Vėliau moteris debiutavo ir kine – jai buvo patikėta kurti režisieriaus Romo Zabarausko filmo „We Will Riot“ („Streikas“) herojų įvaizdį.

Agnė Jagelavičiūtė yra išleidusi tris kulinarines knygas, išbandžiusi televizijos laidų vedėjos vaidmenį, vedė informacinį šou „Paparacai.lt“, „Aš stilistas“, „Žvaigždutės“, pokyčių laidą „Grožio fabrikas“ ir dalyvavo įvairiuose kituose projektuose.