„Pirmadienį susižinojome, kad išvyksta ponia į užsienį. Tiksliau sužinojome tada, kaip ir visi sužinojo per instagramą. Uždavėm klausimų, kaip dabar bus su vaiku, atrašė, kad vaikas neva tai su močiute ir su auklėmis, kurių sakė man čia labai reikėjo. Paklausėme, kada žada grįžti, tai jokio atsakymo, tai taip ir gyvename. Buvome susitarę dėl šios savaitės grafiko, šiandien, kaip tyčia, Laurynukui aštuoni mėnesiai, tai mums buvau popietę suplanavęs, ir spėkit, 9 ryto gaunu laišką, kad naktį sukilusi temperatūra.

Tai tiek čia mums advokatai porino apie kažkokį tai ryšį, kurio negalima nutraukti, jei tėvas ilgiau nei dvi valandas vaiką pasiims. Aišku, matyt, nebuvo pagalvota, kad įstatymiškai vaikas turi du atstovus – tėvą arba motiną ir pas gydytojus vaikus gali vežti tik tėvas arba motina. Tai šiandien užklausėme, kokia sveikata, kaip toliau darome, tai nuo 9 ryto jokio atsakymo nėra. Pasikalbėjau dar šiandien irgi su Vaiko teisių specialistais, kaip jie vertina, kad čia vėl nebūtų, kad mamiškai pasišnekėjo, tai jie labai vertina konstruktyviai ir labai griežtai tokius dalykus. Rekomendavo vėl jiems parašyti apie situaciją. Pagelbės man ignoravimo metu ir vėl išsiaiškint, kaip jaučiasi mano sūnus. Tai turbūt apsilankys svečiuose.

Vis čia kalba teisininkai anos pusės, kad reikia vaiko interesus užtikrinti, bet kai paskutinį kartą tikrinau vaiko interesus, neradau tokio punkto, kad galima tampyti tėvo nervus, bet nieko, mes jau finišo tiesiojoje iki teismo ir tikriausiai baigsis tokie variantai. Kažkaip galvoju, kad gyvenimas paskui ištiesina ir atlygina už tokius dalykus, kai mažas sutvėrimas yra naudojamas kažkur paveikti kitus žmones“, – socialiniame tinkle kalbėjo L. Suodaitis.

Delfi primena, kad antradienio vakarą V. Siegel vizito į Valensiją metu pranešė pasijutusi prastai. Apie savo antradienio vakaro išgyvenimus žinoma moteris prabilo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje.

Prieš tai moteris dalinosi įspūdžiais iš sandėlio, kuriame gaminami jos partnerių produktai. Nors atrodė, kad V. Siegel džiaugiasi šia išvyka, netrukus viską sujaukė pablogėjusi sveikata.

Sekėjams verslininkė pasakojo įtarianti, kad apsinuodijo, o šiuos įtarimus paskatino ir nuolatinis pykinimas.

„Vandens išgeriu ir nuo to vimdo. Paprašiau kolegės, nuėjo man vaistų į vaistinę. Partneriai vietiniai, ispanai rekomendavo vaistus, sakė, turėtų labai padėti. Turiu pusę valandos iki kito susitikimo, rytoj vėl susitikimai, tai labai tikiuosi atsigauti. Nepamenu, kada man taip bloga yra buvę“, – socialiniame tinkle kalbėjo V. Siegel.

Visgi vaistai nepadėjo, mat jau antradienio vakarą moteris nusprendė atšaukti susitikimus ir kviestis greitąją medicinos pagalbą.

„Kas minutę situacija prastėjo, vaistai nei kiek nesuveikia. Iškvietėm greitąją. Susišnekėti išeina tik per vertimo programėlę, nes greitosios pagalbos darbuotojas angliškai nešneka, nieko nesupranta. Tikiuosi, ligoninėje sulašins lašelinę ir bent kažkiek pagerės“, – rašė verslininkė.

Netrukus ji įkėlė ir ligoninės patalpą, kurioje matosi, kaip jai bandoma padėti.

„Tikiuosi, pagerės bent kiek“, – trumpai parašė moteris.

Po neramios nakties V. Siegel pranešė apie pagerėjimą, vis tik tai įvyko trumpai, mat naktį prasidėjo intensyvus vėmimas, kuris tęsėsi iki ryto.

„Po sulašintų lašelinių tikrai atrodė yra pagerėjimas. O po to, naktį, prasidėjo pats linksmumas, vėmimas kas 10–15 min., kuris tęsiasi iki dabar. Kraują paėmė, nieko nerado. Nesuprantu, kas man gali būti“, – rašė V. Siegel.

Po kurio laiko moteris pasidalino, kad ligoninėje buvo sunku susikalbėti su personalu, o dabar, po siaubingos nakties, ji iš viso ant kojų nepastovi.

„Ačiū už tokį palaikymą ir palinkėjimus pasveikti. Ačiū mano nuostabioms sekėjoms. Viena iš vakar net į ligoninę atvažiavo padėt su vertimu, partnerė irgi atvyko, kadangi ligoninėje niekas angliškai nešneka. Jaučiu didelį dėkingumą

Tikrai neprisimenu, kada buvo taip negerai. Vėmimas kas 10–15 min. vis dar tęsiasi, jėgos visiškai apleido, ant kojų praktiškai nepastoviu. Noriu dabar vieno – namo. Labai skauda širdį, kad tiek daug verslo darbų ir susitikimų sugriuvo, bet sveikata – svarbiausia“, – socialiniame tinkle dalijosi V. Siegel.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės