Vedybų sukaktį Ineta ir Ąžuolas paminėjo namuose ir skyrė vienas kitam didžiausią dovaną – dėmesį.

„Iš tiesų tai nešventėme, tiesiog visą savaitgalį leidome kartu su vyru ir vaikas. Visgi dar karantinas. O mes jo laikomės. Nusprendėme nedovanoti dovanų, tiesiog tądien skirti vienas kitam daugiau dėmesio”, – Delfi teigia moteris.

Pasiteiravus, ar pora vis dar stengiasi nustebinti vienas kitą, Ineta neslepia, jog jų santykiuose svarbiausia daug kalbėtis.

„Mes niekada nebuvome itin dideli staigmenų rengėjai ar mėgėjai. Tad tokia politika vadovaujamės ir dabar. Kažką organizuodami pasitarime, diskutuojame, o tik paskui imamės veiksmų”, – apie tarpusavio santykius pasakoja Ineta .

Visai neseniai pora ėmėsi ūkininkavimo. Moteris teigia, jog tai – tarsi išsipildžiusi jos vaikystės svajonė.

„Aš nuo mažens labai mėgau gyvūnus ir svajojau užaugusi juos auginti. Tačiau persikėlusi gyventi į Vilnių šią svajonę apleidau. Niekad negalvojau, kad mano vyras, užaugęs Žirmūnuose, paauglystę leidęs Anglijoje, vėliau gyvenęs Margaritos saloje, įsimanys keltis į sostinės užmiestį ir juo labiau pradėti ūkininkauti. Tačiau nutiko būtent taip!”, – sako Ineta.

Žinoma moteris teigia, jog, nors kol kas ūkis nėra didelis, ateityje jį norėtų plėsti.

„Kai Vilniaus rajone įsigijome namą, ėmėme auginti viščiukus. Dabar jau turime ir ožkyčių, ir ančiukų, taip pat vištų. Realiai mūsų ūkis nėra toks didelis, viską darome savo malonumui. Tačiau neslėpsiu – turime kur kas rimtesnių planų ateičiai”, – neslepia du vaikus su vyru Ąžuolu auginanti Ineta.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės