„Gal kas galite paaiškinti MAN IR MANO ŽMONĖMS?

Jau antra savaitė, kaip žmonės WC, autobuse, duše, parduotuvėje, filme, pas daktarą privalo nešioti kaukes uždaroje patalpoje!!!

I. Šimonyte ašaroms apsipylusi per TV ir radijas gieda giesmę, kaip „tipo anai” svarbu mirštantys žmonės ir jų šeimos nariai.

Kolega Seimo narys Linas viešai kalba apie įkainius vieno paciento, sergančio Covidu. Kaina nuo 90-130 tūkstančių, o čia surinko tik varganus 25 tūkstančius!

Mane konservatorių davatkos ramina tiek komitete, tiek TV, ar internete, kad būk truputėlį kultūringesnis ir ramesnis, kalbėdamas apie COVID-19 situaciją!

Tie patys konservatorių ruporai moka MUS IR MANE VIENYBĖS kovoje su Covidu!

Prezidentas nesuprasdamas, kas vyksta Lietuvoje, vieną dieną ministrą A. Dulkį dulkina už jo prastus darbus ir negebėjimą atlikti savo pareigų. Nors elito atstovas filmo ŠUOLIS pristatyme kartu su Seimo pirmininke Viktorija Čmilyte Nielsen ir ministrais įsitaiso pilnoje kino salėje???

O po filmo pristatymo PREZIDENTAS aiškina, kaip blogai dirba Šimonytė ir jos komanda.

ILGAI pasitrankęs dar užsuka į kavinukę, kuri viešai pasakė, kokių rūšiuotų ir nerūšiuotų klientų neaptarnuos!

Eina Vilniaus gatve A. Dulkys ir mąsto sau: kaltas aš kaltas, tas avinėlis manęs neklauso.

Kur tau A. Dulkio kas nors tave klausys, kai tave, tautą ir mus visus dulkina Lietuvos eltitas!

Siūlau pažiūrėti ir perskaityti straipsnį apie Lietuvos dulkintojus, kurie penktadienį susirinko i FARMACININKŲ finansuotą renginį.

Keistas sutapimas, moteris Irena iš Šilalės, sirgdama onkologine liga buvo priversta mirti trečiadienį, nes patekti pas gydytojus šansų nėra!

Atsakymas trumpas: JUK DABAR COVIDAS. A. Dulkys, I. Šimonytė, G. Nausėda, Viktorija Čmilyte Nielsen bei A. Armonaitė toliau dulkina tautą!

Gerai J. Erlickas pasakė, guli prijungtas prie ventiliuojamo grabo ir galvoja…

Geriausia bausmė šio renginio dalyviams būtų išmetimas iš darbų, išmetimas iš TV projektų be teisės dirbti metus! Tik klausimas, ar vėl TV elitas norės juos šveisti lauk?

Gal čia Šimonytes konservų šutvė galėtu pasidarbuoti ir tokį projektą užregistruotų? Gal tada žmonės tikėtų politikais?“, – pasipiktinimo neslėpė Seimo narys R. Žemaitaitis.

Delfi komentaro kreipėsi ir į labdaros renginio, surinkusio būrį žinomų ir garbių žmonių, organizatorę Agnę Grigaliūnienę. Tiesa, „OLIVE. Gyva komunikacija“ direktorė problemos nepastebėjo ir tikino, kad laikėsi taisyklių.

„Fotosienelė buvo toje pačioje erdvėje, kaip ir vaišės, tad žmonės, vaišindamiesi kelis metrus paėjėję fotografavosi.

Mes taisyklių laikomės, visi žmonės renginyje buvo su galimybių pasais.

Jei kažkam pasirodė, kad taisyklių nesilaikome – labai atsiprašome“, – rašoma komentare.

Dėl komentaro apie kaukių dėvėjimą renginių metu buvo kreiptąsi ir į Sveikatos apsaugos ministeriją. Jie patikino, kad kaukių dėvėjimas yra būtinas.

„Vadovaujantis operacijų vadovo 2021 m. balandžio 16 d. sprendimo Nr. V-854 "Dėl renginių organizavimo būtų sąlygų" 2 punktu, vyresni nei 6 metų žiūrovai ir (ar) dalyviai bei renginį aptarnaujantis personalas viso renginio uždarose erdvėse metu privalo dėvėti medicinines kaukes ar respiratorius, kurie priglunda prie veido ir visiškai dengia nosį ir burną (toliau – kaukės). Kaukių leidžiama nedėvėti:

1. neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei (rekomenduojama dėvėti veido skydelį);

2. atlikėjams, pranešėjams, renginių vedėjams repeticijų, vaizdo, garso įrašų, transliacijų, renginių metu, kai užtikrinamas saugus atstumas nuo žiūrovų ir (ar) dalyvių;

3. sportininkams varžybų metu ar sportuojantiems dalyviams renginio metu;

4. kino teatruose, valgymo ir (ar) gėrimo metu stebint renginį kino salėje“, – aiškinama komentare.

Primename, kad Vyriausybės sprendimu nuo spalio 1 dienos kaukės privalomos uždarose erdvėse, kai teikiamos ar gaunamos paslaugos, perkama, vyksta renginiai ir t. t., nepriklausomai nuo to, ar veikla vykdoma su galimybių pasu, ar be jo. Iki šiol turintiesiems galimybių pasą, t. y. vakcinuotiems arba koronavirusu persirgusiems žmonėms, kaukių dėvėjimas patalpose buvo rekomenduojamas. Išlieka ir anksčiau galiojusios išimtys – kaukės neprivalomos neįgaliesiems, jei jie dėl sveikatos būklės negali jų dėvėti, teikiant paslaugas, kurių neįmanoma suteikti su kauke, valgant viešojo maitinimo įstaigose.

Praėjusio šeštadienio vakarą vykusiame renginyje buvo galima išvysti daugybę garbingų svečių: Suomijos ambasadorę Arja Inkeri Makkonen, Ispanijos ambasadorių José María Robles Fraga, „Misis Lietuva“ Gretę Brokienę, televizijos laidų vedėją Karoliną Liukaitytę, operos ir baleto teatro vadovą Joną Sakalauską, verslininkę Liną Kalinauskaitę, komunikacijos specialistą Saugirdą Vaitulionį ir dar daugelį kitų. „Naktį Venecijoje“ organizavo renginių ir komunikacijos agentūra „OLIVE. Gyva komunikacija“.

Labdaros renginio organizatorė Agnė Grigaliūnienė džiaugėsi, kad prie šio renginio savo kūrybiniais sprendimais prisidėjo gausus meno žmonių desantas: Gytis Ivanauskas, Erica Jennings, Nerijus Juška, Arvydas Buinauskas, Mantas Petruškevičius, Beata Nicholson, Gian Luca Demarco, Jonas Antanėlis, Algirdas Drėma, Lukas Miceika, Dangiras Bugas, Donatas Vegys, Simonas Tamošauskas, Gustas Scinskas ir Jonas Parnarauskas, gastronomijos žvaigždė Monika Čereškaitė kartu su Vytauto Plonio barmenų komanda kūrė subtilių, Venecijos įkvėptų vaišių meniu.

Vakarą vedė verslininkė, žurnalistė, kulinarinių laidų vedėja ir knygų autorė Beata Nicholson, šarmingasis Gian Luca Demarco bei Jo ekscelencija JAV ambasadorius Lietuvoje R. Gilchristas. Renginio metu nepamirštamą pasirodymą surengė ir dar vienas ypatingas svečias, talentingasis pianistas Lukas Geniušas.

Vakaro akimirkos:

Surinkta įspūdinga suma

Aukciono metu buvo surinkta įspūdinga, mažiausiai 25 tūkstančių eurų suma. Iniciatyvos ir per aukcioną surinktos lėšos skiriamos priemonėms, reikalingoms pagerinti ankstyvą krūties vėžio diagnostiką, įsigyti. Tai gydytojams onkologams suteikia galimybę dirbti su inovatyviomis diagnostikai reikalingomis priemonėmis. Taip pat daug dėmesio skiriama paskatinti moteris pasitikrinti sveikatą, priminti prevencinės medicinos svarbą.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės