„Tik ką grįžau iš Tailando, kur ilsėjausi su savo vyru. Tikriausiai visi žino, kad ši šalis ir jūros gėrybės yra neatsiejamas dalykas. Labai smagu, kad ir Vilniuje yra tokių restoranų, kur gali pasimėgauti mano mėgstamais, o svarbiausia šviežiais patiekalais. Nors su vyru esame labai užsiėmę, tačiau turime tradiciją sekmadienius leisti kartu. Mėgstame aplankyti įvairius restoranus, o žuvies ir jūros gėrybių yra vieni mėgstamiausių“, – kalbėjo vakaro viešnia Simona Nainė.

Dažnas restoranų lankytojas renginių organizatorius ir komunikacijos specialistas Saugirdas Vatulionis neslėpė turintis silpnybę žuviai ir jūros gėrybėms. „Už tuną galiu žudyti ir to net neslėpsiu! „Šiaurės jūrą“ „Ogmios mieste“ aš atradęs labai seniai. Čia dažnai einu valgyti tuno tartaro ar kepsnio. Tiesa, man labai patinka, kad dabar, kai visi restoranai piktybiškai sukėlė kainas, šita mano mėgiama vieta jas nuleido! Tai dabar džiugina ne tik skrandį, bet ir mano piniginę“, – juokėsi žinomas vyras.

Įvertinti restorano degustacinį meniu atvyko ir Indrė bei Jogaila Morkūnai. Pora juokėsi, jog anksčiau itin dažnai lankydavosi restoranuose, tačiau planus pakoregavo dukters Barboros gimimas. „Šiuo periodu dažniau vakarieniaujame namuose. Jogaila puikiai gamina valgyti – kiekvieną kartą jam pavyksta mane nustebinti“, – šypsojosi I. Kavaliauskaitė-Morkūnienė.

Tiesa, pomėgis lankytis restoranuose nedingo. Kartą per savaitę Morkūnai keliauja vakarieniauti į miestą – pirmagimę palieka močiutei. Žuvis dažnas patiekalas ant Morkūnų stalo, tad vakariene pora nenusivylė. „Džiugu, kad Vilniuje duris atveria vis daugiau restoranų. Anksčiau norint paragauti tam tikros šalies virtuvės tekdavo skristi į užsienį. O dabar visko galima rasti šalia namų“, – džiaugėsi J. Morkūnas.

Restorane taip pat apsilankė floristas Mantas Petruškevičius, verslininkė Asta Dagilienė, odontologas Sergejus Troščenkovas, muzikos prodiuseris Martynas Tyla su gyvenimo drauge Neringa Zeleniūte, verslininkė Agnė Grigaliūnienė su vyru Simonu, atlikėja Dovilė Filmanavičiūtė.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (149)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės