„Sveikiname visus su Šv. Velykomis! #stebuklas“, – feisbuke rašė A. Zuokas.

Delfi primena, kad pora 2022 m. rudenį aukso žiedus sumainė ne tik Italijoje, bet ir Lietuvoje. Vilniaus santuokų rūmuose sąrašuose buvo nurodoma, kad politiko ir jo mylimosios sutuoktuvių ceremonija įvyks lapkričio 15 dieną, 16 valandą.

Tačiau, nesulaukus šios valandos, A. Zuokas socialiniuose tinkluose pranešė, kad santuoką jau įregistravo.

„Ši lapkričio 15 d. labai svarbi pasauliui, Vilniui ir man. Nuo šiandien pasaulyje oficialiai gyvena 8 milijardai žmonių! Šiandien greičiausiai Donald Trump (nesakau, kad tai geras sprendimas) paskelbs, kad vėl sieks tapti JAV prezidentu... Šiandien pasikeičiau pasą... Ir šiandien Vilniuje mes kartu su Augusta oficialiai įregistravome civilinę santuoką. Įžadus bažnyčioje prieš gerą mėnesį davėme saulėtoje Sicilijoje ir dabar mielai dalinuosi keliomis akimirkomis“, – žinute ir keliais dar nematytais kadrais iš vestuvių Italijoje feisbuke pasidalino politikas.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)