„Buvo labai sunku suvokti, kaip galėjo vėl nuplyšti, nes būtent ir nustojau profesionaliai žaisti krepšinį, kad nesikartotų traumos. Matyt, jau genetika mano tokia, bandysim su gydytojais aiškintis, kokios gali būti priežastys. Kadangi jau ne pirma operacija, tai jau žinau, ko laukti ir tikėtis, ramiau šiek tiek. Taip pat jaučiuosi rami todėl, kad šį kartą operacija bus atlikta „Gijos Klinikose“ – čia dirba mane nuo pat sportinės karjeros pradžios prižiūrintis sporto traumų gydytojas Vytenis Trumpickas. Jis mane užtikrino, kad čia mane operuos geriausi specialistai, pasitikiu Vyteniu, jei jis taip sako, vadinasi, taip ir bus“, – emocijomis dalinasi D. Belickaitė.

Sportas merginą lydi nuo vaikystės, meilę judesiui ji tikina paveldėjusi iš tėvų, rašoma pranešime spaudai. Daugiau kaip 10 metų krepšiniui atidavusi mergina profesionalaus sporto atsisakyti nusprendė po trečiosios operacijos. Krepšininkė pripažįsta, jog po patirtų traumų krūvis, kurį patiria profesionalūs krepšininkai, jai tapo per sunkus.

„Žaidimui esu įpratusi atiduoti visą save, o ne tik dalį pastangų. Tai mano sveikatai būtų jau pernelyg pavojinga“, – sako Dalia.

Nors ši operacija į profesionalų sportą grįžti nepadės, jauna moteris atskleidžia, jog dabar lengviau su tuo susitaikyti.

„Žinoma, jog norėčiau, ir iš tikrųjų labai pasiilgau krepšinio. Nors ir skaudu, bet po truputį susitaikau, jog profesionaliai sportuoti negalėsiu. Tačiau dabar turiu daug kitų mėgiamų veiklų. Ir vis tiek aktyvus sportas mano gyvenime kiekvieną dieną. Šiuo metu filmuojame laidą „Merginos prie vairo“ naujam LNK kanalui 2TV, tad veiklos tikrai netrūksta“, – atvirauja mergina.

Po operacijos TV laidų vedėjos laukia reabilitacija, po kurios ji galės grįžti į įprastinį gyvenimo ritmą.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės