aA
Dainuojantis verslininkas Mečislovas Subelis, raikydamas savo jubiliejinį tortą su glazūruota natų knyga ir ant penklinės pakibusiu skaičiumi 60, tyčia peiliu perrėžė jį pusiau, pajuokaudamas, kad jaučiasi 30-ies. Nors čia pat pridurtų, kad ne metai svarbiausia, o tai, kokius žmones gyvenimas jam dovanojo. Asmeninėje Mečislovo šventėje sudalyvavo ypač spalvinga draugų kompanija. Tarp jų buvo ir į skandalus įsiveliantis anekdotų karalius Raimondas Šilanskas.
Raimondas Šilanskas, Birutė Dambrauskaitė, Mečislovas Subelis
© DELFI montažas

Į savo 60-mečio puotą Mečislovas atvyko kone tiesiai iš Milano: verslininkas lankėsi tarptautinėje kailių ir odos parodoje, susitiko su savo partneriais, kurių prekės ženklai žinomi visame pasaulyje. Taip pat domėjosi naujomis kailių mados tendencijomis.

e jokios abejonės, ji skambėjo ir M. Subelio gimtadienio vakarėlyje. Dainas jam dovanojo Birutė Dambrauskaitė, Renata ir Deividas Norvilai, Giedrius Leškevičius. Dainavo ir pats Mečislovas. Vienas jubiliato pasirinktų kūrinių buvo jausminga meilės daina iš jo naujojo solinio albumo. Šią dainą kompozitorius Mikalojus Novikas Auksinių vestuvių proga parašė savo žmonai Irenai. Jiedu taip pat vakarojo Mečislovo jubiliejaus puotoje.

Gruziniškais tostais jį sveikino linksmų plaučių režisierė ir aktorė Hana Šumilaitė, vadinama dar ir gerąja ragana. „Dėl visa ko šiandien pasiėmiau kortas. Mečislovui jau išbūriau didelę laimę. Visiems kitiems bursiu tik gerai, už gerus pinigus“, – juokėsi ponia Hana.

Su žmona Aušra į šventę atvykęs Anekdotų karalius Raimondas Šilanskas neapsiėjo be linksmų istorijų, bet kartu maloniai nustebino svečius, kartu su jubiliatu dramatiškai deklamavęs Jesenino eiles.

„Žmonės galvoja, kad mes su Šilu iki ryto sėdėdami apie moteris kalbamės? Ne, bičiuliai, apie poeziją“, – teigė Mečislovas.

„Myliu tave kaip brolį, kaip gerą draugą ir labai džiaugiuosi, kad tu esi“, – sukaktuvininkui kalbėjo buvusi parlamentarė, televizininkė, žurnalistė Janina Narvilienė.

Aš esu toks, kaip mano močiutė, pas kurią vasarodavau vienkiemyje, miškų apsuptyje. Aš – tuomet dar vaikas, o ji – gili išmintis... Aš pažįstu džiaugsmą, pažįstu skausmą. Bet man svetimas pavydas, melas, manipuliacijos ir intrigos“, – pasakojo Mečislovas.

Mečislovas Subelis
Mečislovas Subelis
© Asmeninio albumo nuotr.

M. Subelio gyvenime – daug keistų sutapimų. Jo dvi dukros gimusios skirtingais metais, bet tą pačią dieną. Jis pats gimė kovo 8-ąją – dieną, kai viso pasaulio gėlės priklauso moterims.

„Tokia likimo ironija – gimtadienį švenčiu Tarptautinę moters dieną. Visada stengdavausi kovo 8-ąją pasiskubinti ir pasveikinti moteris iki vidurdienio, o ne vakare, kai jau man visi nešdavo gėles“, – šypsojosi Mečislovas, po savo gimtadienio vakarėlio viešnias išlydėjęs su kiekvienai įteiktu baltos rožės žiedu.

Tačiau jam tai – ne vien džiugi šventė, bet ir netekties diena: būtent kovo 8-ąją Anapilin iškeliavo Mečislovo tėtis. Savo mirusius artimuosius jubiliatas pagerbė vakarienės pradžioje.

Iš lenkų dvariškių kilęs M. Subelis Lietuvoje gyvų giminaičių beveik neturi, tačiau visą vakarą netilo skambučiai iš Lenkijos, Baltarusijos, liejosi nuoširdžiausi giminių sveikinimai.

Mečislovui buvo ypač džiugu, kad gimtadienio šventėje dalyvavo Šveicarijoje gyvenanti jo duktė Agnė – Centrinio pasaulio atsiskaitymo banko analitikė, prisiekusi keliautoja. Kita verslininko dukra Gražina – Venecijos Gugenheimo muziejaus kuratorė. Ji tėveliui atsiuntė didžiulį glėbį raudonų rožių, bet pati į Lietuvą šįkart atvykti negalėjo.

Visa didžioji puotos kompanija – Mečislovo draugai, su kuriais suvedė mokslai, verslas, muzika ir „Žvaigždžių duetai“. Ten – pramogų pasaulio koridoriuose – jis susipažino ir su iliuzionistu Arvydu Stoniu, kuris Mečislovo jubiliejuje pasirodė su širdies dama Jolanta. Tai buvo pirmas poros debiutas viešumoje.

„Aš žiūriu į visus šiuos žmones ir galvoju, kokia spalvinga, kokia neįtikėtina kompanija! Fokusininkas, oreivis, kompozitorius, dainininkės, žurnalistės, mokslininkai, bankų strategai, anekdotų karalius, gerosios raganos. Tik Mečislovas gali aplink save suburti tiek spalvingų žmonių!“ – kalbėjo dainininkas Deivis.

Beje, visi draugai Mečislovui linkėjo, kad pagaliau baigtųsi jo vienišos dienos. Jubiliatui buvo padovanota ir dviejų savaičių poilsinė kelionė į Gruziją dviems asmenims, bet tik su sąlyga, kad į ją leisis su antrąja puse.

„Pažadu nuo šios dienos į šį klausimą žiūrėti rimčiau“, – juokėsi sukaktuvininkas.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Inga Stumbrienė Maldyvuose su vyru atšventė ypatingą progą ir nustebino atostogų įvaizdžiu (12)

Verslininkų pora – Inga ir Aivaras Stumbrai – niekada nevengia demonstruoti savo šiltų...

Netradicinis „Man-go“ narės ir krepšininko vestuvių šokis sulaukė Manto Stonkaus bei svečių ovacijų (34)

Liepos 6-ąją, vėjuotą šeštadienio popietę, amžinąją meilę mylimajam krepšininkui Mindaugui...

Naktinės linksmybės su Natalija Bunke: restorane skambėjo jos atliekamas hitas „Juoda orchidėja“ (29)

Natalija Bunkė Palangos restorane „ Vila Gražina “ atliko hitą „ Juoda orchidėja “.

Eksternu mokyklą baigusi dainininkė Paula išleistuvėms puošėsi pati: dabar galiu daryti tik tai, ką iš tiesų noriu (120)

Trečiadienis žinomai ir sparčiai karjeros laiptais kopiančiai Lietuvos dainininkei Paulai turėtų...

Merūno vienos dienos atostogos su šeima: žygį baidarėmis jau suplanavo ir kitai vasarai (4)

Nuo Australijos iki JAV – taip per ateinančius kelerius metus dėliosis geriausio Lietuvos tenoro...

Top naujienos

Ilgai slėptoje apklausoje – tikroji rinkėjų nuomonė apie Vyriausybės darbus (182)

Lietuvos gyventojai labiausiai ant dabartinės Vyriausybės pyksta dėl vaistų ir švietimo reformų,...

Pasakiškus atlyginimus gaunantys jūrininkai: kai viską suskaičiuoji, tie keli tūkstančiai eurų nebeatrodo daug (29)

„Lietuvos jūrininkai bėga iš Lietuvos dėl prastos mokesčių sistemos“, – taip DELFI teigė...

Stalo žaidimų bumas ir 2700 dolerių kainuojantys stalai (5)

Kai Chrisas Stagno susirenka su draugais pažaisti, dažniausiai jie pliekia „Tekančią saulę“...

Pamirškite Černobylį ar Fukušimą: šis rojaus kampelis yra labiausiai užteršta vieta Žemėje (24)

Po branduolinio reaktoriaus sprogimo Černobyllio atominės elektrinės stogas buvo pramintas...

Suskaičiavo, ką reiškia būti studentu Lietuvoje: net jei dirbi, turi prašyti tėvų paramos (35)

Vieni į studijas atvyksta prabangiais automobiliais, kitiems tėvai įdeda maisto, kad turėtų, ką...

Augant atmestų paskolų prašymų skaičiui, verslas priverstas ieškoti alternatyvų

Bankų ir kitų kredito įstaigų skolinimo sąlygos įmonėms pastaruoju metu griežtėja – tą...

Lietuvių ambicija – lyderiauti ne tik krepšinio aikštėje: įkvėpimo sėmėsi iš legendinių marškinėlių (1)

Liepos 22-ąją dieną Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pradės pasirengimą Kinijoje rugsėjį...

JAV pašalino Turkiją iš naikintuvų F-35 programos (23)

Baltieji rūmai trečiadienį patvirtino, kad Turkijai nebebus leidžiama dalyvauti radarais sunkiai...

Inga Stumbrienė Maldyvuose su vyru atšventė ypatingą progą ir nustebino atostogų įvaizdžiu (12)

Verslininkų pora – Inga ir Aivaras Stumbrai – niekada nevengia demonstruoti savo šiltų...

Milijonas amerikiečių šturmuos legendinę „Area 51” – kariuomenė perspėja neiti į teritoriją, kurioje yra ginkluotų karių (175)

Daugiau nei milijonas žmonių nusprendė surasti Jungtinėse Amerikos Valstijose esančią „ Area...