„Planavome, vis atidėliojome, laukėme tinkamo meto, o galiausiai ėmėme ir padarėme. Ir būtent per karantiną, kai pamatėme, kad patys be internetinių parduotuvių išsiversti negalime. Tie pirmi mėnesiai tarp keturių sienų, kuomet su visais trimis vaikais ir vyru buvome namuose, mus ir paskatino atidaryti unikalią internetinę parduotuvę, kurioje gausu grožio prekių moterims, išskirtinio asortimento vaikams, vyrams ir namams. Pirmiausia viską išbandome patys ir tik produktams pasiteisinus juos siūlome įsigyti „Simitri“ elektroninėje erdvėje“, – pasakoja S. Lipnė.

„Nors daugeliui socialiniuose tinkluose esu žinoma kaip trynukų mama, ir tarsi viskas mano profilyje sukasi apie juos, pastebėjau, kad iš savo sekėjų daug klausimų sulaukiu apie grožį ir stilių. Vadinasi, moterims svarbu ne tik tinkamai aprūpinti savo vaikus – jos nepamiršta pasilepinti ir pačios. Ir tai mane džiugina: pirkdamos gaminius mažiesiems, drabužių skalbimo priemonę ar aromatingą namų kvapą, žiūrėk, į pirkinių krepšelį įsimeta šampūną, kvepalus ar veido kremą sau (nusijuokia). Stengiuosi pristatyti vis kažką naujo ir įdomaus, į Lietuvą atvežti tų prekių, kokių kiti pasiūlyti negali. <...> Visada turiu ką atsakyti tiems, kurie klausia, ar mano internetinėje parduotuvėje produktai tikrai tokie geri: kiekvieną siūlomą prekę testavome, bandėme ir tik šiai gavus patį geriausią įvertinimą ryžomės siūlyti ir kitiems“, – tikina žinoma moteris.

Trijų metukų Patriciją, Emiliją ir Herkų auginanti Simona įsitikinusi – jeigu ne vienu metu gimę jos trys mažyliai, kaži, ar tiek jos svajonių būtų virtę realybe, rašoma spaudos pranešime.

„Sena gera taisyklė: kuo daugiau esi užsiėmęs, tuo daugiau ir padarai. Labai abejoju, ar šitiek daug visko daryčiau, jeigu auginčiau vieną vaiką. Su vyru rūpinamės net trimis vaikais, turime jiems kažką palikti ir užtikrinti saugią ir aprūpintą vaikystę. Kuomet mažieji užaugs, pasakysime jiems ačiū – viskas tik dėl jūsų ir jums. Vaikai yra mano gyvenimas variklis, o vyras – didžiausias ramstis, padedantis visais gyvenimo klausimais. Mindaugas mane visuomet palaiko ir supranta“, – džiugesio neslepia Simona.

Vakaro dekoru rūpinosi Mantas Petruškevičius. Terasoje kviestiniai svečiai vaišinosi gardžiais užkandžiais ir gėrimais, ekspozicijoje apžiūrinėjo elektroninės parduotuvės asortimentą, susipažino su pristatomomis naujienomis. Renginio metu muzikinius kūrinius atliko Gintė Sičiūnaitė.

Vakarėlio nepraleido būrys žinomų žmonių, tarp kurių – ir Danielius Bunkus, Monika Šedžiuvienė, Deimantė Kazėnaitė, Gintarė Gurevičiūtė, Ineta Puzaraitė-Žvagulienė bei kt.

Vis dėlto šis vakarėlis sukėlė abejonių dėl šiuo metu taikomų reikalavimų nesilaikymo. Daugiau apie tai skaitykite čia.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės