aA
Klausydamasis grupės „Žas“ dainų, ko gero, užaugo ne vienas paauglys. Populiarumo skandalingiesiems vyrukams tikrai nestinga ir šiandien – keliolika išleistų muzikinių albumų bei krūva apdovanojimų kalba patys už save. Vienas iš „Žas‘ų“ Marius Berenis – Trū Sabaka atviras: „Mes esame kaip vienas garsus Amerikos diskžokėjas, kurį pusė Amerikos dievino, kita pusė nekentė, o jis visada sakydavo, kad jam nesvarbu, kad pusė Amerikos jo nekenčia, jis džiaugėsi tuo, kad visi jo yra klausę ir žino, kas jis toks“, - šypsosi Marius.
Marius Berenis - Tru Sabaka, ŽAS
Marius Berenis - Tru Sabaka, ŽAS
© DELFI
Grupė „Žas“ gyvuoja jau daugiau nei dešimt metų. Kokia Jūsų sėkmės formulė?

Turbūt ta, kad mes niekada nesureikšminame to, ką darome. Dauguma pradedančiųjų atlikėjų padaro klaidą - vos pasidarę šiek tiek populiaresni, jie pradeda galvoti, kad tai, ką jie daro, yra labai svarbu, kad jie turi labai didelę išliekamąją vertę, kad populiarumas niekad nuo jų nepasitrauks. Mes niekada apie tai negalvojome.

Tai jums nesvarbu, ar Jūs esate žinomi?

Iš tiesų tai atneša tam tikrą naudą, bet populiarumas nėra mūsų tikslas ir mes to nesureikšminame. Gerai, jei vienas albumas tapo auksinių, tačiau nieko tokio, jei kitas ne. Kita vertus, „Žas“ yra toks fenomenas, kad mes galim dvejus metus nieko neišleisti, tačiau visvien visi mus atsimena, rašo, domisi. Gal vieni keikia, tačiau yra tokių, kurie myli.

Ar populiarumas Jūsų neerzina?

Kada buvome jauni, ką tik išgarsėję, buvo malonu ir įdomu, tačiau vėliau populiarumas pradėjo erzinti, nes anksčiau ar vėliau supranti, kad prarandi dalį privatumo. Einant gatve kažkas gali pradėti klykti ir ne visada šūkteli kokią malonią repliką, o tai nervina.

Pasivaikščiojimas po kokį akropolį jau yra problema, ypač kai suvažiuoja daug vaikų iš provincijų, nes tu tiesiog negali pro juos praeiti. Tačiau vėliau suvoki, kad pats į tai lindai ir supranti, kad populiarumas turi savo kainą ir tada tau belieka su tuo susitaikyti ir nebekreipti dėmesio.

Kovojate su įkyriais gerbėjais?

Ne, o kaip su tuo kovoti? Aš su tuo jau susitaikiau, žinau visas įmanomas malonias ar nemalonias situacijas, žinau, kaip joms ištikus reikia elgtis ir man tai jau nesukelia jokių rūpesčių.

Turbūt įvairiuose vakarėliuose dažnai kas nors prašo padainuoti?

Taip. Pradedant vakarėliais baigiant kokiais taksistais. Aš visada sakau ne, nes dainavimas man yra darbas ir jei dar laisvalaikiu pradėčiau dainuoti kokią „Žas‘ų“ dainą, apsivemčiau, apskritai aš „Žas“ gabalų niekada nesiklausau, nes man patinka „metalas“ ir gotikinė muzika.

Kaip reaguojate sulaukę kritikos?

Man labiausiai nepatinka, kad į akis niekas dažniausiai nieko nesako. O kalbant apie rimtą kritiką, aš su ja beveik nesusiduriu, nes rimtas kritikas yra protingas žmogus, o protingas žmogus žino, kad „Žas“ kritikuoti yra beviltiška, nes daugelis žino, kad viskas, ką mes darom, darom nerimtai.

Kokių keisčiausių gandų esate apie save girdėjęs?

Oi, daug. Dabartinė mano draugė pasakojo, jog jai kažkas pasakė, kad aš esu du kartus vedęs ir turiu keturis vaikus, arba, kad esu narkomanas, satanistas, arba, kad buvau visiškai prasigėręs, kad A.Valinskas mane ištraukė iš alkoholizmo liūno ir atvėdė į televiziją ir dar daugybė kitų. Tačiau į tai aš dėmesio nekreipiu.

„Kelio į žvaigždes“ dalyvius mokėte: „Turit būti arogantiški, kitaip jus nepakankamai vertins“. Ar manote, kad tikra žvaigždė - pasipūtusi žvaigždė?

Tai priklauso nuo to, kokį įvaizdį žmogus nori susikurti. Jei jis kuria „pasikėlusio“ įvaizdi, kaip F.Kirkoravo, tai jis ir turi taip elgtis. Tada aš labiau kalbėjau apie nuoseklumą, kad negalima vieną dieną pasiųsti žurnalisto „ant trijų raidžių“, o kitą - su juo kartu gerti alų, nes tai iš karto pakvimpa netikrumu, o dirbtinumas visą laiką yra labai greit atskleidžiamas. Aš turėjau omeny, kad kiekvienas turi jausti savo vertę ir nebijotų pasakyti žurnalistui, kad jis nusišneka.

Ar ir gyvenime esate tokie ekstremalai, kaip buvote laidoje „Be proto“?

Labai baisi laida, niekada jos nebekartočiau. Kai pagalvoju, kiek mes ten įvairių nesąmonių esam prikrėtę, kiek buvo įvairių traumų, susižalojimu ir kančių. Nors aš buvau vienas iš ramesnių ir į rimtesnes aferas stengiausi nesivelti, bet kvailiodami darėme viską, ko nepadarėme vaikystėje. Buvo linksma sugrįžti į praeitį, bet tai greitai atsibodo. Dabar esame ramesni.

Kodėl Jus vadina Trū Sabaka?

Nes pagal natūra esu vilkas. O pravardė atsirado dėl to, kad labai mėgau ir mylėjau šunis, be to, dar buvo katinas, kurį aš visada mušdavau ir vadindavau Sabaka, draugai labai juokdavosi, kad aš katiną vadinu Sabaka, tai mane ir pavadino Sabaka. Daug kas klausia, kaip tu gali turėti pravardę „šuo“. Tokiems atsakau, kad jau geriau būsiu šunim nei katinu, nes šuo yra žmogaus ištikimas draugas.

„Mokyklos frontas“
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Žinoma stilistė Austėja Jablonskytė atsidūrė ligoninėje: šįkart man pasisekė, bet kitą kartą gali ir nebepasisekti (12)

Žinoma stilistė Austėja Jablonskytė atsidūrė ligoninėje – prieš mėnesį prastai...

Praūžęs „Didysis šeimos gynimo maršas“ liūdino ir piktino žinomus žmones: šitą šalį gali išgelbėti tik stebuklas (967)

Gegužės 15-ąją visoje Lietuvoje vyko „Didysis šeimos gynimo maršas“. Tas pačios dienos...

„Didžiojo Šeimos gynimo maršo“ organizatoriai draudimų nepaiso: renginio metu neteisėtai skamba lietuvių autorių dainos LATGA: išanalizavę medžiagą imsimės priemonių (524)

Penktadienį, dieną prieš „Didįjį Šeimos gynimo maršą“, autorinių teisių apsaugos...

Žinoma aktorė Skaistė Vievesė su vyru susilaukė antrosios atžalos: suteikė lietuvių kilmės vardą (40)

Žinoma aktorė Skaistė Vievesė susilaukė antrosios atžalos. Porai gimė sūnus.

Andrius Užkalnis atvirai apie „Didįjį Šeimos gynimo maršą“ ir jo dalyvius: tai ne ta Lietuvos dalis, šalia kurios norisi būti (727)

Šiandien Lietuvoje prasidėjo „Didysis Šeimos gynimo maršas“, kurio finalinis renginys bus...

Top naujienos

Indijoje rasta šimtai kūnų, palaidotų ant upių krantų

Indijos policija sekmadienį kreipėsi į šiaurinių kaimų gyventojus tirdama daugybę atvejų,...

Čmilytė-Nielsen: yra vienintelis kelias, kad atsivėrimai būtų saugūs ir žmonės nebemirtų (117)

Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen sako, kad šiuo metu svarbiausias tikslas –...

Įvertino pandemijos poveikį: tikrosios problemos subręs rudenį (81)

Pandemija tapo iššūkiu visiems – tiek verslui, tiek jam dirbantiesiems. Su kokiomis problemomis...

Užkalnis: armėnų kilmės lietuviai – restoranų verslo lokomotyvai (73)

Aš tyčia parašiau: armėnų kilmės lietuviai. Kaip, pavyzdžiui, australų ir italų kilmės...

Po įvykių Donecke įspėja: gali būti, kad ruošiamas „tramplinas“ būsimai Rusijos invazijai (609)

Precedento neturintis apie 150 tūkst. Rusijos karių sutelkimas netoli Ukrainos sienos visą...

Sulaikytas ir antras iš Pravieniškių pabėgęs nuteistasis (43)

Kalėjimų departamentas prie Teisingumo ministerijos informuoja, kad šiandien, gegužės 16 d.,...

Aiškėja dar daugiau detalių nusižudžiusios medikės istorijoje: gyvybę nutraukė būdama nėščia (450)

Sekmadienį paaiškėjo, kad praėjusį savaitgalį iš gyvenimo savo noru pasitraukusi...

Danijoje gyvenimą susikūrusi lietuvių šeima – apie tai, kokia iš tikrųjų yra laimingiausia tauta, hygge ir lauke augančius vaikus (47)

Mažame Danijos miestelyje prie pat jūros įsikūrusi jauna lietuvių Ainės ir Aurimo Pletkų...