Moteris nukrito nuo skardžio Resegonės kalno šlaite maždaug iš 70 metrų aukščio. Spėjama, kad nelaimė galėjo nutikti dėl lietaus ir slidžių akmenų, rašo lrytas.lt.

Rašoma, kad dėl blogo oro gelbėtojai negalėjo pasinaudoti sraigtasparniu ir nelaimės vietą pasiekė pėsčiomis. Deja, jie niekuo negalėjo padėti.

Ilgus metus žurnaliste dirbusi I. Skliutaitė yra puikiai pažįstama ne vienam žinomam žmogui, kurie socialiniuose tinkluose dalijasi nuotraukomis ir užuojautos žodžiais.

Livetos, Petro ir Ingridos Kazlauskų šeima reiškia nuoširdžią užuojautą Ivetos šeimai, artimiesiems, draugams, kolegoms išgyvenantiems šią skaudžią netektį.

„Nuoširdi užuojauta šeimai ir artimiesiems, kolegoms ir draugams. Mums tavęs labai truks, linksmoji Iveta. Labai truks“, – neslėpė dainininkė Liveta Kazlauskienė.

„Šios 2021 m. 11 mėn. 21 d. paskutinės akimirkos turi amžiną vertę, – dalydamasi nuotraukomis, kuriose pozuoja kartu su Iveta, rašė atlikėja Ingrida Kazlauskaitė. – Ačiū už tikrą draugystę, kuria apdovanojai mus. Ačiū už įkvėpimą gyventi ir džiaugtis gyvenimu kiekvieną akimirką… Tu visada mums tai kartodavai, primindavai ir neleisdavai pasiduoti… Ačiū už nuoširdų rūpestingumą, kuriuo, tarsi, mama mus šildei… Ačiū, mūsų nuostabioji Iveta. Neapsakomai skaudu tavęs netekti. Visada pasigesime. Ir visada saugosime tavo atminimą širdyse. Tas gražiausias akimirkas ir tavo šypseną branginsime prisiminimuose. Nuoširdi užuojauta visai šeimai, artimiesiems. Labai liūdime, labai skaudu. Ilsėkis ramybėje“.

Iveta Skliutaitė su bičiuliais Ingrida Kazlauskaite, Karoliu Murausku ir Beta Rumšiene

„Delfi“ I. Kazlauskaitė komentavo, kad kartu su Iveta ir kitais bičiuliais dar spėjo pasidžiaugti Kalėdoms besiruošiančio Kauno grožiu.

„Dar šią savaitę tiek nuveikėme darbų, o kiek dar planuose buvo. Dar spėjome pasidžiaugti Kauno Laisvės alėjoje įžiebtomis lemputėmis… Iki pat išvykimo vis skambinomės ir palaikėme ryšį. Net baisiausiame sapne negalėjome to pagalvoti. Saugokime vieni kitus ir labai branginkime…“ – „Delfi“ komentavo Ingrida.

„Išliksi visuomet mano širdyje“, – rašė žinoma verslininkė Daiva Breivė.

„Negaliu patikėti, koks trapus ir nenuspėjamas yra gyvenimas! Ilsėkis ramybėje, mieloji. Tu išliksi mūsų širdyse“, – antrino iliuzionistas Nicholas Kin.

„Išliksi visada mano širdyje“, – pridūrė plaukų stilistas Karolis Murauskas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės