Praėjusią „TOP 10“ laidą žiūrovai rinko pačią netikėčiausią prisikėlimo istoriją. Šįkart DELFI skaitytojus kvietėme balsuoti už karščiausią meilės romaną. Balsavimas vyko iki penktadienio 12val. Kas, jūsų nuomone, bus išrinkti gražiausiais įsimylėjeliais, sužinosite kitą pirmadienį 19.10 val. TV3 laidoje „TOP 10“. O štai pretendentai:
Nijolė ir Miroslavas Formanai
© TV-5


Darius Mickus su žmona Odeta
© TV3

Televizijos laidų vedėjos Daivos Tamošiūnaitės meilės romanas vertas rašytojo plunksnos. Moteris netikėjo, kad daugybę metų statytas šeimos meilės laivas gali paskęsti...per vieną dieną. Galbūt dėl to, kai verslininkas Dainius Budrys sutiko Daivą, ji buvo toli gražu ne atvira ir šilta. Ledai tirpo lėtai. Ir tik po to, kai Dainius pasipiršo visų draugų akivaizdoje, Daiva pagaliau sutiko.Juozas ir Gitana Bižiai
© TV3

37 metų Darius Mickus, gerai žinomas roko grupės „Rebelheart“ lyderis, šiuo metu spinduliuoja laime ir meile ne tik savo dvidešimt penkerių metų žmonai Odetai, bet ir ką tik gimusiam sūneliui Dovydui. Dabar jis turi kuo džiaugtis ir ką vertinti: atrodo, niekada nesibaigiantį narkotikų ir atsitiktinių pažinčių, lėbavimo kelią, pakeitė naujas. Jau penkiolika metų koncertuojantį vyrą suvyniojo „gyvatė“. Moterimi - gyvate vadinama Odeta - jau dveji metai Dariaus žmona.

Nijolė ir Miroslavas Formanai
© TV-5

Elenos Žmuidienės ir Vlado Macevičiaus santuoką pavadinę „istorine” tikrai neapsiriksime. Vestuvių dieną „jaunajai“ buvo devyniasdešimt aštuoneri, o jos išrinktajam Vladui ėjo šešiasdešimt pirmi. Santuokos sakramento iniciatorė – ponia Elena, kuri trečią kartą ryžosi tekėti tik todėl, kad gyventi nesusituokus – „griekas prieš Dievą”. Tačiau slaptomis šimtametės ir buvusio jos globėjo vestuvėmis prasidėjusiame bendrame gyvenime ramybės maža. Pradedant kaimynų apkalbomis, močiutės vaikų priekaištais, baigiant... žmogžudyste, kalėjimu ir ilgais meilės laiškais. Elenos ir Vlado meilės istorija – tarsi iš fantastinio Holivudo filmo.

Elena Žmuidienė ir Vladas Macevičius
© TV3

Juozo ir Gitanos Bižių vestuvėms nesutrukdė beveik 50 metų amžiaus skirtumas. Nors tuomet, kai buvęs partizanas ir tremtinys sumanė vesti jam į anūkes tinkančią merginą, visas kaimas ūžė, kaip bičių avilys. Kalbėjo žmonės, kad aštuoniolikametė Gitana su kitais laksto, kad jai ne į septintąją dešimtį įkopęs Juozas, o tik solidi jo pensija rūpi. Tačiau Gitanai ir Juozui apkalbos nerūpėjo. Vaikščiojo už rankučių susikibę, žvaigždes skaičiavo. Tol skaičiavo, kol mergina pastojo. Po septynerių bendro gyvenimo metų Gitana ir Juozas tikino esantys ideali šeima, tačiau kaip paaiškėjo vėliau, ne visos pasakos baigiasi laimingai...Rita Dapkutė
© TV3

Kristina ir Algirdas Brazauskai. Slaptas buvusios bufetininkės ir aukštus postus valdžioje užėmusio politiko meilės romanas truko ištisus dešimtmečius. Meilužiams nesutrukdė nei tai, kad sovietmečiu už slaptus meilės ryšius abu būtų netekę postų, nei tai, kad abu turėjo kitas šeimas. Ne vienerius metus A.Brazausko ir tuomet dar jo žmonos Julijos kaimynystėje gyvenusi Goda Ferensienė žino daugybę pikantiškų šios šeimos gyvenimo smulkmenų. Ar gali būti, kad Algirdas Mykolas Brazauskas ir jaunystėje, ir tapęs Prezidentu, apgaudinėjo žmoną? Ar tiesa, kad Julija Brazauskienė dėl vyro klystkelių bandė nusižudyti? Ir koks buvo ilgametės Brazausko meilužės Kristinos Butrimienės planas, kaip galutinai užkariauti jo širdį?Daiva Tamošiūnaitė ir Dainius Budrys
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

24 metų Laima-Marija Stomaitė Palomino savo išrinktąjį, baskų kraujo turintį ispaną, 33 metų Raulį Palomino Bonillą sutiko Airijoje. Žinia apie staiga įsiplieskusią meilę ir sužadėtuves sukėlė šoką Laimos tėvams: žurnalistui bei rašytojui Sauliui Stomai ir jo žmonai Dianai. Labiausiai visus šokiravo sužadėtinio išvaizda - tatuiruotas kūnas, ausyse - angos su metalo auskarais. Tačiau po to, kai Raulis atvyko į Lietuvą ir paprašė Stomų dukters rankos, Saulius ir Diana suprato, kodėl jų dukra myli šį žmogų. Jie pamatė nesuvaidintą meilę ir pagarbą jų dukrai. O labiausiai tėvą papirko Raulio žinios apie Lietuvos istoriją.

Algirdas ir Kristina Brazauskai
© D.Tunkūno nuotr.

Vyresnės kartos žmonės turbūt labai gerai prisimena įvairiausiais gandais apipintą Lietuvos estrados žvaigždžių Nelly Paltinienės ir Eugenijaus Ivanausko meilės romaną. Net ir antroji Nelly santuoka su Arvydu Paltinu, net ir septyneri metai praleisti Vokietijoje – niekas nesustabdė kalbų, kad visada gyvybinga, daugiau nei penkias dešimtis metų scenoje esanti moteris, vis dar neabejinga didžiajai savo meilei. O kaip yra iš tikrųjų?Širdis
© fotolia.com

Nijolė ir Miroslavas Formanai – pora, kurią prieš penkiolika metų suvedė smuikas ir lėlės. Tuomet Nijolei gerbėjų dėmesio netrūko, jai piršosi ir prabangų gyvenimą už Lietuvos sienų siūlė kas antras gerbėjas. Nijolės nežavėjo nei prabanga, nei idėja palikti Lietuvą. Meniškos sielos moteris nė už ką neketino palikti gimtinės, tačiau sutikusi Miroslavą metė viską - artimuosius, darbą teatre, ir išvyko į Čekiją. Ten Nijolės laukė ne tik skeptiškai nusiteikę Miroslavo tėvai, bet ir pavydžios smuikininko gerbėjos. Ar begalinė meilė gali įveikti didžiausias kliūtis, Nijolė ir Miroslavas atskleis pirmadienį “TOP 10” laidoje per TV3.

Nelly Paltinienė su Eugenijumi Ivanausku
© DELFI (G.Urnikaitės nuotr.)

Prieš dešimt metų žinoma verslininkė Rita Dapkutė sukėlė tikrą apkalbų audrą. Vieni ją kritikavo, kiti vadino šaunuole, sugebėjusia pakerėti devyneriais metais jaunesnį vaikinuką. Tačiau po šešerių santuokos metų Rita ir Raimundas Lumbys pranešė apie savo skyrybas. Vėl prasidėjo paskalos, kad jaunam vyrui nusibodo vyresnė, visada verslu užimta moteris. Tačiau pati Rita niekam nerodė savo sielvarto, atvirkščiai – labai greitai viešumoje ėmė rodytis su naująja meile, britu Johnu Sprostonu.

Vilius Tarasovas
© TV3

“Bavaras” Vilius Tarasovas – vienintelis grupės viengungis. Gal todėl apie jį nuolat kalbama, kaip apie didžiausią širdžių daužytoją. Neseniai sklandė gandai apie ypatingai artimus ryšius su seksualiąja Violeta Riaubiškyte. Buvo kalbų, kad Vilius pavergė net tituluotos Kauno gražuolės Agnės Griniūtės širdį ir kad jo guolį šildė lietuvių kilmės šveicarų milijardierių dukra. “TOP 10” atskleis visą tiesą apie jaunojo donžuano meilės ryšius.Balsavimas baigėsiPraėjusią savaitę įspūdingiausius prisikėlimus balsavo 15 168 DELFI skaitytojai. Daugiausia simpatijų sulaukė dainininkė Rūta Ščiogolevaitė (3569 balsai), antroje vietoje liko Beata Trinskienė (2411), trečioje - Džordana Butkutė (2146 balsai).

„TOP 10“ – tai seksualiausios šalies damos ir geidžiamiausi jaunikiai, turtingiausi vyrai ir skandalingiausi politikai, įspūdingiausios vestuvės ir netikėčiausi akibrokštai.

Kiekvieną pirmadienį TV3 žiūrovai matys pačius įspūdingiausias žinomiausių Lietuvos žmonių vestuves, jų aplinką, intymiausius ir pikantiškiausius gyvenimo momentus.

TV3 žiūrovai ir DELFI skaitytojai galės balsuoti už jiems labiausiai patinkantį „TOP 10“ top‘ą. Laidos transliacijos metu bus iškilmingai paskelbiama, kurią gražuolę, kokį turtuolį ar prezidentą žiūrovai išrinko į „TOP 10“ viršūnę.

TV3
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Edilija Nikartaitė-Geltona susilaukė sūnelio: suteikė daugeliui lietuvių negirdėtą vardą (17)

Prieš daugiau nei dešimtmetį išgarsėjusi atlikėja Edilija Nikartaitė-Geltona susilaukė sūnaus.

Olego Šurajevo filmo „Grąžinti nepriklausomybę“ premjeroje - garsūs svečiai (5)

Pirmadienio vakarą kino ekranus pasiekė pirmoji komiko Olego Šurajevo kurta komedija visai šeimai...

„Lietuvos balsą“ trečią kartą laimi Montvydo mokinė: tai tikrai nėra atsitiktinumas (83)

Sekmadienio vakarą pagaliau paaiškėjo didžioji „Lietuvos balso“ intriga – pergalingus laurus...

Žygiui Stakėnui – naujas karjeros etapas kitoje televizijoje: manęs nėra ir nebus KK2 (23)

Keletą metų vieną populiariausių LNK televizijos laidų „KK 2 penktadienis" vedusi am...

Erica Jennings: kaip paaiškinti vaikams apie biseksualumą ir kitus intymius dalykus? (119)

Prieš pat „Lietuvos balso“ finalą trečioje vietoje likęs Gražvydas prisipažino esantis...

Top naujienos

Iš JAV generolų – perspėjimai apie artėjantį karą: galimybė labai reali (1934)

Čia mano nauja uniforma. Taip „Sniego susitikimo“ konferencijoje prisistatė kostiumu vilkintis...

Siunčia žinią žemę pirkusiems neteisėtai – nori ją atimti (205)

Kai paaiškėjo, kad realiai žemės saugikliai neveikia ir agroverslo grupės sėkmingai superka...

Dalijosi idėjomis, kaip švęsti Lietuvos jubiliejų: tai patirsime tik kartą gyvenime pildoma (85)

Lygiai po mėnesio – Vasario 16-ąją Lietuva švęs atkurtos Lietuvos 100-ąjį gimtadienį. Ta...

Čečėnijos prezidento atstovas: Lietuva nedomina Kadyrovo

Lietuvos sprendimas įtraukti Čečėnijos lyderį Ramzaną Kadyrovą į nepageidaujamų šalyje...

Lietuvos banką papiktino kai kurios automobilių draudimo kainos (19)

Draudimo bendrovių veiksmus, transporto priemonių valdytojams pasiūlant išskirtinai aukštas...

Rusijos kaime – 62 laipsnių šaltis papildyta (82)

Čia sausį neretai atšąla iki 50 laipsnių šalčio, o vos išėjus į lauką apšerkšnija vietos...

Juknevičius: tikrai nesiruošiu miegoti specialiai DELFI iš Saltos

Antanas Juknevičius ir Darius Vaičiulis vis dar yra tas ekipažas, kuris Dakaro ralyje pasiekė...

Naujasis Skvernelio kancleris startuoja su algos priedu už net nepradėtą darbą (224)

Nuo trečiadienio, sausio 17 dienos, Sauliaus Skvernelio vadovaujamos Vyriausybės kancleriu pradeda...

Neįtikėtina nuojauta: dingusį sužeistą sūnų surado pasamdęs sraigtasparnį (4)

Australijoje vieno nepilnamečio, kuris pateko į avariją ir 30 valandų praleido įstrigęs savo...

Violetinės šėlsmas: parodė, kaip metų spalva pagyvintų jūsų namus (1)

„ Pantone Color Institute“ kasmet paskelbia spalvą, kuri bus dažniausiai matoma mados...