aA
Praėjusią „TOP 10“ laidą žiūrovai rinko dailiausią tituluotą Lietuvos gražuolę. Šįkart DELFI skaitytojus kvietėme balsuoti už geriausius Lietuvos humoristus. Balsavimas jau baigėsi. Kas taps „geriausiu iš geriausiųjų“ sužinosite kitą pirmadienį 19.10 val. TV3 laidoje „TOP 10“. Į geriausiojo titulą pretendavo šie humoristai:
Klounas žaidžia su vaikais
Klounas žaidžia su vaikais
© Reuters/Scanpix


Algis Ramanauskas-Greitai
© LNK

Algis Ramanauskas – Greitai – “juodojo” humoro atstovas, žmogus be kompleksų. Vyrukas, kuris jau gerą dešimtmetį linksmina eilinius tautiečius, o savo tiesmukiškomis įžvalgomis ir neprognozuojamais poelgiais “šiurpina” politikus. Tačiau kas iš tiesų yra tikrasis Algis Ramanauskas – Greitai: eterio chuliganas ar tiesiog gerai savo darbą dirbantis aktorius? Ir kaip šį agresyvųjį humoristą pakeitė tėvystė?

Arūnas Sakalauskas
© TV3

Arūnas Sakalauskas - aktorius, kuris drauge su Vytautu Šapranausku linksmina TV3 žiūrovus “Puikiajame šou”. Arūnas džiaugiasi naujuoju amplua, tačiau tvirtina, kad asmeniniame gyvenime prieš kokius du dešimtmečius buvo gerokai linksmesnis. Apie bohemišką aktorių gyvenimą, paslaptingą operaciją “išgelbėk draugą”, audringas jausmų dramas ir seną gerą draugystę su V.Šapranausku “TOP 10” laidai Arūnas papasakojo itin atvirai.Dzyvų dzyvai
© TV3

Dzyvų dzyvai. Daugiau nei dvidešimt metų gyvuojančios humoro grupės iš Lazdijų branduolys – dvi garbaus amžiaus moterys. Buvusi mokyklos direktorė Birutė Vanagienė ir buvusi prekybininkė Stasė Daugėlienė išėjusios į pensiją „pražydo“ scenoje. Įvairiausių humoro festivalių nugalėtojos šiuo metu džiaugiasi senatve ir savo personažų lūpomis nesigėdija drąsiai kalbėti nei apie seksą, nei apie politiką, nei apie „antrą galą“.

Hana Šumilaitė
© TV3

Nuo “Bentski šou” laikų išgarsėjusią Haną Šumilaitę daugelis prisimena kaip “kietą”, linksmuolę storulę, kurią labiausiai mėgo tokių pačių apvalių kūno formų moteriškės. Tačiau šiandien ponia Hana neteko dalies savo “talento” – ji taip suliesėjo, kad tik tie patys raudoni plaukai ir šmaikštūs juokeliai byloja, jog čia ta pati linksmoji poniutė. Beje, Hana nepaliauja stebinti ne tik nauja figūra, bet ir naujais pomėgiais - apie tai žiūrėkite laidoje „TOP 10“.Kęstutis Matelis - Raimundėlis iš „Ambrozijos“
© TV3

Kęstutis Matelis - labiau žinomas kaip Raimundėlis iš humoro grupės „Ambrozija“. Vyras kartu su mylima žmona ir dukromis gyvena Rokiškyje. Anot Kęstučio, jis taip mylėjo ir myli savo žmoną, kad paaukojo jaunystę ir būdamas 19 metų nusivedė ją prie altoriaus. Matelių namuose tvyro jauki, grįsta meile ir tarpusavio pagarba, aplinka. Nors žiūrint į Kęstučio kuriamus vaidmenis susidaro įspūdis, kad jis lengvabūdis, tačiau, grįžęs namo, dviejų mergaičių tėtis tampa atsakingu ir net pedantišku vyru.

Mama Rock’n’Roll
A. Chlebinskaitės nuotr. „Ciklopas”

Mama Rock’N’Roll. Laima Tamulytė - renginių vedėja, dainininkė arba tiesiog labai linksma moteris. Daugiau nei šimtą kilogramų sverianti Laima tvirtina, kad “vargas tam, kuris pabandytų nustumti ją nuo scenos”. Viešumoje gera nuotaika spinduliuojanti, įspūdingų formų blondinė, humoro nestokoja ir realiame gyvenime. Kartu su dviem savo seserimis Laima planuoja pradėti verslą “Valgyk triušį išsišiepęs”, o laisvalaikiu su savo draugu Gediminu rengia bušido kovas.Nerijus Jurgaitis
© TV3

Nešvankūs anekdotai Nerijui Jurgaičiui taip pakeitė gyvenimą, kad jis ne tik praturtėjo ir išgarsėjo, bet ir įsivėlė į skandalą su narkotikais. Tik dėl atpažįstamo veido vaikinui pavyko išvengti kalėjimo kameros. Dabar Nerijus savo rankomis puošia vieną sostinės kinų restoraną ir neužmiršta savo pagrindinės duonos – anekdotų.Raimundas Šilanskas
© DELFI (D.Augūnaitės nuotr.)

Raimondas Šilanskas. 46 metų humoristas, tituluojamas Lietuvos anekdotų karaliumi. Tai žmogus, kuriam teko piršliauti ar vadovauti vestuvėms beveik penkis šimtus kartų. O išties Raimondas iš tikrųjų jautrus, daug išgyvenęs žmogus. Pastaruoju metu jis kardinaliai pakeitė savo gyvenimą: išlipo iš alkoholizmo liūno, sukūrė šeimą su dešimčia metų jaunesne žmona ir susilaukė atžalos.

Vaidas Pračkaila
© TV3

Vaidas Pračkaila - tai 49 metų humoristas, Lietuvai geriau žinomas Apolionijos Zizirskienės pseudonimu. Tautiniais moteriškais rūbais vilkintis Vaidas ypač mėgstamas pagyvenusių provincijos moterėlių. Anksčiau aktyviai koncertavęs vyras dabar dažniau pasirodo tik mažų miestelių scenose. Mažai kam žinoma, kad Vaidas dar turi ir menininko gyslelę. Jis yra sukūręs ne vieną interjerą, o Pračkailos paveikslai buvo demonstruojami ne vienoje parodoje.Vytautas Šapranauskas (DJ MOMO)
© TV3

Vytautas Šapranauskas. Jam 48. Gerai atrodantis ir mylimas gražuolių moterų. Ne viena jų bandė pasinaudoti Vytu, kaip tramplinu savo karjerai. Žiūrint į Šapranauską ekrane, norisi prilipdyti tris epitetus: genialus, „naglas“, snobas. Bet po atviro pokalbio galima nesunkiai suprasti, kad jis - paprasčiausiai labai geras aktorius. Darbą televizijoje pradėjęs nuo kulinarinio šou, Vytas iki šiol „neišlipa“ iš ekrano ir yra labai populiarus ne tik televizijoje, bet ir gyvenime.Balsavimas baigėsiPraėjusią savaitę už gražiausias tituluotas Lietuvos moteris balsavo net 17 673 DELFI skaitytojai. Gražiausia buvo išrinkta Daiva Anužytė – Kasiulaitienė (3941 balsas), antroje vietoje liko Sandra Chlevickaitė (2586), trečioje - laidos „Supermamos“ žvaigždė Birutė Šaltytė – Belousovienė (2373 balsai).

„TOP 10“ – tai seksualiausios šalies damos ir geidžiamiausi jaunikiai, turtingiausi vyrai ir skandalingiausi politikai, įspūdingiausios vestuvės ir netikėčiausi akibrokštai.

Kiekvieną pirmadienį TV3 žiūrovai matys pačius įspūdingiausias žinomiausių Lietuvos žmonių vestuves, jų aplinką, intymiausius ir pikantiškiausius gyvenimo momentus.

TV3 žiūrovai ir DELFI skaitytojai galės balsuoti už jiems labiausiai patinkantį „TOP 10“ top‘ą. Laidos transliacijos metu bus iškilmingai paskelbiama, kurią gražuolę, kokį turtuolį ar prezidentą žiūrovai išrinko į „TOP 10“ viršūnę.

TV3
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Iškilmingai pasveikintos moterų universiteto studentės: šventėje – būrys garsenybių ir šimtai kitų svečių

Kur slypi moters kūrybiškumas, gebėjimas tapti lydere, kuri veda kitus paskui save, ir ar tiesa,...

Stonkus ir Katleris kreipėsi į neįvykusio šou „Mantai kurorte“ žiūrovus su apmaudu: deja, apgauti gali ir ilgamečiai draugai VVTAT jau pradėjo nagrinėti prašymus (1)

Bene populiariausi šalies komikai, tinklalaidės „ Vėl tie patys “ kūrėjai Mantas Stonkus ir...

Maljorkoje susituokė dizainerė Eglė Ruškytė ir F-1 žvaigždė Nico Hulkenbergas: šventėje – virš 100 svečių (1)

Pasaulyje puikiai žinomas F-1 pilotas Nico Huelkenbergas ir lietuvė, drabužių prekės...

Kaitra neišbaidė: vėlyvuose „Midsummer“ pusryčiuose – būrys vasariškai pasipuošusių garsenybių

Festivalis „ Midsummer Vilnius '22“ netrukus skelbs startą! O jo belaukiant tradiciškai...

Ugnė Siparė su vyru Mariumi susituokė dar kartą: ryškios ir žaismingos vestuvės Las Vegase įvyko ekspromtu (2)

Šių metų rugpjūtį TV laidų vedėja Ugnė Siparė ir jos sutuoktinis, prodiuseris Marius Siparis...

Top naujienos

Delfi PliusVaidas Mikaitis

Į šią Azijos šalį taip sunku patekti, kad lietuvis jau ėmė galvoti apie nusikaltimą: bendrininkų rasti nepavyko, o planų vos nesužlugdė Lenkija

Manęs klausia, kodėl iki šiol nieko neparašau apie ką tik įvykusią kelionę į Pietų Korėją....

Rusų programišiai „laužia“ Lietuvos informacines sistemas: įspėja, kad tai gali būti dar tik pradžia (7)

Dėl sustabdyto tranzito į Kaliningradą, rusų programišiai nuo penktadienio pradėjo...

„Belligcat“ vadovas: tas šalis, kurios padeda Putino režimui, reikia šalinti iš ES (18)

Nepaisant griežtų sankcijų, karą prieš Ukrainą pradėjusi Rusija iš naftos ir dujų pardavimo...

Pasauliui ir Lietuvai žada recesiją: laimės tik vienas sektorius (2)

Tarptautinė rizikos valdymo bendrovė „Coface Baltics“ naujausiame rizikos valdymo tyrime...

Šiurpus avarijos smūgio garsas pažadino klaipėdiečius: žuvo vyras

Klaipėdoje, netoli degalinės, įvyko skaudi avarija. Vienas avarijos dalyvių žuvo, dar viena...

Karas Ukrainoje. Ukraina ruošiasi galimam puolimui iš Baltarusijos: grėsmė gana didelė okupantai planuoja referendumą dėl Chersono prijungimo prie Rusijos (13)

Rusijos atakos, pareikalaujančios ir žmonių gyvybių, Ukrainoje nesiliauja – vėl apšaudyti...

„Reuters“: kompromisas dėl tranzito į Kaliningradą gali būti pasiektas liepos pradžioje

Liepos pradžioje gali būti pasiektas kompromisinis susitarimas dėl sankcionuotų prekių tranzito...

10 žavingų ir dar neišpopuliarėjusių Europos salų – pamėgtos tautiečių, bet iki šiol neatrastos turistų

Šiose mažose salose atrasite nepaliestą gamtą, neperpildytas pakrantes, tylą ir ramybę.

Naktys išsilaikys tvankios ir toliau kaitins saulės spinduliai

Ir toliau išliksime aukštesnio atmosferos slėgio lauko įtakoje. Debesų bus nedaug, dažnai...

Grybauskaitė: jokių pokyčių dėl Kaliningrado tranzito be Lietuvos sutikimo negali būti (6)

Jokių pokyčių ar atnaujinimų Europos Komisijos ( EK ) gairėse dėl Kaliningrado tranzito be...