aA
Rugsėjo 11-ąją dainininkas Tomas Bagdonavičius galutinai atsisveikino su skandalisto etikete – žinomas vyras vedė savo mylimąją Audronę Gigienę. Dėl šios kaunietės vyras turėjo ne tik pasistengti pakeisti jos artimųjų pirminę nuomonę, bet ir priprasti prie naujos gyvenamosios vietos. Tačiau tai Tomui buvo menkniekis, kadangi dabar atlikėjas džiaugiasi atrasta meile, o visi skandalai, kaip jis pats sako, – jau praeityje.
Kaune susituokė atlikėjas Tomas Bagdonavičius ir Audronė Gigienė
Kaune susituokė atlikėjas Tomas Bagdonavičius ir Audronė Gigienė
© DELFI / Orestas Gurevičius

Likus paskutinėms akimirkoms iki vestuvių jaudulio ir rūpesčių nestigo nei Audronei, nei Tomui.

„Rūpesčių tikrai per akis. Sukam galvą, ar užteks maisto, gėrimų, ar visiems bus vietos, kur miegoti, ar spėsime viską suvežti, sunešti, – su šypsena vardijo dainininkas. – O Audrutė tai išvis kažkokiam strese. Ar plaukai bus gerai sutvarkyti, ar tiks makiažas... Ech, tos moterys. Man kažkaip mažiau streso, turiu kostiumą, batus, sušukuoja – ir einu į zaksą.“

Po oficialios ceremonijos vyru ir žmona tapusi pora bei jų svečiai patraukė kiek tolėliau nuo miesto šurmulio. Tačiau antrojo šventės dalyje triukšmo, dainų ir siautulio tikrai netrūks – tuo žada pasirūpinti ir pats Tomas.

„Tradicijos – lietuviškos. Mus su Audrute turbūt pasitiks su duona ir druska, na, o paskui vestuvių vedantysis imsis darbo.

Muzikantų ir dainuojančių tai bus ne vienas ir ne du. Kaip sakoma, ateis pasveikinti kolegos bendražygiai, tai ir sudainuos kiekvienas nuo savęs. Audrutė juokauja, kad bus tiek atlikėjų, jog bus galima bilietus pardavinėti. Matyt, tokiu atveju ir vestuvės atsipirktų“, – juokėsi pašnekovas.

„Bet turime užsakę ir pagrindinius muzikantus, kurie bus visą vakarą ir taip pat dainuos bei užims svečius. Manau, kad ir man reikės sudainuoti, nesvarbu, kad tai mano paties vestuvės“, – linksmai pridūrė jis.

Ne paslaptis, kad praeityje T. Bagdovaničiaus pavardė skambėjo ne viename skandale, kuriame būdavo įsipainiojusios ir žinomos moterys. Visgi dabar dainininkas kur kas ramesnis ir už tai dėkoja būtent savo išrinktajai. Tiesa, praeities atlikėjas nepuola nei neigti, nei peikti.

„Taip, praeityje turėjau santykių su merginomis, bet negalima sakyti, kad jie buvo nesėkmingi ar sėkmingi. Tiesiog gyvenimas taip viską sudėlioja ir nieko čia nepadarysi. Nei apie vienus santykius negaliu pasakyti nieko blogo, kaip ir visada – iš kiekvienos pažinties kažką išmoksti, padarai klaidų, bet iš jų pasimokai.

O mano skandalų etapas jau seniai baigtas. Turiu moterį, su kuria noriu nugyventi visą likusi gyvenimą, o kaip bus – laikas parodys. Man ir Audronei jau ne po 20 metų, tai tikrai mokame kalbėtis ir spręsti iškilusias problemas“, – atviravo Tomas.

Pasiteiravus, ką pirmiausia jiedu veiks po vestuvių, atlikėjas džiūgauja, kad jis drauge su mylimąja galės mėgautis poilsiu tik dviese.

„Po vestuvių su Audrute, kaip juokaujame, važiuosime savaitei, o gal dviem į medaus mėnesį, dar atšvęsime ir mano gimtadienį, nes tuokiamės būtent per jį. Nors nepamiršiu vestuvių metinių, – juokiasi dainininkas ir linksmai priduria. – Taigi, merginos, damos, panelės ir moterys, Tomytis veda ir jau nebėra svajonių jaunikis.“

Vestuvės – ne vienintelis pokytis poros gyvenime. Prieš pat įtvirtinant savo oficialią sąjungą jiedu Kaune įsigijo bendrą būstą – šviežiai atnaujintą dviejų kambarių butą prie pat Botanikos sodo.

Dėl santykių teko pakovoti

Delfi primena, kad T. Bagdonavičius savo mylimajai pasipiršo šių metų pradžioje.

Tomas ir Audronė tuomet suskubo pasikeisti savo santykių statusą į „susižadėję“. Apie būsimas vestuves bylojo ir naujausios nuotraukos, kuriose matyti, kad Tomas savo antrai pusei lemtingą klausimą uždavė ne privačioje erdvėje, o ir kitų žmonių akivaizdoje.

„Ji pasakė „Taip“, – tuomet pasidžiaugė dainininkas.

„Su Audrone susipažinome žiemą. Pamenu, vežiau sesę į oro uostą ir buvo laisvo laiko. Tuo metu kaip tik buvo kalėdinis laikotarpis, eglučių įžiebimas. Iš pradžių bandžiau susitikti su draugais, bet visi buvo užsiėmę. Nutariau parašyti Audronei, su kuria anksčiau esame feisbuke susirašinėję darbiniais reikalais. Pasiūliau susitikti, nueiti prie eglutės, išgerti kavos. Atrašė, kad jai būtų visai įdomu. Taip ir susitikom.

Bendraujant kavinėje ji pasirodė išsilavinusi, linksma, gražios šypsenos moteris, iš pradžių net neįtariau, ar ji mane žino, ar ne. Paskui visgi paaiškėjo, kad žino. Audronė užsiminė, kad santykių neieško, bet tuomet ir aš jų neieškojau, tiesiog buvo smagu pabendrauti prie kavos. Tas susitikimas taip ir baigėsi. Palydėjau ją iki automobilio ir išvažiavau į Mažeikius, kur tuomet gyvenau ir dirbau. Atsisveikinant dar paprašiau jos numerio, kad ateityje galėčiau ją dar kartelį kur nors pakviesti, kai būsiu Kaune. Ji sakė, kad įprastai numerio nedalija, bet sugebėjau įgyti jos pasitikėjimą, tad važiuojant iš Kauno jai paskambinau ir prakalbėjom visą kelią. Tas bendravimas tęsėsi ir kitą dieną, ir dar kitą, ir nesustojo iki šiol“, – anksčiau Delfi kalbintas pasakojo pašnekovas.

Kurį laiką santykius pora puoselėjo per atstumą, tačiau netrukus jiedu apsigyveno kartu. Prie išsikėlimo į kitą miestą prisidėjo ne tik atrasta meilė, bet ir darbo pasiūlymas, tad dvejoti nebebuvo prasmės.

„Tuomet man kaip tik baigėsi darbai Mažeikiuose ir sulaukiau darbo pasiūlymo Kaune. Audronė sakė, kad Kaunas daug perspektyvesnis, pasiūlė atsikraustyti. Taip viskas ir susiklostė savaime. Šeštadienį atsikrausčiau, o jau pirmadienį išėjau į darbą. Gruodžio 1-ąją skaičiuosime jau vienerius metus, kai esame kartu“, – džiaugėsi dainininkas.

Dėl naujos mylimosios Tomui teko gerokai pasistengti. Praeityje garsiai nuaidėję jo skandalai su kitomis moterimis Audronei iš pradžių nekėlė pasitikėjimo, į naują mamos širdies draugą atsargiai žiūrėjo ir jos vaikai. Tačiau laikas parodė, kad audringas gyvenimas – jau praeityje.

„Audronė gyveno visai kitokį gyvenimą, jai buvo tolimas šou pasaulis. Iš pradžių ji nelabai įsivaizdavo, kaip vyksta visi tie koncertai, ką veikiame po jų ir kaip juose elgiamės. Ėmiau į renginius ją vežtis kartu. Ji buvo nustebusi, kadangi dažnai manoma, jog dainininkus visos moterys iškart puola bučiuoti, kad jos kariasi ant kaklo. Taip nėra. Koncertai yra juodas darbas. Ir šou versle kartais būni pavargęs, bet vis tiek važiuoji, nes reikia. Kartais ir į kelis koncertus per dieną.

Iš pradžių Audronės aplinka, giminės, artimieji ją bandė atkalbinėti, kadangi esu žinomas žmogus Lietuvoje. Jie buvo susidarę išankstinę nuomonę apie mane, girdėjo apie visus tuos skandalus, tad mėgino ją apsaugoti. Sakė, kad žiūrėtų su kuo bendrauja arba gąsdino, jog ją į porą koncertų nusivešiu ir dingsiu. Bet paskui, kai teko pabendrauti asmeniškai, viskas pasikeitė“, – džiaugėsi T. Bagdonavičius.

Tomas sutinka, kad dabar jo gyvenimas yra kur kas ramesnis, tačiau neabejoja, jog ankstesni įvykiai, skambėję per visą Lietuvą, atsimenami tik todėl, kad jis juos paviešino. Pasak jo, taip ar panašiai gyvena daugelis vyrų, tik dažnai tą nutyli, o jis pripažinti savo klaidų nepabijojo.

„Lietuvoje tikrai yra ne vienas vyras, kuris būtų vedęs tris ar keturis kartus ir dar meilužių turėjęs, tačiau apie juos niekas nežino, tad niekam ir neskauda.

Iš pradžių su Audrone tikrai neskubėjome. Pavadinčiau tą laiką tiesiog draugyste. Aš buvau atsikandęs jau tų nesėkmingų santykių, o jai taip pat reikėjo laiko. Bet paskui supratome, kad kartu ėmėme praleisti kone didžiąją dalį savo laisvalaikio. Pasikalbėjome, kad norime būti kartu. Žinote, jau nebe tas amžius, kad žaistume žaidimus – arba tinka, arba ne. Su Audrone esame kalbėję ir apie vestuves, tačiau kol kas neskubame – viskam savas laikas“, – Delfi pasakojo jis.

Nors Audronei anksčiau šou pasaulis atrodė tolimas, dabar moteris kartu su Tomu neretai būna ne tik jo koncertuose, bet ir nepabijojo nusifilmuoti jo dainos vaizdo klipe:

DELFI
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(133 žmonės įvertino)
2.3609

Tarp žinomų veidų renginyje sostinėje – ir Ieva Swan su mylimuoju teniso treneriu Simu Kuču (8)

Vilniaus senamiestyje duris atvėrė nauja renginių erdvė „Somnia“. Šventiniame vakare buvo...

Butiką Vilniuje atidariusi Marija Šalaševičienė įsitikinusi: tėčio Petro Gražulio pavardė prie jos populiarumo neprisidėjo (27)

Papuošalų „Mari Made“ kūrėja Marija Šalaševičienė yra puikus atkaklios moters pavyzdys,...

Vaida Skaisgirė netrukus įsikels į naują būstą: pasidalino, kaip atrodys jos svajonių namai (4)

Televizijos laidų prodiuserė Vaida Skaisgirė jau daugiau nei pusmetį gyvena nekantriu laukimu,...

Liveta Kazlauskienė su vyru ryžosi tai pačiai plastinei operacijai: man buvo labai baisu, o Petras buvo kaip uola (144)

Kartu ir gyvenime, ir scenoje. Tokiu ritmu gyvena Liveta ir Petras Kazlauskai . Drauge koja kojon ne...

Vizažistė Reda Mauricienė susilaukė antrojo vaikelio: gimė magišku laiku, išrinko lietuvišką vardą (47)

Neretai garsiausia pajūrio vizažiste vadinama Reda Mauricienė kartu su vyru Artūru Mauricu...

Top naujienos

Analitikai su nerimu stebi įvykius Vokietijoje: šis scenarijus Europai pridarytų daug bėdos (63)

Labai tikėtina, kad po šį sekmadienį vykstančių rinkimų į Vokietijos parlamentą bus...

Raminta Rakauskė | D+

Metalo supirkinėtojai tokių kainų nebuvo matę nuo 2009-ųjų: gyventojai nešė viską, ką galėjo

Kol dalies pramoninių metalų kainos po truputį sminga žemyn, kai kurių vis dar skaičiuoja...

Liūdnos žinios: Kaune kovojama dėl COVID-19 sergančio naujagimio gyvybės Kauno klinikų reanimacijoje gydomi du vaikai (780)

Medikų nerimas auga: reanimacijoje vis daugiau koronavirusu sergančių vaikų. LNK žinios praneša,...

Plakatą Nausėdai JAV iškėlusi lietuvė: mūsų yra visame pasaulyje (748)

Plakatą „Nausėda yra homofobas“ iškėlusi mergina yra lietuvė Eglė Malinauskaitė . 21 metus...

Orai: nauja savaitė atneš permainų

Praslinkus aktyviam Atlanto ciklonui, šeštadienį nuo Skandinavijos priartės naujas žemo...

Brutualiu žinomos prodiuserės nužudymu kaltinamas žurnalistas išsidavė itin išsamiais įvykio aprašymais (13)

39 metų televizijos prodiuserė iš Prancūzijos Sophie Toscan du Plantier ramiame Airijos regione...

Pristatė, kaip artimiausiu metu keisis pensijos Lietuvoje: nėra viskas jau taip gerai (343)

Rugpjūčio mėnesį socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė pristatė, kaip...

Pats garsiausias ir paslaptingiausias klubas Berlyne: ką jie ten taip slepia? (13)

Berlynas – 100% pats išskirtiniausias miestas Europoje, turintis unikalią aurą, kurios...

Agnė Kulitaitė | D+

Agnė Kulitaitė: iki kominių pasivažinėjimų vidury dienos nueinamas labai ilgas kelias (2)

Pastarojo laiko įvykiai tik dar kartą patvirtino, jog net ir šiais neramiais laikais konstantų vis...

Gražiausia pasaulio lengvaatlete tituluojama vokietė bėgimo takelį išmainė į podiumą (53)

22 metų Alica Schmidt buvo per žingsnį nuo savo didžiausios gyvenimo svajonės, tačiau jos...