aA
Spalvingi vaikystės atsiminimai neretai siejami su mintyse įsirėžusiomis dainomis. Daugelis ligi šiol atsimena musę, kuri kėlė problemų, Jolantėlę, kuriai vėjas plaukus suvėlė, rokerį Luką, kuris žavėjosi motociklu ir daugelį kitų istorijų. Šiuo metu šie muzikiniai herojai jau užaugę, tačiau MIESTE.lt juos surado ir išsiaiškino pribloškiančių faktų!
Tele Bim-Bam vaikai
Tele Bim-Bam vaikai
© Stopkadras

Jolantėlė svajoja įstoti į universitetą

Būdama vos 4 metukų, Jolanta Labinskytė (17) sudainavo hitą „Jolantėlė“. Dainoje ji pasakojo istoriją, kaip vėjas suvėlė jai plaukus einant į draugės gimtadienį. Vaikišką dainelę tuo metu niūniuodavo ne tik vaikai, bet ir suaugusieji.

„Pradėjau dainuoti popchore „Pasakėlė“, kur ir gimė žymioji daina „Jolantėlė“. Šiame chore dainavau 7 metus“, – pasakojo mergina. Pasak jos, tuo metu jokio išskirtinio dėmesio nesulaukė, tačiau šiuo metu merginą feisbuke seka daugiau nei 10 tūkst. gerbėjų. Jolanta savo sekėjus dažnai palepina perdainuotų dainų vaizdo įrašais, o kai paviešino perdainuotą „Jolantėlės“ versiją, mažai kas patikėjo, kad ji – ta pati Jolanta.

„2008 metais mečiau dainavimą, pabodo, – atvirauja J. Labinskytė ir tikina, kad su muzika ateities nesieja. – Dainavimas liks kaip hobis. Taip pat mėgstu groti fortepijonu, neseniai pradėjau kurti dainas, tačiau jų niekur neviešinu.“ Artimiausi merginos planai – sėkmingai baigti mokyklą ir įstoti į universitetą.

Tomas dabar – „Fingalic“

„Kelionė pas pabaisą“, „Dantukas“, „Mes kitokie“, „Kiški piški“ – tai žymiausios Tomo Narkevičiaus (23) dainos, sudainuotos kolektyve „Tele-Bim-Bam“, į kurį jis atėjo prieš 20 metų. Muzika iki šiol yra pagrindinis jo gyvenimo varikliukas. Gali būti, kad netrukus jo žvaigždė vėl sužibės.

„Niekada nemokėjau teigiamai priimti pastebėjimų apie „Tele-Bim-Bam“, ypač paauglystėje, – pasakojo Tomas. – Kolektyve praleidau visą savo asmenybės formavimosi laikotarpį. Slapčia norėjau pamatyti alternatyvią savo kopiją iš realybės, kurioje niekada nedainavau, įdomu, koks būčiau užaugęs.“

Dabar muzikos technologijų studentas kuria grupei „Without Letters“, o su soliniu elektroninės muzikos projektu „Fingalic“ jau spėjo pasirodyti ne tik Baltijos šalyse, bet ir Kroatijoje, Anglijoje, Vokietijoje ir Rusijoje. Beje, jo kūryba skamba reklamose bei trumpametražiuose filmuose, o kartą per savaitę jis sėda už radijo didžėjaus pulto.

Musės išvargintas Justinas išaugo į milžiną

„Gera būti gražios istorijos dalimi“, – šypsosi Justas Čereškevičius (21), legendinės dainos „Tele-Bim-Bam“ dainos „Musė“ atlikėjas. Su šiuo kolektyvu Justas neatsisako padainuoti ir dabar.

„Būdamas dar pyplys mokiausi įveikti scenos baimę ir išmokti dainos tekstą. Ne visada pavykdavo, – šypsosi Justas. – Pradinėje mokiausi priimti kritiką, mat bendraamžiai nevengdavo pasišaipyti.“ Aplinkiniai, išgirdę, kad tai jis atliko legendinę „Musę“, neslepia nuostabos. „Dažniausiai nusišypso ir sako: „Kaip tu užaugai!“, – pasakojo atlikėjas. – Mano ūgis – 202 cm.“

J.Čereškevičius jau antrus metus studijuoja Didžiojoje Britanijoje. „Profesionaliai užsiimu akademiniu irklavimu, atstovauju universiteto tinklinio komandą, daug mokausi, dirbu, o laisvalaikiu kuriu muziką, – vardijo Justas. – Sieksiu, kad ir ateityje visose sritse netrūktų spalvų. Lipsiu ir lipsiu iš komforto zonos. Tik taip suprantu, kad tobulėju, kad gyvenu.“

Dalyvavo „Eurovizijoje“ su Vilija

Nuo trejų su puse metukų „Tele-Bim-Bam“ kolektyve dainuojanti Eglė Gadeikytė (23) tikina, kad jos vaikystė buvo ypatinga ir išprotėjusi. „Su kitais „Tele-Bim-Bam“ vaikais tėvams ruošdavome pasirodymus pagal „Red Hot Chilli Peppers“ muziką“, – pasakojo Eglė.

„Niekada nepamiršiu dainos „Mane barė“ vaizdo klipo filmavimo. Paskutinėje scenoje turėjau važiuoti ir nesustoti dainuodama „Nebegrįšiu niekad namo“. Filmavimo metu vadovė Neringa sakė, kad važiuočiau tolyn ir sustočiau, kai pašauks, – prisiminė atlikėja. – Praleidau momentą, kai sakė pašauks, ir pagalvojau, kad tikrai niekada nebegalėsiu grįžti namo. Buvo daug ašarų.“

Ji jau spėjo surengti solinį gyvo garso koncertą, pabuvoti „Eurovizijoje“ kaip Vilijos Matačiūnaitės pritariančioji vokalistė, šįmet baigs džiazo vokalo studijas, o ateityje planuoja ne tik dainuoti, bet ir kurti muziką. „Iš visų patirčių pasisemiu labai daug, įgaunu vis daugiau pasitikėjimo savimi ir motyvacijos eiti tolyn“, – tikino Eglė.

Aktorystės į dainavimą nekeistų

„Visi mane atpažindavo, rėkdavo mano vardą. Tikrai buvau labai populiari“, – pasakoja Neringa Nekrašiūtė (29), tačiau šiuo metu į popsceną ji grįžti nebenori. „Man patinka kaupti patirtį, daug jos įnešė aktorystės studijos“, – dabartiniu gyvenimu džiaugėsi Neringa.

„Tuo metu vaikai į koncertus atnešdavo tiesiog kalnus dovanų: žaislų, laiškų, gėlių... Laiškuose rašydavo, kad mane myli, kad patinka mano dainelės. Buvau savotiška vaikų herojė, – šypsosi N.Nekrašiūtė. – Mamos namuose dar yra ir gerbėjų laiškų, ir straipsnių iškarpų, ir kasečių – visas archyvas.“

Aktore tapusi Neringa tikina, kad toks ankstyvas populiarumas ir dainininkės karjera atnešė ne tik džiaugsmingas akimirkas ir įspūdžių kupiną vaikystę, bet privertė ir anksčiau laiko subręsti: „Dar būdama vaikas jau žinojau, kad negaliu susirgti, nes artėja koncertas. Atsakomybė buvo didelė, kaip vaikui net šiek tiek per didelė. O ir ramybės kartais trūkdavo, nors buvau vaikas, tačiau norėdavosi likti nepastebėtai.“

Rokeris Lukas koncertuose mėgdavo užmigti

Kai Lukui Liepinaičiui (22) buvo ketveri, tėvai jį nuvedė į Vilkaviškio chorą „Abėcėlė“ – nuo tos akimirkos jo gyvenimas apvirto aukštyn kojomis. „Penkerių jau buvau žinomas visoje Lietuvoje“, – nusišypsojo Rokeris Lukas, sudainavęs hitą „Motociklas“.

„Tik pradėjęs lankyti mokyklą supratau, kas aš esu, – patikino vaikinas. – Vienu metu jau norėjau mesti muziką, kad tik aplinkiniai nustotų prie manęs kibti. Bet visi šie dalykai labai sustiprino iš vidaus ir dabar esu labai laimingas ir tikrai džiaugiuosi, kad esu Rokeris Lukas.“ L. Liepinaitis scenoje ne tik pamiršdavo dainų žodžius, bet ir užmigdavo koncerto metu, per pertraukas.

Solisto karjera baigėsi pamažu: sumažėjo koncertų, nebeliko klausytojų. Bet hitas „Motociklas“ jo draugų vakarėliuose skamba ligi šiol, o VU TVM Tarptautinio verslo studijų studentas žada greitu metu grįžti į sceną. „Esu užaugęs ant scenos, tai malonumas, aš labai laisvai jaučiuosi tai darydamas“, – tikino Lukas ir pridūrė, kad į sceną grįžtų kaip popatlikėjas.

Pamatyk, kaip atrodo užaugusios vaikystės žvaigždės – Rokeris Lukas, Jolantėlė, kuriai vėjas plaukus suvėlė, ir „Tele Bim-Bam“ garsenybės portale MIESTE.lt

Žurnalas MIESTE
|Populiariausi straipsniai ir video
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Nerijus Juška namiškiams surengė šventę teatro scena virtusiame kieme: dabar visas dėmesys – vaikams (36)

Baleto primarijus Nerijus Juška su žmona Agne ir dviem vaikais karantino laikotarpiu į namus...

Tomas Sinickis. Ne pramogų pasaulėlio oligarchėliams šiuo metu labiausiai reikia pagalbos (278)

Susirūpinęs kultūros žmonių padėtimi, vakar naktį, apie 01:00 val., parašiau redaktorei...

Situacija parduotuvėje Eglę Jackaitę nemaloniai nustebino: keista, kad dauguma nesuvokia, kas iš tiesų vyksta (74)

Šalyje įvestas karantinas daugeliui žmonių tapo sudėtingu laikotarpiu ne tik dėl koronaviruso...

„The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius tikisi „Eurovizijoje“ dalyvauti be atrankos (10)

Šių metų „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos laimėtojai grupė „The Roop“ tikisi, kad...

Koronavirusu užsikrėtusi aktorė Ieva Labanauskaitė paviešino savo istoriją: simptomai labai menki (168)

„Covid-19 tematika. Turiu virusiuką“, – prisipažino aktorė Ieva Labanauskaitė, socialiniuose...

Top naujienos

Mirtys Ukmergės slaugos ligoninėje: negali palaidoti antradienį mirusios mamos (99)

„Aš kiekvieną vakarą atvykstu prie Ukmergės laidojimo namų, ten yra toks rūsys, jame...

Prie dezinfekcinio skysčio gamintojų prisijungia dar daugiau įmonių: smogs per nesąžiningų verslininkų kišenę (272)

Šią savaitę Lietuvos biodegalų gamintojams sudarytos galimybės gaminti dezinfekcinį skystį...

Lietuvoje patvirtinta dar 12 koronaviruso atvejų bendras skaičius – arti 400 (359)

Koronaviruso atvejų skaičius šalyje siekia jau 394. Tai reiškia, kad nuo paskutinio duomenų...

Putinas piktdžiugiškai stebi koronaviruso siaubiamus Vakarus: antrasis frontas jau atidarytas? (1123)

Europoje prasidėjo sąmyšis. Milijonai žmonių atsidūrė karantine, privatus sektorius –...

Grupė „The Roop“ nugalėjo tarptautiniame virtualiame „Eurovizijos“ konkurse (135)

Dėl koronaviruso atšaukus net ir pačius svarbiausius pasaulio renginius, Lietuva šiemet neteko...

Kretingoje COVID-19 fiksuotas „Lidl“ darbuotojui, meras ragina nepanikuoti

Kretingoje koronaviruso infekcija užfiksuota vienam LIDL darnuotojui, apie tai feisbuke pranešė...

Policija priminė – „trikojams“ karantino nėra: ne vienas po savaitgalio atsisveikins su „teisėmis“ (140)

Itin šiltas savaitgalis iš namų išviliojo ne vieną vairuotoją, nors Lietuvoje ir paskelbtas...

Kardiologė perduoda žinią sergantiems širdies ligomis: šiuo metu gyvybiškai svarbu žinoti kelis dalykus (34)

Pasaulyje siautėjantis koronavirusas itin pavojingas žmonėms, esantiems rizikos grupėje, tarp...

37 m. našlė: graudu pamačius, kaip mergina skundžiasi izoliacija instagrame (38)

Sveiki, graudu žiūrėti, kas vyksta... Esu 37 metų našlė ir turiu du nepilnamečius vaikus....

Klaipėdos ligoninės Akių ligų skyriuje koronavirusas nustatytas dar keliems ligoniams (47)

Koronaviruso židiniu tapusiame Klaipėdos universitetinės ligoninės Akių ligų skyriuje...

|Maža didelių žinių kaina