Tiesa, visiškai nuo atsakomybės atlikėjas neišsisuko – už sukeltą eismo įvykį Č. Gabaliui teisėja Aiva Survilienė skyrė 100 litų baudą.

Teismas konstatavo, kad balandžio 1-osios vakarą Vilniuje, Konstitucijos prospekte, po pasibaigusio „Auksinių svogūnų“ apdovanojimų koncerto sostinės „Forum Palace“ rūmuose, Č. Gabalio automobilis, išvažiuodamas iš tamsios aikštelės, atsitrenkė į stovėjusį E. Štengerio automobilį.

Č. Gabalis aiškino net nepastebėjęs, kaip kliudė kitą transporto priemonę, o apie tai sužinojo tik maždaug po mėnesio, kai buvo iškviestas į policiją.

Dainininkas teisme teisinosi, kad jo automobilyje garsiai grojo muzika, langai buvo uždaryti, todėl jis esą net nepajuto, kaip išvažiuodamas kliudė kitą transporto priemonę.

Bylą išnagrinėjęs teismas nusprendė, kad ši Č. Gabalio versija yra nepaneigta, nes tada ne tik garsiai grojo muzika atlikėjo automobilyje, bet ir tuo metu gatvėje jau buvo tamsu bei lijo, o E. Štengerio mašina buvo apgadinta tik nežymiai.

Kaip Č. Gabalis apgadino automobilį, pamatė ir mobiliuoju telefonu užfiksavo vienas fotografas, kuris tą patį vakarą E. Štengeriui ir pasakė, kad būtent jo kolega nežymiai kliudė jo mašiną. Iš karto ją apžiūrėjęs atlikėjas jokių sužalojimų nepastebėjo, tačiau kitą dieną dar kartą ją apžiūrėjęs pamatė keletą nubrozdinimų ir kreipėsi į policiją.

Sužinojęs, kad transporto priemonę apgadino Č. Gabalis, E. Štengeris pareiškė, kad jam jokių pretenzijų neturi.

Jeigu teisme būtų pavykę įrodyti, kad į kitą automobilį atsitrenkęs Č. Gabalis tyčia pasišalino iš eismo įvykio, jam būtų grėsusi ne tik tūkstantinė bauda, bet ir vairuotojo pažymėjimo praradimas keliems metams.

Antradienį paskelbtas nutarimas dar negalutinis – jį dar galima apskųsti apeliacine tvarka Vilniaus apygardos teismui.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją