aA
Šeštadienio popietę Medininkų Švč. Trejybės ir Šv. Kazimiero bažnyčioje susituokė dainininkė Katažina Nemycko ir kompozitorius Deivydas Zvonkus. Bene laukiamiausiomis metų vestuvėmis tituluojamoje šventėje dalyvauja ir gausus būrys pramogų pasaulio atstovų. Lygiai vidurdienį savo santykius jie oficialiai įteisino Vilniaus rajono civilinės metrikacijos skyriuje. Katažina Nemycko po santuokos įregistravimo tapo Katažina Zvonkuviene.
Katažinos Nemycko ir Deivydo Zvonkaus vestuvės
© DELFI / Tomas Vinickas

Pamaldos vyko lietuvių ir lenkų kalbomis

Į Medininkus pasveikinti jaunavedžių atvyko gausus būrys pramogų pasaulio atstovų: „Pop Ladies“ narės Natalija Bunkė, Oksana Pikul-Jasaitienė ir Liepa Mondeikaitė su mylimuoju, Monika ir Andrius Šedžiai, Lukas Pačkauskas, Donatas Baumila ir Laurynas Šeškus su žmonomis, Gediminas Jaunius ir Šarūnas Kirdeikis. Pusvalandį pavėlavę į ceremoniją atvyko Inga ir Arūnas Valinskai. Pasižiūrėti į tokį retai į Medininkus užsukantį žvaigždyną susirinko gausus būrys vietinių smalsuolių.

Katažinos Nemycko ir Deivydo Zvonkaus vestuvės
Katažinos Nemycko ir Deivydo Zvonkaus vestuvės
© DELFI / Tomas Vinickas

Pamaldas kunigas vedė lietuvių ir lenkų kalbomis, bažnytinės giesmės buvo giedamos lenkiškai. Prie giedotojų būrio prisijungė ir pati nuotaka. 

„Labai graži kunigo kalba. Nuoširdi, tikra, skirta mums visiems, kurie atėjo pasidalinti džiaugsmu kartu su mumis“, – po ceremonijos DELFI kalbėjo K. Zvonkuvienė. Jaunavedžiai pasakojo, kad jų šventėje bus tiek lietuviškų, tiek lenkiškų tradicijų bei akcentų. „Bus tautų draugystė. Būsime draugiška šeima", – sakė jaunoji.

Planuoja šeimos pagausėjimą

Medininkų bažnyčią savo vestuvėms pora pasirinko neatsitiktinai. K. Nemycko sakė, kad ši vieta jai yra labai brangi, nes būtent čia prasidėjo Katažinos muzikinis kelias - nuo 10-ies metų su choru atlikėja giedodavo mišiose. „Giedojau šios bažnyčios ansambliuke. Po to jam vadovavau. Su šia bažnyčia mane sieja ypatingas ryšys, – prisipažino Katažina. – Giedodama per savo vestuves dar gyvenime nejaučiau to, ką jaučiau šiandien“.

Katažinos Nemycko ir Deivydo Zvonkaus vestuvės
Katažinos Nemycko ir Deivydo Zvonkaus vestuvės
© DELFI / Tomas Vinickas

Svarbiausia, anot jų, gyvenime nepaleisti vienas kito. 

"Kaip kunigas sakė, gyvenimas bus ne vien rožėmis klotas. Susidursime ir su sunkumais. Bet svarbiausia – visą laiką laikytis kartu už rankų kaip kad šiandien. Mes nebesame tik aš ir tu. Nuo šiol mes esame kartu“, - sakė per ceremoniją iš laimės susigraudinusi Katažina.

Po ceremonijos paklausti, ko palinkėtų sau, jaunavedžiai vienbalsiai atsakė: "Labai norime ir laukiame vaikų".

Deivydą ir Katažiną sveikina D. Zvonkaus mama
Deivydą ir Katažiną sveikina D. Zvonkaus mama
© DELFI

Anūkų laukia ir D. Zvonkaus mama. Tautiniais drabužiais į sūnaus vestuves atėjusi ponia Janina neslėpė džiaugsmo dėl marčios. "Esu labai laiminga dėl savo sūnaus. Tik pažiūrėkite, kaip jie vienas kitam tinka", - glausdama jaunavedžius kalbėjo J. Zvonkuvienė.

Po ceremonijos visi svečiai už jaunųjų laimę pakelti taurės buvo pakviesti į Medininkų pilies kiemelį.

Vestuvių akimirkos - DELFI nuotraukų galerijoje:

Šventę organizavo patys

Kovo mėnesį apie sužadėtuves paskelbę D. Zvonkus ir K. Nemycko vestuves planavo ir organizavosi patys.

Svarbią gyvenimo dieną K. Nemycko vilkėjo dizainerio Liutauro Salasevičiaus sukurtą suknelę.

K. Nemycko teigė, kad minėto dizainerio pasiūlytas variantas jai labiausiai patiko. „Mūsų vizijos sutapo. Liutauro braižas man labai priimtinas, tinka mano figūrai, atspindi charakterį. Jis mane rengdavo soliniams koncertams, filmavimams“, - savo pasirinkimu džiaugėsi K. Nemycko.

Moteris pasakojo, kad prieš kreipdamasi į L. Salasevičių, užsuko į kelis vestuvinių suknelių salonus. „Kas atrodė, jog man tinka, visai netiko. O tai, ko bijojau labiausiai, man atrodė gražiai. Nenoriu atskleisti, kokia bus mano suknelė, bet manau, kad viskas bus gerai. Labai jaudinuosi dėl smulkmenų. Visų pirma, mes tuokiamės dėl savęs. Jei mums bus gražu, tą įvertins svečiai. Tikrai žinau, kad atsiras žmonių, kuriems nepatiks suknelės ilgis, pūstumas ar paprastumas. Tačiau svarbiausia, kad aš jausčiausi gerai“, - tikino K. Nemycko.

Katažinos Nemycko ir Deivydo Zvonkaus vestuvės
Katažinos Nemycko ir Deivydo Zvonkaus vestuvės
© DELFI / Tomas Vinickas

Nesitikėjo, kad bus kažkas rimto

D. Zvonkaus ir K. Niemycko santykiai įsiliepsnojo 2011 metais muzikiniame TV3 projekte „Chorų karai“. Katažina tuo metu dainavo Stanislovo Stavickio-Stano suburtame Vilniaus krašto chore, o Deivydas tąkart į pergalę vedė Telšių choristus.

K. Niemycko DELFI prisipažino, jog po pirmojo pasimatymo su D. Zvonkumi nesitikėjo, kad tarp jų bus kažkas rimto: „Galvojau, fainai praleisiu laiką. Jam kažkada tai pasakojau, kad pirmas įspūdis buvo nekoks. Pakvietė kavos, sėdi ir tyli. Tačiau po to greitai reabilitavosi“.

Nors K. Niemycko iki tol taip pat buvo žinoma atlikėja, pažintis ir draugystė su Deivydi Katažinai atvėrė dar platesnes karjeros galimybes. 2012-aisiais „Chorų karuose“ Katažina jau pati subūrė savo choristų armiją, o vėliau prisijungė prie Natalijos Bunkės suburto itin populiaraus merginų projekto „Pop Ladies“. Vėliau sekė kiti sėkmingi televizijos šokių ir muzikiniai projektai, kuriuose sublizgėjo ši charismatiška moteris.

Tačiau ši draugystė daug teigiamų permainų atnešė ne tik į Katažinos, bet ir Deivydo gyvenimą. Nauji jausmai D. Zvonkui padėjo atsitiesti po subyrėjusios santuokos su dainininke Natalija Bunke.

Susibičiuliavo su buvusia žmona

K. Niemycko ir pirmoji D. Zvonkaus žmona palaiko šiltus draugiškus santykius. Tai, kad atlikėja N. Bunkė puikiai sutaria su savo buvusio sutuoktinio mylimąja, daugeliui skamba neįtikėtinai. „Pop ladies“ narės sako, jog kai kurie iki šiol netiki jųdviejų draugystės nuoširdumu ir mano, kad tai viso labo – reklaminis triukas.

Naujienų portalui DELFI žinomos moterys pasakojo jųdviejų draugystės pradžią, kuri daugeliui atrodė neįtikėtina.

„Sėdžiu ramiai savo ir Bunkaus namuose, geriu vyną su Zvonkum“, - prisimena N. Bunkė.

„Tuomet dalyvavau projekte „Kviečiu vakarienės“. Ne šeimininkė esu, gaminu šiaip sau. Bet norėčiau tikėti, kad per tuos metus jau patobulėjau. Po filmavimo karštis muša, temperatūra. Skambinu Deivydui: „Ką tu?“. Jis sako: „Aš pas Nataliją, geriam vyną. Tai atvažiuok.“ Nors nieko blogo nepagalvojau, bet moteriškas pavydukas buvo. Net dar labiau temperatūra pakilo: „Kaip čia dar mane kviečia?“ Jis sako: „Natkė nori su tavimi pakalbėti“. Ji man tokia sava iš karto pasirodė. Sako, arbatos padarys man su citrina. Dvejojau, ar važiuoti. Tačiau pagalvojau, kad tuomet gal išsisklaidys abejonės. Bus proga su Natalija susipažinti artimiau, - pasakoja K. Niemycko. - Nuvažiavau į visą parą dirbančią parduotuvę, nupirkau buteliuką - susipažinimui. Ir važiuodama galvoju, kad galėjo man Deivydas ir nepasakyti, pameluoti, kad apsaugotų mane nuo papildomo streso. Bet kai atvažiavusi susipažinau su Natalija, viskas tapo aišku“.

„Supratai, kad meile tarp mūsų nekvepia. Ir nuo tos dienos mes - draugės amžinai, - juokiasi Natalija. - Nors, kai sužinojau apie Katažiną, maniau, pasidarys sau piarą ir mes Zvonkų. O aš už Zvonkų ragais nagais kovosiu. Norisi, kad jam viskas būtų gerai. Tačiau niekada neįsivaizdavau, kad su Deivydo drauge gali būti blogi santykiai. Visada svajojau, kad su jo mergina būtų tokie santykiai, kaip dabar su Katažina.“

D. Zvonkaus ir K. Niemycko draugystės akimirkos - DELFI galerijoje:

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(0 žmonių įvertino)
0
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Provokuojantis kūrėjas Žygimantas Kudirka-Mesijus: žvaigžde jau pabuvau ir galiu keliauti toliau (11)

Neabejotinai vienas kūrybingiausių lietuvių, autentiškas Vinco Kudirkos palikuonis Žygimantas...

Asmik Grigorian atlikta jautri operacija: niekada nesupratau fakto, kodėl visi tai slepia (53)

Balandžio 29 d. bus paskelbti tarptautinių operos apdovanojimų laureatai. Operos solistė iš...

Darbą policijoje metęs Bunkės mylimasis sveria 118 kg: varžėmės ne kas daugiau išgers alkoholio, o kas daugiau pakels štangą (548)

Dar sausį muzikos apdovanojimuose sutiktas dainininkės Natalijos Bunkės mylimasis Edgaras...

Kalbos apie pašlijusius Vashos ir jos vyro santykius tik dažnėja: gerbėjai įžvelgė vieną detalę (80)

Jau kurį laiką sklando kalbos, kad dainininkės Gabrielės Rutkauskienės-Vashos ir krepšininko...

Vasario 16-ąją džiaugsmingai mini ir žinomi veidai: feisbuką užplūdo pozityvumo banga (22)

Vasario 16-ąją – Nepriklausomybės atkūrimo dieną, regis, švenčia ir pats dangus – laisvos...

Top naujienos

Šios savaitės orai: po šilumos pliūpsnio ruoškitės permainoms (4)

Pirmadienį Lietuvos orus lems aukštesnio slėgio laukas. Lietaus tikimybė bus minimali. Tankesni...

Žmonių partija ar „dešinysis trolibanas“: trys atsinaujinusių konservatorių sėkmės ir nesėkmės (616)

Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partija teisingai daro, kad plečia...

Adomaitis – ant balto žirgo: dabar iš sirgalių jau girdėjau atsiprašymus (143)

Dar prieš mėnesį nepalankius šūksnius ir raginimus atsistatydinti iš vyriausiojo Vilniaus...

Pakako tik vieno skambučio Putinui, ir Rusijos televizija pakeitė savo pasakojimą (97)

Buvęs Italijos premjeras Matteo Renzi savo vadovavimo vyriausybei pabaigoje beviltiškai kovojo...

Pradėjęs lankyti darželį, Danielius susirgo pavojinga infekcija: dabar berniukas nejuda, nemato ir nekalba (157)

„Kaip ir kiekvienai jaunai šeimai, taip ir mūsų, kūdikio laukimas buvo neapsakomas džiaugsmas,...

Netaiklus Westermanno metimas padovanojo „Rytui“ Karaliaus Mindaugo taurę (1097)

Leo Westermannas paskutinėmis rungtynių sekundėmis meistriškai išprovokavo pražangą mesdamas...

Perspektyviausi kitų metų darbai: šviesią ateitį žada trims sritims (10)

Ieškomas skraidančių automobilių kūrėjas, įrengimų rizikos pareigūnas, proto perkėlimo į...

Suttonui nerūpi „Ryto“ džiaugsmas – bus sužavėtas tik triumfu Europos taurėje (17)

Vilniaus „Rytas“ nutraukė titulų badą ir po trejų metų pertraukos susigrąžino Karaliaus...

100 dienų iššūkis be interneto: kentėjau, kaip negaunantis išgerti alkoholikas (23)

„Pagal telefono duomenis mačiau, kad internete praleisdavau po 9 valandas per parą. Po pirmos...