„Mums nepavyko baigti tyrimo, kaip buvome planavę, per mėnesį, tačiau tam yra objektyvios aplinkybės. Reikia rasti dar kelis liudytojus, kurie, mūsų žiniomis, yra išvykę į Angliją, – klaipeda.daily.lt aiškino prokuroras Nikolajus Kozliakas . – Mergina nėra atsiėmusi pareiškimo, nors pradžioje tokių ketinimų ji lyg ir turėjo, bet paskui persigalvojo. Situacija tebėra tokia, kokia ir buvo.“

N.Kozliakas atviravo, kad jam esą panašu, jog žaginimo nebūta, tačiau kad tai būtų galima kategoriškai teigti, reikia apklausti visus tąnakt kartu vakarojusius žmones. Ne visi jie matė, kas vyko tarp skundą parašiusios merginos ir D.Zvonkaus, juolab kad butas išsidėstęs ne viename aukšte, jame yra keli kambariai.

„Ši situacija, kai mergina apskundžia vyrą panašiais dalykais, nėra labai reta. Jeigu ne šioje istorijoje minimas žinomas žmogus, tyrimas niekuo neišsiskirtų iš daugybės kitų“, – dienraščio "Klaipėda" portalas cituoja prokurorą.

„Gal tai nėra labai skubu, o prokurorai dabar turi rimtesnių rūpesčių. Todėl nė kiek nesistebiu, kad reikalai atidedami. Tai man netrukdo gyventi. Aišku, norėtųsi, jog viskas kuo greičiau pasibaigtų. Kol kas laukiu. Jei tai užsitęs nelogiškai ilgą laiką, reikės teirautis. Su ta mergina po to vakaro neturėjau jokio bendravimo: nei skambino, nei rašė, nei mačiau, ir ačiū Dievui“, – tikino D.Zvonkus.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją