Vakaro šeimininkas, juvelyrikos salonų „Ribas Jewellery“ bei kavinės „Augustas ir Barbora Love Story“ įkūrėjas, deimantų ekspertas Patrikas Ribas sukvietė svečius bei artimiausius bičiulius paminėti ketvirtųjų veiklos metinių Lietuvoje, rašoma pranešime spaudai.

Triukšmingos šventės metu buvo pristatyta ir naujoji P.Ribo bei jo bičiulio italo Danilo Ceri itališkų vynų bei delikatesų parduotuvė „Augustas ir Barbora Bottega“. Naujoji gurmaniškų prekių parduotuvė įsikūrė šalia „Ribas Jewellery“ juvelyrikos salono, vidiniame Stiklių gatvės kiemelyje.

Vakarėlio metu vynų žinovas D.Ceri vaišino parduotuvės svečius paties atrinktais vynais bei kvietė ragauti išskirtinių skanumynų iš gimtosios šalies. Užklausus, kuris produktas yra vienas jo mylimiausių, italas išskyrė saliami dešrą su triufeliais.

Juvelyrikos salonų vadovas Patrikas vakarėlio metu prisipažino, jog pastarieji keleri metai, kaip ir daugeliui, buvo pilni iššūkių, tačiau, pasidžiaugė, jog pavyko įgyvendinti ir didžiulę svajonę – „Ribas Jewellery“ tapo tarptautiniu prekės ženklu ir netrukus atidarys pirmąją juvelyrikos parduotuvę Florencijoje.

Vakaro šeimininkas džiaugėsi renginyje sulaukęs ir ypatingos viešnios – naujai paskirtos Izraelio ambasadorės Lietuvoje Hadas Wittenberg Silverstein.

Renginyje dalyvavęs buvęs Vilniaus meras Artūras Zuokas juokavo, kad apie brangiuosius akmenis bei deimantus reikia kalbėti itin atsargiai, visgi, tai ne greitojo vartojimo produktai, o pagarbos reikalaujančios prabangos prekės. Užklaustas, kurie brangieji akmenys jam labiausiai prie širdies, prisipažino, kad nėra didžiulis deimantų žinovas, tačiau, jei reikėtų rinktis - šį kartą akys kryptų į mėlynos spalvos brangakmenius.

Dauguma kalbintų gimtadienio dalyvių šmaikščiai juokavo, kad deimantai yra skirti puoštis kasdien ir neturėtų būti laikomi užrakinti seifuose.

Vakarėlio metu netrūko muzikinių siurprizų: koncertavo Šv. Kristoforo kvartetas, Operos solistai Viktorija Miškūnaitė bei Eugenijus Chrebtovas, jausmingą pasirodymą surengė „Vilniaus tango teatras“. Koncertuojant atlikėjai iš Barselonos Sandrai Carrillo kartu su grupe „Los Gringos“, Stiklių gatvės dangų papuošė iš patrankų iššauti ekologiški, savaime suyrantys, konfeti.

Renginį vedė Gabrielė Martirosian, kurios kaklą bei rankas puošė „Ribas Jewellery“ atrinkti deimantiniai papuošalai.

Renginyje dalyvavusiam kino režisieriui Tadui Vidmantui nusišypsojo ir išskirtinė sėkmė – jis loterijos dėka laimėjo prabangų žiedą su deimantais.

Vakarėlio svečiai vaišinosi šventiniu tortu, kurį žėručių pagalba čia pat renginio metu papuošė ir pats gimtadienio šeimininkas. Šventės metu svečiai, mėgaudamiesi šampanu bei cigarais, drąsiai matavosi parduotuvėje esančius juvelyrikos dirbinius.

Daugelio akys krypo į specialiai šiam vakarui iš Izraelio atvežtus laisvuosius deimantus, vienas jų, septynių karatų, ypač vertingas deimantas traukė lankytojų žvilgsnius.

P.Ribas ne kartą dėkojo svečiams už draugystę bei palaikymą ir priminė, kad ši, jau tradicija tampanti šventė pačioje Vilniaus širdyje, yra išskirtinė padėka jiems.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės