Laidos vedėja Gintarė Urnikaitė M.A.M.A užkulisiuose pakalbino ne vieną renginio svečią. Štai Kristina Ivanova pasakojo, kad labiausiai šiame renginyje laukia savo sesės Natalijos Bunkės pasirodymo.

„Vakar mačiau repeticijų video – bus labai geras pasirodymas“, – šypsojosi Kristina.

Grupės „The Roop“ lyderis Vaidotas, ant raudonojo kilimo žengęs mūvėdamas šortus, kalbėjo, kad šiemet stengėsi neišsiskirti savo įvaizdžiu.

„Visi atėjo gražūs, aš – įdomus, – juokėsi atlikėjas. – Aš nuo pat vaikystės niekada nenešiojau šortų. Buvo įdiegta kitų, kad mano kojos kūdos ir atrodo negražiai. Tai šortus ėmiau nešioti labai neseniai. Supratau, kad praėjus turbūt pusei mano gyvenimo, reikia lįsti iš savo baimių, taisyklių ir džiaugtis, kad apskritai turiu kojas.“

Tuo tarpu Natalija Bunkė ir Remigijus Daškevičius-Remis tikino, kad svarbiausia būnant čia – puiki nuotaika. Jie taip pat papasakojo ir apie išskirtinę savo aprangą bei kokią žinutę ji siunčia.

O kone drąsiausia vakaro viešnia tapusi Indrė Burlinskaitė pasakojo, kad pasiruošimas renginiui truko ne vieną mėnesį.

Visą laidą galite matyti vaizdo įraše, esančiame straipsnio viršuje.


M.A.M.A raudonojo kilimo akimirkos – galerijoje:

M.A.M.A renginio akimirkos – galerijoje:

Delfi primena, kad apdovanojimai kiekvienais metais skiriami geriausiems Lietuvos įvairių muzikos žanrų atlikėjams bei grupėms. Įvertindama labiausiai nusipelniusius, muzikos asociacija siekia skatinti lietuviškų kūrinių populiarumą bei sklaidą.

Muzikos šventė rengiama kasmet nuo 2012 metų. M.A.M.A komisija, kurią sudaro daugiau nei 100 muzikos redaktorių, žurnalistų, prodiuserių bei kitų su muzika susijusių asmenų, kurie ir nusprendė, kas galės vadintis geriausiai kiekvienoje apdovanojimų kategorijoje.

Įspūdingus ceremonijos pasirodymus ruošė ryškiausios Lietuvos muzikos žvaigždės. Publika scenoje išvydo Jessicos Shy, Vaido Baumilos, Monique, Justino Jaručio, Monikos Liu, „Kamanių šilelio“, Natalijos Bunkės, Remio Retro, Vido Bareikio bei daugelio kitų garsiausių šalies atlikėjų pasirodymus.

„Džiaugiamės, kad šių metų pasirodymai tokie spalvingi ir įvairūs. Net neabejojame, kad apdovanojimų programa atlieps įvairių muzikinių žanrų gerbėjų skonius ir taps ryškiausiu metų įvykiu. Jau kuris laikas su atlikėjais ruošiamės šiems pasirodymams ir turime ne vieną iššūkį įgyvendinant idėjas, kurios kartais atrodo net neįgyvendinamos“, – pasakojo organizatoriai.