„Mus pasiekė gandai, kad Skaiva yra bandžiusi dainuoti – įrašinėjo dainą, o be to, ji gyveno su Millano. Aišku, būtų idealus duetas Skaiva ir Millano, bet mes neišdrįsome ir pasiūlėme Ruslaną“, - pasirinkimą šiuos žmones pakviesti dainuoti duete komentavo LNK atstovas spaudai Gediminas Malaškevičius.

Paklaustas, ar sąžininga, kad šį duetą sudaro šou pasaulyje itin žinomi žmonės, juk taip jie yra pasmerkti sėkmei, pašnekovas atsakė: „Bet kiti duetai taip pat įspūdingi. Nors galima sakyti, kad jie pasmerkti. Ruslanas – ką tik sužibėjusi labai didelė žvaigždė, o Skaiva visą tą laiką pramogų pasaulyje sugebėjo išlikti be jokio dėmės lašo, „Bare“ neįsivėlė nei į vieną konfliktą, ji labai teigiamas žmogus“.

„Jie – tikra duetų pora. Ji – visiškai nedainavusi, tačiau galinti dainuoti ir jis – visiškas profesionalas. Įdomu, kaip jiems pavyks“, - pridūrė jis.

Skaiva ir R. Kirilkinas – LNK išugdyti žmonės. Skaiva sužibėjo realybės šou „Baras 2“, tapo laidos „Nacionalinė muzikos lyga“ vedėja. Ruslano didysis sugrįžimas įvyko LNK muzikos projekte „Muzikos akademija“.

„Labai noriu pasižiūrėti ar, jis dėl karjeros tikrai gali padaryti bet ką. Tarkim, ne permiegoti su moterimi, o išmokyti mane gerai dainuoti“, - LNK pranešime juokiasi muzikinės scenos debiutantė.

Skaiva prisipažino, kad mėgsta dainuoti automobilyje, ypač, kai tenka važiuoti iš Vilniaus į Klaipėdą. Pirmą savo dainą ji įrašė kartu su mama. Tada Skaivai buvo vos 16. „Nesu dainininkė, scenoje man labiau patinka kalbėti. „Žvaigždžių duetai“ bus rimtas iššūkis“, - sakė Skaiva.

Jis - tikras revoliucionierius!

Pasak „Žvaigždžių duetų“ dalyvės, jos naujasis partneris Ruslanas – tikras revoliucionierius, sugebėjęs daugumą Lietuvos žmonių priversti mąstyti kitaip.

„Jis padėjo daugumai pamatyti, jog tai, kad jis yra homoseksualus, visai nesvarbu, kai jis yra scenoje. Tai drąsu. O drąsius žmones aš labai gerbiu. Kiekvienas mėgstam mesti akmenį į kitą nepasižiūrėję į veidrodį“, - sako Skaiva.

„Susipažinau su Skaiva tuomet, kai žemė man slydo iš po kojų, kai žlugo grupė „Omega“ ir mano karjera. Skaiva kaip tik apie tai darė interviu. Po to nebendravome daug metų iki tol, kol prieš keletą savaičių vėl susitikome – simboliška, bet vėl daviau interviu jos redaguojamam žurnalui“, - sakė Ruslanas.

Pasak Ruslano, dainavimas duetu jam bus didelis išbandymas, nes jis nemėgsta dalintis scena. „Bandžiau mokykliniais laikais dainuoti ne vienas, bet man neišėjo. Nemoku elgtis su trupučiu mikrofono ir trupučiu scenos, dėl to man šis projektas kelia nerimą, - sakė Ruslanas ir iš karto pridūrė, - abu esam stiprūs ir tikrai galėsime palaikyti vienas kitą“.

„Žvaigždžių duetuose 3“ taip pat siūloma dalyvauti Livetos ir Petro Kazlauskų dukrai Ingridai Kazlauskaitei , buvusio prezidento Rolando Pakso dukrai Ingai Paksaitei – Stumbrienei . Šou pasirodys ir R. Kirilkino kolegė, „Muzikos akademijos studentė Šorena Džaniašvili.

Pirmą kartą duetuose uždainuos vyrų pora - Artūras Zakarauskas ir „Rondo“ muzikantas Aleksandras Ivanauskas.

„Žvaigždžių duetus 3“ šį sezoną ves Inga Jankauskaitė ir laidų vedėjas Rolandas Vilkončius.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją