Ar nesubyrės garsaus krepšininko Simo Jasaičio šeima? Ar atakuojančio gynėjo naktiniai žygdarbiai neišmuš iš vėžių Lietuvos rinktinę pasaulio čempionatui rengiančio trenerio Antano Sireikos? Ar viešumon iškilusi meilės istorija nesugriaus dainininkės ir TV „gelbėtojos“ Atlantos populiarumo? Trečiadienį Palangoje išplatintas specialusis šventinis L.T. numeris, kuriame paskelbtas pikantiškas fotoreportažas apie romantišką Simo ir Atlantos bendravimą. Tad klausimų kol kas – daugiau negu atsakymų.
Simas Jasaitis
© AFP/Scanpix
Simas Jasaitis
© AFP/Scanpix

A.Sireika – susirūpinęs

Ištikimybe ir pagarba žmonai Aurelijai garsėjantis treneris A.Sireika trečiadienį dienraščiui L.T. sakė, kad ugdydamas krepšininkus rūpinasi ne vien jaunimo fizinėmis, bet ir moralinėmis savybėmis: „Kaip pats galvoju ir elgiuosi, taip ir kitiems sakau“.

Treneris neskubėjo smerkti 24 metų Simo, kol neįsigilino į jo nuotykius. „Kada čia taip buvo? Kada jūs jį matėte?“ – smulkmenų teiravosi A.Sireika.

Pokalbio pabaigoje treneris prasitarė, kad jaunasis Lietuvos rinktinės narys tikriausiai neišvengs rimto vyriško pokalbio: „Pirmiausia reikia išsiaiškinti, o paskui sprendimus priimti. Bet iš esmės esu prieš visokius tokius dalykus“.

Sesuo: Jis paslaptingas!

Krepšininko Simo sesuo garsi manekenė Aistė Jasaitytė L.T. pareiškė, kad į 25 metų Atlantos moralines nuostatas vargu ar verta apeliuoti, nes jai nė motais aplinkinių nuomonė: „Man atrodo, kad jai nerūpi! Ji daro ką nori!“

Aistė neblogai pažįsta dainininkę, kurios tikrasis vardas ir pavardė – Elena Puidokaitė. Mat vienmetės merginos lankė tą pačią sostinės Ozo vidurinę mokyklą.

Manekenė apgailestavo gerai nežinanti, kas dedasi jos brolio širdyje ir galvoje. Simas su žmonėmis, taip pat su seserimi – paslaptingas kaip jūra: „Mano brolis labai uždaras, jis man apie tokius dalykus nepasakoja“.

– Nejaugi Simas niekada nenori išsikalbėti, neprašo sesers patarimo? – L.T. teiravosi Aistės.

– Jis intravertiškas žmogus, nėra atviras. Mes labai gerai sutariame, neretai susiskambiname, bet tokių dalykų jis man nepasakoja. Be to, jis ambicingas ir manęs patarimų neklausia, o pats renkasi savo kelią. Dėl to aš pati dabar esu labai nustebusi!

– Gal Simas yra prasitaręs, kaip jam sekasi su žmona Vaida?

– Lyg ir viskas gerai, kiek žinau.

– Gal jūs daugiau žinote, kaip užsimezgė Simo ir Atlantos draugystė?

– Na, turi jis tų draugų... Gal išgėrė?.. Ką aš žinau... Aš Atlantą pažįstu nuo tada, kai ji dar nebuvo dainininkė. Mes atostogaudavome kartu. Bet aš, kai daug keliauju, nebeprisimenu, ar jie bendrauja nuo tų laikų.

– Ar mokykloje berniukai bėgiojo paskui Atlantą?

– Kaip dabar bėgioja – mokykloje taip nebuvo. Bet ji visą laiką buvo simpatiška mergaitė.

– Nesmerkiate brolio?

– Žinote, gyvenime žmonės daug ką daro, ne visi yra šventieji.

Po treniruotės – į restoraną

Kalbos, kad krepšininkas drauge su Lietuvos krepšinio rinktine ne tik rengiasi pasaulio krepšinio čempionatui, bet ir vakarus leidžia su dainininke, pasklido prieš Jonines.

Antradienio vakarą porelę su draugais – gyvenimo būdo vadybininku Dovydu Tagonidze ir TV „gelbėtoja“ Agne Martinaitiene – L.T. žurnalistai užtiko vakarojančius restorano „Pelikanas“ terasoje. Čia kompanija susirinko po vakarinės Simo treniruotės, pavakarieniavo, visi kartu gurkšnojo vyną.

Visą vakarą skambėjo Simo mobilusis telefonas, matyt, pokalbiai jį nervino. Po vieno iš jų sportininkas nusikeikė, tada Atlanta apsikabino jį ir pabučiavo.

Ketvertukas dėl kažko susivaidijo su padavėja. Kompanija užsibuvo beveik iki pirmos valandos nakties, nors kavinė dirbo tik iki vidurnakčio.

Kai pagaliau išėjo iš kavinės, Dovydas su Agne paėjėjo į šalį, kad Simas su Atlanta kelias minutes galėtų praleisti vieni. Krepšininkas ir dainininkė tas kelias minutes veltui laiko neleido – žaismingai pakvailiojo, Simas užsimetė dainininkę ant pečių, porelė pasibučiavo. Jam teko pasilenkti, jai – pasistiebti.

Po bučinio vienas kitam atsisveikindami pamojo ranka. Krepšininkas nužingsniavo savo viešbučio link, Atlanta su Agne ir Dovydu įsėdo į taksi ir išvažiavo.

Žmonai – ne naujiena

L.T. apklausė tris meilės trikampio dalyvius. Atlanta tepasakė: „Kad mes nesibučiavome, mes tik draugai. Daugiau jokių komentarų“.

Lakoniškai teatsakė ir S.Jasaitis: „Nieko nėra“.

„Gal jums šis pokalbis nebus malonus, bet mes užfiksavome jūsų vyrą besibučiuojantį su dainininke Atlanta. Ar pastaruoju metu nieko neįtarėte?“ – klausėme sportininko žmonos Vaidos Jasaitienės, drauge su krepšininku auginančios sūnų Deimaną.

„Nežinau, gal tai man ir nėra naujiena. Žinau, kad jie nuo 16 metų. Jeigu bučiavosi, gal ką nors šventė? Aš su juo vakar šnekėjau, sakė, kažkokia šventė. Gal tai susiję?“ – spėliojo krepšininko žmona.

„Tai jūs nemanote, kad tarp jų gali būti romanas?“ „Ne, visiškai. Net prieštarauju tam, ką jūs sakote“.

Krepšininkas trejais metais vyresnę žmoną Vaidą prieš 2,5 metų vedė po dvejų metų draugystės. Su ja S.Jasaitis susipažino viename sostinės klubų, kai jam tebuvo19-a.

Simo naktiniai žygiai Vaidai – ne naujiena. Pergalę Šiaurės Europos krepšinio lygos (NEBL) 2001–2002 metų čempionate „Muzikiniame angare” šventęs krepšininkas svetimu limuzinu „Audi A8” su komandos draugu Mantu Česnauskiu paryčiais įsirėžė į prabangaus viešbučio „Balatonas” tvorą. Viešai skelbta, neva S.Jasaitis vairavo girtas.

Meilė nesisekė

Dainininkės Atlantos asmeninis gyvenimas iki šiol klostėsi nekaip. Atlikėja yra prisipažinusi, jog jos buvęs draugas mirė nuo narkotikų. Vėliau ji pasakojo apie nutrūkusią draugystę su jaunuoliu, kuris išvyko gyventi į Australiją. Prieš kelis mėnesius ji išsiskyrė ir su Linu Petrukaičiu, dirbančiu vienoje sostinės reklamos agentūrų.

Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Gintarė Gurevičiūtė ant raudonojo kilimo vilkėjo 30 eurų kainavusią suknelę: spindėkime pasitikėjimu savimi, išmintimi ir ramybe (99)

Sekmadienio vakarą į pramogų pasaulio apdovanojimus „Žmonės 2018“ rinkosi daugybė šalies...

Oksana Pikul: iš vyro patiriu psichologinį ir fizinį smurtą (917)

Drama Jasaičių šeimoje prasidėjo sekmadienio rytą. Į policijos pareigūnų rankas pakliuvęs...

Nedžiuginanti Ingos Stumbrienės atostogų Bahamose pabaiga: iš oro uosto – tiesiai į medikų rankas (349)

Vasarišku oru bei egzotiška gamta Bahamų salose besidžiaugusi Inga Stumbrienė nesitikėjo...

Krepšininkas Simas Jasaitis areštinės išvengė dėl kurioziškų aplinkybių (408)

Garsusis krepšininkas Simas Jasaitis , kuris sekmadienio rytą buvo atvežtas į policiją dėl...

Jasaičio sesuo Aistė – apie patiriamą psichologinį smurtą iš Oksanos Pikul: mūsų šeima su ja nebendrauja (574)

Vėlyvą sekmadienio rytą Jasaičių šeimoje kilęs konfliktas pasiekė žiniasklaidą – Simo...

Top naujienos

Šveicarų specialistai įvertino Gedimino kalno gelbėjimo planą: tikrai yra dėl ko nustebti (317)

Lietuvos mokslininkai ir specialistai vis dar nesutaria, kaip gelbėti Gedimino kalną. Kol mūsų...

Nori uždirbti padėdami išvengti įvestų „Sodros“ mokesčių (52)

Netylant kalboms dėl nuo šių metų įvestų „Sodros“ grindų ir jau prasidėjusių atleidimų,...

Orai: laukia šalčiausia šios žiemos naktis (11)

Antradienio naktis bus bene šalčiausia šią žiemą. Vietomis, rytiniuose ir pietiniuose šalies...

Šimonytė pasakė, ką reikėjo daryt LRT: kliuvo ir Karbauskiui, ir Jakilaičiui (285)

Didesnis Lietuvos radijo ir televizijos (LRT) finansinių duomenų viešumas būtų apsaugojęs...

Galingas Kuzminsko dėjimas išplėšė dramatišką „AX Armani“ pergalę (12)

Italijos pirmenybėse pirmadienį vakare Milano „AX Armani“ namuose po atkaklios kovos 82:80...

Turi priekaištų vilniečiams: kas jums darosi, kad taip pripratote skųstis? (59)

Per paskutinius kelerius metus teko lankytis aštuoniose Europos valstybių sostinėse ir dar bent...

Prieš akistatą su „Žalgiriu“ – trilerį išgyvenusi „Panathinaikos“ ir pavydėtinas Lekavičiaus taiklumas prireikė dviejų pratęsimų (6)

Graikijoje Atėnų „Panathinaikos“ ekipa su Luku Lekavičiumi namuose po dviejų pratęsimų...

Ramūnas Bogdanas. Pirmieji Narcizo metai Baltuosiuose rūmuose (37)

2017 m. sausio 20 d. įvyko 45-ojo JAV prezidento inauguracijos ceremonija. Juo tapo verslininkas ir...

Vienuoliktokų tėvams – bauginanti žinia apie itin užkrečiamą ligą (98)

Pirmadienį Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos vienuoliktokų tėvai informuoti dėl...