Apie tai moteris atvirai prabilo savo asmeninėje „Instagram“ paskyroje.

„Aš be jo – niekaip, jis be manęs – taip pat. Ir niekada nebūtume tiek daug sukūrę ir padarę neturėdami vienas kito šalia. Jis – beprotiškai drąsus, ryžtingas, nepasotinamas, pozityvus ir pasitikintis tuo ką darome. Dažnas jo klausimas ir teiginys „ar tu tiki?! Juk mums pavyks!“

Jį – dažnai reikia stabdyti ir grandiozinius jo planus– šiek tiek nugesinti, bet jokiais būdais neužgesinti! Aš– drąsi, kūrybinga, užsispyrusi, šiek tiek menininkė– kurti ir dirbti man patinka tada, kai jaučiu, kad noriu. Kai jaučiuosi viduje gerai, tad nėra lengva.

Dažnai tai tampa problema – nes nuo manęs priklauso daug kas, tad tenka dirbti su savimi, mintimis, emocijomis. O tada labai reikia žmogaus, kuris suprastų, kas vyksta. Matyt niekas kitas geriau nemato ir nepažįsta manęs nei jis – Mindaugas.

Žinoma, būna visko, bet, kad ir kaip banaliai skambėtų, reikia kalbėtis… Kad ir pati kartais nemoku, kad ir jis– atrodo it liežuvį prarijęs. Nieko nėra tobulo. Bet esame MES. Mindaugas ir Simona Lipniai, kurie kaip pinkis ir makaulė bando užkariaut pasaulį. Ir aš tikiu, kad mums pavyks“, – socialiniame tinkle rašė S. Lipnė.


Delfi primena, kad nors nuomonės formuotoja ir jos vyras jau buvo susituokę civilinės metrikacijos skyriuje, jie nenustojo puoselėti minties apie ceremoniją bažnyčioje ir prieš ketverius metus tai pavertė realybe.

„Bažnytinės santuokos mes norėjome jau nuo pat pradžių, tačiau su nėščiosios pilvuku prie altoriaus eiti nesinorėjo, tad bažnytinę santuoką nutarėme atidėti po vaikų gimimo. Kadangi norėjome pakrikštyti vaikus, buvo puiki proga padaryti vieną didelę šventę“, – Delfi pasakojo trynukų mama.

Pasiteiravus, koks jausmas juos apėmė išėjus pro bažnyčios vartus, Simona neslėpė, kad dabar jos ir Mindaugo širdyse įsivyravo pilnatvė.

„Po bažnytinės santuokos jaučiame vidinę ramybę, užtikrintumą“, – pastebėjo ji.

Įprastai vestuvių diena neįsivaizduojama be emocijų pliūpsnio, tačiau, pasak Simonos, tądien ji jaudinosi ir už save, ir už savo vyrą.

„Tą dieną buvo apėmęs nepaaiškinamas virpulys, nesinorėjo nei valgyti, nei gerti. O Mindaugas vestuvių rytą tvarkė paskutinius likusius reikalus, todėl jam nebuvo kada pagalvoti apie jaudulį“, – šyptelėjo pašnekovė.

Nuotaka džiaugėsi, kad vestuvių planavimu rūpinosi ne tik ji, bet ir jos sutuoktinis Mindaugas.

„Mes visada viską gyvenime darome kartu. Dažniausiai aš net nedarau žingsnio nepasitarusi su juo, o jis – su manimi. Be to, tai buvo ir vaikų krikštynos, norėjosi mūsų abiejų įsitraukimo“, – pasakojo ji.

Pora vieningai nusprendė, kad juos sutuoks ir mažylius pakrikštys kunigas Algirdas Toliatas. Ginčų nekilo ir dėl šventės klausimų – tiek Simona, tiek Mindaugas norėjo, kad vestuvių dekoracijomis ir gėlėmis rūpintųsi Mantas Petruškevičius, o svečius linksmintų ir šokdintų Vaidas Baumila.

Įdomu tai, kad poros vestuvinė fotosesija vyko ne tik Vilniuje, bet ir užsienyje. Simoną maloniai nustebino jos mylimojo mintis kartu įsiamžinti ne kur kitur, o meilės mieste vadinamame Paryžiuje.

„Vis galvojome, kur galėtumėm pasidaryti fotosesija. Ši idėja kilo vyrui spontaniškai radus pigius bilietus. Taip pat patiko mintis, kad tiesiai po ceremonijos galėsime vykti į šventę“, – neslėpė ji.

Tiesa, kartu su jaunavedžiais kitą dieną po vestuvių lėktuvu keliavo ne tik fotografai ar filmavimo komanda, bet ir... vestuvinė suknelė, kuriai net teko pirkti atskirą bilietą.

„Kadangi suknelei buvo panaudota 18 metrų audinio, ji užėmė tikrai daug vietos, todėl reikėjo papildomos vietos. Vestuvės užsitęsė iki ankstyvo ryto, kitą dieną vos suspėjome į lėktuvą“, – prisiminė Simona.

Vestuvinę suknelę nuotakai siuvo Larisa Bernotienė. Vakarinėje dalyje Simona persirengė trumpa, dizainerio Liutauro Salasevičiaus kurta suknele.

Praėjus šiek tiek laiko po vestuvių Simona sako, kad ta diena jiems su Mindaugu buvo tobula.

„Labai džiaugiamės rezultatu, tikrai nieko nekeistumėme“, – Delfi tikino moteris.

Netrukus po to jaunavedžiai išvyko į medaus mėnesio kelionę Kretoje.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją