Kaip rašoma žurnalui duotame interviu, moteris beveik visą savo gyvenimą kaip modelis keliavo po pasaulį. Ji taip pat menininkė, dievinanti natūralumą, kiną bei grojančią muziką.

Elma atskleidė turinti ir kūrybinę studiją, kurioje praleidžia ištisas valandas.

„Jaučiuosi kaip drugelis, kuris skleidžia sparnus ir kol kas dar yra metamorfozėje. Nors mokiausi kinų kalbos, interjero dizaino, man labai gera šalimais gyventi madoje <...>“, – duotame interviu sakė E. Šegždavičiūtė.

„Stiliaus“ žurnale taip pat rašoma apie jos pažintį su S. Jasaičiu. Pasirodo, moteris jį pamatė Senamiesčio lauko kavinėje ir nelaukdama užkalbino.

„Aš labai natūraliai jį užkalbinau praėjusį rugpjūtį. Tarsi maža mergaitė norėjau prie jo tik prisėsti!“ – sakė ji.

Pora pažįstami beveik metus ir per šį laiką, kaip ji interviu sakė, kartu perėjo tiek, kiek žmonės per dešimtmetį.

„<...> Per tuos metus nutiko visko, o Simas jau tapo mano šeimos nariu, su kuriuo matau ateitį“, – kalbėjo E. Šegždavičiūtė.

Delfi primena, kad balandį žinomas krepšininkas pirmą kartą pasidalijo bendra nuotrauka su mylimąja Elma.

Tąkart vyras sekėjus sveikino su Velykomis.

„Su Šv. Velykom! Būkit sveiki ir laimingi!“, – rašė jis.

Tiesa, poros santykiai, kaip įtariama, buvo nusidažę ir ne tokiomis gražiomis spalvomis.

Prieš kurį laiką krepšininkas pakliuvo į dar vieną nemalonų incidentą. Mažeikiuose gyvenančio vyro kaimynai jam iškvietė policiją, pranešama, kad krepšininkas buvo neblaivus.

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyriausioji specialistė Gailutė Smagriūnienė teigė, kad buvo gautas pranešimas, jog Mažeikiuose, vieno iš namų laiptinėje triukšmauja ir konfliktuoja žmonės. Kiek vėliau paaiškėjo, kad vienas iš jų – S. Jasaitis.

„Kai policijos pareigūnai nuvyko, rado ant laiptų sėdintį vyrą, jis buvo neblaivus, tačiau tikrintis su alkotesteriu atsisakė. Vyras paaiškino, kad jis laiką leido su mergina, savo nuomojamame bute. Su ja sukonfliktavo, lyg ir susistumdė, o jis, matyt, norėdamas išvengti konflikto, išėjo į laiptinę. Mergina užtrenkė buto duris ir liko viduje. Ji neįsileido ir pareigūnų, kurie norėjo su ja pabendrauti, sužinoti, ar prieš ją naudotas smurtas. Vyras pretenzijų taip pat jokių neturi“, – sakė G. Smagriūnienė.

Kiek anksčiau garsus krepšininkas taip pat buvo susidūręs su policija, kuomet neblaivus buvo atvežtas į areštinę. Tuomet jam buvo nustatytas 0.94 prom. girtumas. Kiek vėliau paaiškėjo, kad policijai apie smurtaujantį sutuoktinį pranešė jo žmona Oksana Pikul. Policijai pranešta, kad vyras iškeikė sutuoktinę bei ją sugriebė už rankos.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)