„Dėl savo berniukiškos figūros niekada nekompleksavau, tačiau po nėštumų ir gimdymų atsirado noras susitvarkyti krūtinę, – atvirauja Irūna, o jai pritaria sesė Ineta. – Vis dėlto 2 gimdymai padarė savo, ir buvo tik laiko klausimas, kada kreipsiuosi į plastikos chirurgą“.

Prieš metus laiko abi moterys, atvykusios į „Gijos Klinikų“ plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo Dariaus Bagdanavičiaus konsultaciją, tarėsi, kada būtų tinkamiausias metas pasikoreguoti krūtinės formas, rašoma spaudos pranešime.

,,Matavomės įvairių dydžių krūtų implantus, kalbėjomės apie operacijos eigą, pooperacinį laikotarpį. Kadangi tuo metu dar krūtimi maitinau savo mažąją, planus teko nukelti gerokai į priekį, nes, visų pirma, norėjau ramiai palaukti, kol natūraliai baigsis šis mano, kaip mamos, etapas. Labai svarbu gyvenime teisingai susidėlioti prioritetus pagal tai, kas svarbiausia, prieš ką nors nusprendžiant - gerai apmąstyti, kad paskui nereikėtų gailėtis. Tai va, aš ir nusprendžiau: visų pirma motinystė, o grožis gali ir palaukti. Kadangi mūsų su sese gyvenime daug sutapimų, net vaikelių vienu metu kartu laukėmės, tiesa – aš laukiausi pirmagimio, o Ineta jau – antrojo, norėjome ir šį gyvenimo etapą kartu patirti, viena kitą palaikyti, todėl teko ir jos operacijos datą nukelti“, – šypsosi Irūna.

Pašnekovės pasakoja, kad į konsultaciją atvyko vedamos teigiamų atsiliepimų apie gydytoją ir visą personalą, o pažintis tai tik patvirtino.

„Šiltas priėmimas, nuoširdus ir betarpiškas bendravimas, kada tik beatvyktum. Galima ir pajuokauti, ir net keisčiausias smulkmenas aptarti“, – komplimentų negaili Irūna su Ineta.

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo nuomone, visuomenėje vis dar gausu mitų apie plastinės chirurgijos operacijas ir motinystę.

„Vienas iš populiariausių mitų, kad moteris, pasididinusi krūtis implantais, negalės žindyti naujagimio, nors tai – netiesa. Motinystė ir plastinė chirurgija yra suderinami dalykai, tik kartais, kaip nutiko šiuo atveju, svajonės įgyvendinimas reikalauja daugiau laiko ir kantrybės. Daug gimdžiusių moterų atvyksta pas mane į konsultaciją dėl nėštumo metu prasiskyrusių pilvo raumenų, pakitusios krūtų išvaizdos, nepageidaujamų riebalų sankaupų ir kt.“, – pasakoja gydytojas.

Kadangi abi pašnekovės neatmeta galimybės ateityje susilaukti dar vaikelių, aktualiausias abiems iškilęs klausimas buvo panašus – ar operacija nepažeis pieno latakėlių ir ar galima bus ateityje žindyti vaikelį. Tačiau gydytojui pavyko nuraminti ir padrąsinti moteris, paaiškinant, jog krūtų implantai neturės įtakos žindymui.

Kadangi Irūnos ir Inetos pirmoji konsultacija vyko prieš metus laiko, rimtai apsvarstyti priimtą sprendimą dėl krūtų formos koregavimo, įvertinti visus ,,už“ ir ,,prieš“ buvo pakankamai laiko.

„Niekada neturėjom itin išraiškingų, moteriškų kūno formų, o kai gali palyginti, kaip atrodo krūtinė žindymo metu ir kaip subliūkšta po to... iki nėštumo 100 proc. netenkinęs vaizdas veidrodyje dabar yra dar nepatrauklesnis“, – tvirtina pašnekovės.

,,O aš noriu atrodyti gražiai, noriu jaustis moteriška!“ – pasiryžusi Ineta.

Irūna priduria: ,,Daug mamyčių turi įvairių bėdų, bet nedrįsta apie tai kalbėti. Kviečiu visas mamytes, ir ne tik mamytes, visas moteris, nieko nelaukti ir pildyti savo svajones jau dabar. Man asmeniškai – gražesnės kūno formos reiškia didesnį pasitikėjimą savimi. Jeigu galima pasikoreguoti tai, ko gamta nedavė, tai kodėl gi ne?..“

Išklausiusios „paskaitos“ apie krūtų implantus, kurių pasirinkimas išties didelis, abi sesės pasirinko „Motiva“ ergonominio gelio krūtų implantus, kurie pripažinti vieni patikimiausių pasaulyje dėl unikalių nano paviršių ,,SilkSurface“, pasižyminčių geresniu biologiniu suderinamumu, t.y. natūralesne sąveika tarp implanto ir jį gaubiančių audinių.

„Jokio nerimo, kai klinika ir plastikos chirurgas – vieni geriausių Lietuvoje, o krūtų implantai – vieni saugiausių pasaulyje! Tik truputis jaudulio, nes visgi – operacija", – atvirauja pašnekovės.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (687)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės