VIP zona su kviestine publika kasmet sulaukia daug dėmesio, o prieš patenkant čia, ruošiamasi itin atsakingai. Dar prieš renginį organizatoriai nurodė, kad svečiai turi pasipuošti paisydami black tie aprangos kodo.

Urtė Šilagalytė

Iškilmingame vakare pasirodė ir Urtė Šilagalytė. Į muzikos kelią grįžusi atlikėja, kuri neseniai nustebino ir savo dalyvavimu nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje su savo kūrybos daina „Running Chords“, penktadienį spindėjo iš toli.

Urtės perregima suknelė išsiskyrė ne tik seksualumu, bet ir kruopščiu rankų darbu – drabužis pasiūtas iš daugybės skirtingų grandinėlių.

Urtė Šilagalytė

„Visi aplodismentai – Liutaurui Salasevičiui ir nepriekaištingas rankų darbas su 200 grandinėlių – Raimundas Petreikis“, – kūrėjams dėkojo U. Šilagalytė.

Pasirodo, kad ši suknelė atlikėjai turi ir dar vieną reikšmę.

„Dainuoja mano širdis! Šitas grožis specialiai ir be galo išieškotai sukurtas antrajam nacionalinės „Eurovizijos“ pusfinaliui jau kitą šeštadienį“, – išdavė ji.

Akį traukiantį drabužį išvydę internautai negailėjo gražių žodžių ir apipylė Urtę komplimentais.

Raudonasis kilimas:

Apdovanojimų akimirkos:

Fotografuotis trumpam be respiratoriaus – ne kriminalas

Žinoma, svarbiausias aksesuaras šiemet buvo ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius, kurio pageidavo praėjusiais metais skandale atsidūrę renginio organizatoriai. Pareikalauta ir GP pasų, be kurių įeiti į areną buvo neįmanoma.

Kaip „Delfi“ komentavo Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyrio vedėja Odeta Vaitkevičienė, egzistuoja išimtys, kuomet renginyje galima nusiimti kaukę: vartojant gėrimus bei maisto produktus ir fotografuojantis. Pabrėžiama, kad kelioms sekundėms kaukes pozuojant prie sienelės nusiėmę asmenys jokių reikalavimų nepažeidžia.

„Tą žino ir mūsų pareigūnai, ir kitų institucijų atstovai, budintys renginyje. Jeigu yra pranešama apie vienokius ar kitokius pažeidimus, yra iš karto atitinkamai į kiekvieną iš jų sureaguojama. Tikimės renginio žiūrovų sąmoningumo – kad jie laikysis visų reikalavimų“, – komentavo policijos atstovė.

Pasak organizatorių, ceremonijai buvo ruošiamasi itin kruopščiai.

„11-oji muzikos apdovanojimų M.A.M.A ceremonija bus išties įspūdinga. Džiaugiamės, kad pastarieji metai muzikine prasme buvo produktyvūs, o atlikėjai klausytojams padovanojo daug kokybiškos muzikos“, – dar prieš šou kalbėjo renginio organizatoriai.

Į areną susirinkusiesiems žiūrovams pažadėta galimybė gyvai pamatyti ryškiausių lietuviškos scenos žvaigždžių pasirodymus. Juos surengė rokeriai „jauti”, Justinas Jarutis su Jessica Shy, Džordana Butkutė ir Donatas Montvydas, Evgenya Redko, Vaidas Baumila, „The Roop”, Austieja, „Pikaso”, FC Baseball, Inga Jankauskaitė, Beatrich, Vidas Bareikis ir „8 Kambarys”.

Per daugiau nei 3 valandų muzikos šou išdalintos prestižinės M.A.M.A statulėlės už geriausius 2021 m. darbus.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (39)