aA
Antradienį Andrius ir Monika Šedžiai vėl susitiko teismo salėje, nes vis dar vyksta jų skyrybų bylos nagrinėjimas. Išėję po posėdžio sutuoktiniai džiaugėsi, kad viskas artėja prie pabaigos ir negailėjo vienas kitam kaltinimų.
Andrius ir Monika Šedžiai
© DELFI montažas

„Nebereikės čia daugiau lankytis, tik už poros savaičių bus priimtas galutinis sprendimas“, – sakė Monika po teismo posėdžio.

Moteris nedaugžodžiavo, ir paklausta, kaip sekasi bendrauti su Andriumi, kokie jų santykiai dabar, pavyksta išlaikyti draugišką ryšį ar vis dėl to yra konfliktų, atsakė trumpai. „Tikrąjį žmogaus veidą pažinsi tik tokiose situacijose kaip ši“, – sakė ji. Pridūrusi „ačiū“, atlikėja išėjo.

O Andrius buvo šiek tiek iškalbesnis. Pasidomėjus, kodėl posėdis užtruko ilgiau nei buvo numatyta ir, ar buvo iškelti nauji klausimai, vyras tai paneigė.

„Viskas tas pats. 23-ą dieną bus galutinis sprendimas. Kaip teismas nuspręs, taip ir bus. Tada ir tiek aš, ir tiek Monika turėsime teisę priimti kažkokius sprendimus patys, – sakė jis. – Kai pamatysiu argumentus, tuomet pasitarsiu su savo advokate ir spręsiu ar kovoti toliau, jei sprendimas man nebus palankus“.

Paklaustas, kaip klostosi jo ir buvusios žmonos bendravimas, stengėsi išlikti neutralus, tačiau išsakė ir priekaištą.

„Iš mano pusės tikrai nėra jokių nuoskaudų, jokių pykčių ir panašiai. Vienintelis dalykas, kuris išties sukelia man neigiamas emocijas, tai Monikos manipuliavimas vaiku. Aš atvažiuoju iš Šaulių, o ji man neduoda vaiko sakydama, kad turėjau atvykti ketvirtą, bet vaiką atveža be dvidešimt septynios. Nuo keturių iki septynių man teismo laikas paskirtas matytis su vaiku ir kai tam lieka tik dvidešimt minučių, savaime aišku, mano reakcija nebūna pati draugiškiausia, pilna meilės ir švytinčios šypsenos, – pasakojo vyras. – Aš jai linkiu laimės ir kuo didžiausios sveikatos, ir, kad ji gyvenime turėtų viską. Manęs tikrai nekamuoja nei joks pyktis, ar pavydo jausmas“.

Pasidomėjus, ar tenka pabendrauti su naujuoju Monikos draugu, Andrius Šedžius atsakė neigiamai.

„Netenka pabendrauti, nes jis slepiasi ir slepia savo veidą. Jeigu įeisite į Facebook profilį Don Pedro, jūs pamatysite, kad ten treninguoti, tatuiruoti veidai. Kriminalinė romantika, taip sakykim. Ten pitbuliai, ginklai, kas man kelia tam tikrą baimę ir abejonių, koks žmogus yra šalia mano vaiko, nes jis visą laiką slepia veidą, slepia asmenybę. Kiek aš sužinojau iš lietuvių bendruomenės, tai jis susijęs su kriminaliniu pasauliu ten Airijoje“, – pasakojo vyras.

„Jis dvejus metus skraido pas Moniką, maždaug po dvi savaites per mėnesį ir niekur nedirba, tai iš ko jis gyvena? Va čia irgi yra tokie esminiai klausimai, kurie man kelia tam tikrų abejonių ar tikrai vaikas bus saugus tokioje aplinkoje“, – nuogąstavo jis.

„Atsakymų į šiuos (pajamų) klausimus negavau iki šiol. Štai, kad ir Monika, važinėja nauju „Range Rover“, tai iš kokių pinigų tas automobilis nupirktas? Aš nieko nesakau, gal užsidirbo, gal iš santaupų gyvena, susitaupė. Bet ji visiems teigia, kad čia draugas nupirko. Tai jeigu draugas nupirko, gal draugas galėtų paaiškinti, iš kokių pinigų nupirko“, – svarstė A. Šedžius.

„Sakau, galbūt žmogus daug metų dirbo, užsidirbo ir dabar gyvena iš užgyventų santaupų. Aš nežinau. Aš tik sakau apie tai, ką girdėjau. Negaliu teigti, kad jis susijęs su kriminaliniu pasauliu, tik žinau tai gandų lygmenyje.

Kaip ir sakiau, tas Facebook profilis, nors mane jis yra užblokavęs, tai nematau, bet jeigu jūs įeisite, tai pamatysite ir pitbulius, ir ginklus, ir prabangius sportinius automobilius, ir tatuiruotus žvaigždėm ir kupolais kūnus, na tai ką tai reiškia? Tai kriminalinė romantika“, – tęsė verslininkas ir politikas.

Pasidomėjus, kaip į teisminį procesą reaguoja paties Šedžiaus širdies draugė, jis pasiūlė pasiklausti jos pačios. Verslininkas neišdavė, ar aplamai šiuo metu turi antrąją pusę.

„Jeigu jūs teigiate, tai gal žinote. Bet aš tai nežinau. Aš Šiauliuose vienas gyvenu. O jei jūs kalbate apie Erdvilę, tai ji Vilniuje mokosi, tad jos ir paklauskite“, – sakė jis.

„Praeitą savaitę buvau Šiauliuose, o ji dabar Vilniuje gyvena, tai jūs ją susiraskite ir paklauskite“, – mįslingai pakartojo jis.

Paprašytas patikslinti ar nutrūko draugystė su Erdvile, Andrius atsakė, kad ne.

„Draugystė nenutrūko. Aš manau, kad ir su Monika mūsų santykiai yra draugiški, aš gi nesakau, kad esu jos priešas“, – teigė vyras.
A. Šedžius taip ir neatskleidė, ar vis dar draugauja su Erdvile sakydamas, kad šiuo metu nėra pasiruošęs šiuo metu dalinti žinių, kaip klostosi jo santykiai.

„Tai yra asmeninis mano gyvenimas. Aš tikrai neprivalau jo viešinti“, – sakė A. Šedžius.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(79 žmonės įvertino)
2.6582

Vidas Bareikis savo laišku padėjo tašką: skiriasi su žmona Jurga Šeduikyte (132)

Kalbos, kad menininkų pora – Jurga Šeduikytė (39) ir Vidas Bareikis (33) – išgyvena...

Ilgai tylėjusi Asta Stašaitytė – atvirai apie gyvenimo išbandymus: išsiverkdavau, tada galėdavau važiuoti namo (127)

Kas labiausiai keri, kai sutinki žinomą laidų vedėją Astą Stašaitytę , tai atviras juokas,...

Donata Gutauskienė-Laisva – apie anksčiau į laisvę išeisiantį vyrą, šventes su šeima ir visuomenės pyktį (180)

Žinoma atlikėja ir televizijos laidų vedėja Donata Gutauskienė – Laisva gyvena laukimu ir...

Naujausios ir ilgiausiai rašytos Andriaus Užkalnio knygos pristatymo nepraleido ir žinomi bičiuliai: taps dar vienu bestseleriu (178)

Ketvirtadienio pavakarę sostinėje žinomas publicistas ir žurnalistas Andrius Užkalnis...

„Mrs Globe“ konkurse lietuvei buvo kuo didžiuotis: sugriauti stereotipai ir dėkingumas ypatingam žmogui (45)

Šiemet Kinijoje vykusiame konkurse „Mrs Globe 2020“ („Misis pasaulis 2020“) Lietuvai...

Top naujienos

Triuškinantis JK rinkimų rezultatas ir keisčiausios jo detalės: ekspertas išskyrė tris svarbias žinias Lietuvai (21)

Jungtinės Karalystės (JK) rinkimuose niekas nesitikėjo tokio torių pergalės masto. Premjero...

Gyvai / DELFI Diena: kodėl didėjant pensijoms senjorai ruošiasi išeiti į gatves? kita tema: kokias nepatikusias dovanas galima grąžinti pardavėjams?

Naujakurės džiaugsmą aptemdė netikėtai sienoje atsiradęs įtrūkimas: kas už viską turės sumokėti? (37)

Įsigijus naują būstą, gavus raktus ir pirmą kartą pravėrus jo duris, ima didelis džiaugsmas....

Atsirado pirkėjas: už Vilniaus centrinį paštą pasiūlyta daugiau nei 11 mln. eurų (37)

Penktadienį pasibaigus Vilniaus Gedimino prospekte esančio centrinio pašto pardavimo aukcionui, jį...

Jungtinės Karalystės politiniame žemėlapyje – sunkiai įsivaizduojami pasikeitimai (154)

Anglijos šiaurėje esančius miestus sieja kasybos verslas, mirštanti pramonė ir gyventojų...

87-erių mokslininkė griauna sveikuolių mitus: kava yra vaistas (9)

Laidos „Alfas live“ vedėjas, skonių ieškotojas Alfas Ivanauskas buvo pakviestas į...

Skambina pavojaus varpais – paslapties šydu Seimas gali grįžti į Viduramžius (25)

Ketvirtadienį Seimas nepriėmė galutinio sprendimo dėl parlamentaro Povilo Urbšio pasiūlymo...

Perspėja būti atsargiems: apsimetant lietuviška įmone platinamas pavojingas virusas

Istorija kartojasi: kaip ir šiais metais liepą, interneto vartotojams yra platinami laiškai,...

NEJAUKIAI su Tomu Sinickiu: svečiuose – Stanislavas Stavickis–Stano

Šiame epizode Stano pasakoja apie savo knygą ir atskleidžia populiarios lietuviškos dainos...