Jauki tuoktuvių ceremonija vyko Žlibinuose – L. Vaitkevičiaus žmonos Rūtos tėviškėje, Žemaitijos kampelyje, Švč. Mergelės Marijos, Krikščionių Pagalbos bažnyčioje.

Ši vieta porai ypatinga ir dėl kitos priežasties – čia buvo pakrikštytas ir jųdviejų pirmagimis.

Iškilmingą dieną visi susirinkusieji jaunavedžiams linkėjo daug meilės, laimės ir ilgų metų kartu.

Linas Vaitkevičius vedė mylimąją Rūtą

Praėjusių metų sausio 26-ąją dieną poros namuose ėmė krykštauti pirmagimis, kuriam jiedu suteikė Nojaus Gintauto vardą.

Antrasis sūnaus vardas – Gintautas – Linui yra labai svarbus, kadangi toks buvo jo tėčio vardas. G. Vaitkevičius mirė 2018-ųjų spalį. Jis buvo atsidavęs savo mylimam kraštui Plungei ir, žinoma, šeimai. Linas tėtį iki šiol vadina savo ir šeimos didvyriu.

Linas Vaitkevičius vedė mylimąją Rūtą

Naujieną, kad po savo širdimi nešioja gyvybę, Lino mylimoji pranešė jam nė neįtariant.

„Pasitikau Rūtelę su vakariene ir vynu iš kelionės, o ji sako: „Aš gal negersiu, kažkaip jaučiuosi kitaip“. Ir bam! Vyną gėriau vienas“, – anksčiau bendraudamas su Delfi juokėsi jis.

Gimdymo metu „žemaitukas“ nebuvo tik žiūrovu. Linas savo sužadėtinę Rūtą masažavo, padėjo iškęsti skausmus, palaikė emociškai.

Nors gimdymo palatoje Linas atsilaikė vyriškai, emocijos buvo tokios, kad, pirmą kartą išvydęs savo sūnų, pratrūko: „Atsigulė jis pas mamą, žiūriu į jį, nusifotografavau. Sakau, einu aš į tualetą, nes keturiolika valandų buvom palatoj. Grįžtu, sakau, Rūtele, aš išsiverkiau jau.”

Linas Vaitkevičius vedė mylimąją Rūtą

Tiesa, ilgai džiaugtis savo pirmagimiu Linas negalėjo. „Žemaitukai“ – populiari grupė, laukė daugybė koncertų. „Dvi dienas buvome ligoninėje, parvažiavome namo ir važiavome dirbti“, – atsiminė atlikėjas.

Pora susižadėjo televizijos eteryje. Tiesioginė „Lietuvos balso“ pusfinalio transliacija pateikė staigmeną – scenoje pasirodę „Žemaitukai“ savo kūrinio „Skinsiu raudoną rožę“ pabaigoje nustebino romantišku gestu. Ant vieno kelio priklaupęs dueto narys Linas tūkstančių žiūrovų akivaizdoje pasipiršo savo merginai Rūtai.

Arenoje esantys žiūrovai ėjo iš proto, o jo išrinktoji atsakė „Taip“. Tokio Lino poelgio tiesioginiame eteryje nesitikėjo niekas. „Kuri mergina nenorėtų tokioje vietoje, tokią dieną gauti žiedo iš savo mylimojo? Baisu, bet įdomu!“ – tuomet sakė jis.

Linas Vaitkevičius vedė mylimąją Rūtą

Atlikėjas buvo tikras, kad tą vakarą jo išrinktoji net negalėtų pasakyti jokio kito atsakymo, nei „taip“.

„Dėl „ne“ net negalvoju, nes ne veltui ketverius su puse metų laukiau, kad įsitikinčiau, kad mes vienas kitam skirti!“ – anksčiau sakė Linas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės