Tiesa, atlikėjui savaitgalis prasidėjo ne itin sėkmingai. „Traukiau telefoną iš kišenės, šis nukrito ir sudužo. Tiesa, po namų apiplėšimo visą savo turtą esu apdraudęs, todėl tai nuotaikos baisiai nesugadino“, – neseną nelaimę prisiminė žinomas vyras.

„Į Nidą atkeliavome, nes Monika kuriam laikui ruošiasi išvykti į užsienį, o prieš tai norėjo pasidžiaugti lietuvišku pajūriu. Tai, kad čia vyksta festivalis „Sveika, Neringa!“ mums buvo labai maloni staigmena. Vakar mėgavomės „Lemon Joy“ koncertu, o šiandien, juokauju, bus tikras draugų vakarėlis – puikiai sutariame tiek su Leon Somov, tiek Daddy Was a Milkman, tiek Beatrich“, – šypsojosi atlikėjas.

V.Baumila taip pat atskleidė, kad sveika gyvensena ir aktyvus gyvenimo būdas jam – kasdienybė. „Mėgstu tiek žiūrėti, tiek žaisti krepšinį, nuolat keliauju motociklu. Praėjusiais metais buvau Himalajuose, apvažiavome Austriją, Ameriką“, – teigė žinomas vyras.

Šeštadienį festivalio „Sveika, Neringa!“ svečiai leido itin aktyviai – nuo ryto rinkosi į treniruotes, įvairių sportinių rungčių turnyrus, dalyvavo Vlados Musvydaitės kurtame „Delfi pėsčiųjų žygyje“. Vakare pajūrio svečių laukia įspūdinga laivų flotilė bei nemokamas koncertas, po kurio, norinčius grįžti į Klaipėdą, iki perkėlos nuveš nemokamas autobusas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (52)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės