aA
Neseniai penktojo vaikelio susilaukusi Rūta Ščiogolevaitė trečiadienio vakarą bičiulius privertė sunerimti feisbuke pasidalijusi mįslinga žinute. „Jeigu tarp draugų yra tikinčių, paprašysiu maldos už savo saugumą“, – skelbė ji. Dainininkė, jau anksčiau dėl sutuoktinio smurto kvietusi policiją, privertė ir vėl suklusti dėl savo gerovės, kurią galimai drumsčia jos vyras. Tačiau Rolandas Damijonaitis, kuris įprastai susilaikydavo nuo bet kokių komentarų šeimos krizės tema, Delfi pirmą kartą atvirai prabilo apie sudėtingą situaciją. Pasak jo, viskas yra visai kitaip.
Rūta Ščiogolevaitė ir Rolandas Damijonaitis
Rūta Ščiogolevaitė ir Rolandas Damijonaitis
© Fotodiena / Josvydas Elinskas

– Rolandai, Rūta socialiniame tinkle pasidalino draugus sujaudinusia žinute, kurioje ji prašo pasimelsti už jos saugumą, žiniasklaidoje jūsų žmona prasitarė sulaukianti iš jūsų pusės teroro. Šia tema norėtųsi sulaukti ir jūsų komentaro, gal, jūsų nuomone, yra viskas kitaip?

– Na, čia iš esmės nelabai stipriai noriu tą dalyką komentuoti, nes tai labai asmeniška. Visų pirma, Rūta yra mano vaikų mama, kol kas vis dar mano žmona. Tiesiog, manau, kad tiek vaikų ir nesenas gimdymas sukelia įvairaus streso. Mano nuomone, mano įsivaizdavimu, jai šiandien reikia psichologinės pagalbos, ar ji sau padeda šiuo klausimu, ar ne – čia kitas klausimas. O daugiau neturiu ką apie ją pasakyti.

Rūta Ščiogolevaitė-Damijonaitienė ir Rolandas Damijonaitis
Rūta Ščiogolevaitė-Damijonaitienė ir Rolandas Damijonaitis
© DELFI / Tomas Vinickas

– Ar Rūtos žinutę, kurią draugai priėmė kaip pagalbos šauksmą, išprovokavo konkretus įvykis?

– Mano žmona turi tendenciją. Nesu gydytojas, negaliu nustatyti diagnozės, bet po gimdymo jai pasireiškė tokie įvairūs dalykai, nebūti kaltinimai ir t.t. Čia ne pirmas kartas toks.

– Kol kas gyvenate atskirai, ar jums pavyksta palaikyti tvarų ryšį su vaikais?

– Aš su vaikais pakankamai dažnai mačiausi. Anksčiau nebuvo dėl to problemų ir kliūčių nebuvo keliama, šiuo metu lyg ir bandoma su visais šiais dalykais apriboti mano matymąsi su vaikais, bet tokiems dalykams yra teisinės priemonės.

– Ar kito kelio nėra, tik skyrybos? Ar visgi viliatės, kad jums su Rūta pavyks išsaugoti santuoką?

– Šitą dalyką ir kaip toliau viskas bus, manau, parodys ateitis. Šio klausimo plačiau nenorėčiau komentuoti.

Rūta Ščiogolevaitė-Damijonaitienė ir Rolandas Damijonaitis
Rūta Ščiogolevaitė-Damijonaitienė ir Rolandas Damijonaitis
© DELFI / Kiril Čachovskij

– Rūta yra užsiminusi apie patirtą smurtą, dėl to yra kvietusi ir policiją. Ar galiu jūsų tiesiai šviesiai paklausti: ar kada nors prieš žmoną naudojote psichologinį ar fizinį smurtą?

– Niekada, niekada to nedariau. Plius, sakau, kai mes dabar gyvename atskirai, tuo labiau manęs bijoti ar jausti grėsmę nėra reikalo. Apskritai kiekvienas žmogus turi iki tam tikro lygio laisvę savo feisbuke rašyti ir viešinti įvairius dalykus, o jei tai peržengia kažkokias ribas, prasideda neteisingas žmogaus šmeižimas ir kiti dalykai – tam vėlgi yra atitinkamos institucijos, kurios padeda išspręsti šituos reikalus. Kiekvienas turi atsakyti už tai, ką pasakėme ar parašėme.

– Rolandai, anksčiau susilaikydavote nuo bet kokių komentarų žiniasklaidoje, sakėte, kad tai per daug asmeniška tema, bet dabar, atrodo, jums tylėti nesinori?

– Kaip ir jūs sakėte, aš anksčiau nieko per daug nekomentuodavau ir šia tema pasisakyti nieko nenorėjau. Elementariai, aš pats pas žurnalistus nesiveržiu, jūs paskambinote, paklausėte manęs ir man nesunku atsakyti. Tam tikra prasme – taip, aš iš tikrųjų nenoriu viso to viešinti, ne dėl savęs, ne dėl darbo ar kitų dalykų, kuriems tai gali pakenkti, o dėl mūsų vaikų, kurie yra svarbiausi. Jie šitą informaciją gali matyti, jų draugai apie tai mokyklose šneka, visa tai išlieka ilgai, niekur nedingsta, visi tokie negražūs dalykai velkasi paskui. Aš to stengiausi išvengti. Tariausi su specialistais, kaip padaryti, kad kaip įmanoma mažiau būtų sukeliama streso vaikams. Dėl tos priežasties žurnalistai iš manęs dėmesio įprastai nesulaukia. Net jeigu ir būtų ką pasakyti, nežadu juodinti savo vaikų mamos, kalbėti negražiai, net jei ir kai kurie dalykai būtų teisybė. Tai, ką, manau, jie turėtų sužinoti, jie sužinos iš manęs, o ne iš Delfi ar feisbuko.

Ilgą laiką aš nemačiau jokios prasmės nieko daryti, dabar, jeigu matau, kad yra toks dalykas, kai jau yra stiprokai bandoma šnekėti neteisybę, aš irgi turiu apsiginti.

– Jūsų namuose ne kartą lankėsi policija, kada paskutinį kartą turėjote tokių ar panašių nemalonumų?

– Su policija manau, kad ne tik man vienam tenka susidurti. Šioje vietoje, deja, Lietuvoje yra tokie įstatymai. Šnekėjau su teisininkais ir su pažįstamais apie tai, kad dabar labai stipriai norima kovoti su smurtu Lietuvoje. Pagal smurto artimoje aplinkoje įstatymą, kur žmona ar vyras gali paskambinti į policiją ir pasakyti, kad kitas sutuoktinis smurtavo prieš jį, policija tai ir fiksuos. Be jokių klausimų, atvažiuoja, sulaiko ir iki 48 val. gali laikyti, apklausia ir visa kita. Deja, toks įstatymas. Esu diskutavęs šiuo klausimu, kadangi šis įstatymas kai kuriais atvejais prasilenkia su logika. Aš, pavyzdžiui, šneku su jumis telefonu, esu savo namuose, bet mano žmona gali sugalvoti paskambinti policijai ir pasakyti, kad šiuo metu prieš ją smurtauju. Atvažiuoja policija ir mane sulaiko. Taip, paskui būna taikoma atsakomybė dėl melagingus parodymus ar melagingą policijos iškvietimą, bet tuo metu mane paima ir vežasi.

– Ar neseniai buvo toks konkretus įvykis, kai policija atvažiavo ir jus išsivežė, nors su žmona gyvenate atskirai?

– Visko pas mus buvo. Nežinau, kiek aš noriu leistis į visas detales ir komentavimus. Mano žmona, jeigu ji nori kažkaip dergtis, aiškintis, tegul aiškinasi. Jeigu jūs matote, kad yra reikalas paskambinti man, jūs paskambinsite ir paklausite mano nuomonės. O aš žiūrėsiu pagal situaciją, ką galiu pasakyti.

Rolandas Damijonaitis ir Rūta Ščiogolevaitė
Rolandas Damijonaitis ir Rūta Ščiogolevaitė
© DELFI / Tomas Vinickas

– Jei tai tiesa, kaip su tuo tvarkotės?

– Belieka tik į mėnulį nebent išskristi, kur tikrai tokių dalykų nebūtų. Šitoje vietoje, sakau, yra teisininkai, institucijos, kurios atlieka savo darbą ir paskui yra atitinkamai nubaudžiami tie žmonės, kurie neteisingą informaciją pateikia. O per tiek laiko visko prišnekėta daug, kiek visko prisikaupę. Aišku, kad nesmagu, kai mano žmonos pavardė šiuo klausimu eskaluojama, bet jei ji to nori, jei jai taip atrodo šiuo metu reikalinga, aš jai pats negaliu uždrausti šnekėti su žiniasklaida ar rašyti tokių įrašų feisbuke. Kai yra pateikiama visai neteisinga ir mane menkinanti informacija, aš galiu imtis atitinkamų veiksmų.

Nesutarimai porą lydėjo dar prieš penktąją atžalą

Delfi ketvirtadienį po mįslingo įrašo susisiekus su atlikėja, ši kalbėjo tyliai, vangiai ir paprašė apie atvejį pasikalbėti kitą kartą. „Viskas gerai... Žinokite, aš gal vėliau pakomentuosiu, dabar nelabai galiu“, – tyliai kalbėjo ji, o pasiteiravus, ar tai susiję su anksčiau jos minėtomis problemomis šeimoje, patylėjo ir vėl pakartojo, kad pakomentuos kitą kartą.

Rūta Ščiogolevaitė-Damijonaitienė ir Rolandas Damijonaitis
Rūta Ščiogolevaitė-Damijonaitienė ir Rolandas Damijonaitis
© DELFI / Mindaugas Ažušilis

Pernai žiniasklaidą pasiekė žinia, kad dainininkė R. Ščiogolevaitė į savo namus Vilniaus rajone iškvietė policiją dėl sutuoktinio R. Damijonaičio smurto.

„Tos moterys, kurios kviečia policiją, jos tiesiog nebežino, kaip staigiai, greitai, saugiai išspręsti situaciją. Aš nežinau, kaip kitos, bet aš nepažįstu tokių moterų, kurios tai darytų tiesiog iš smagumo. Bet niekada moters nebus gaila, niekada nebus atsakingas tas, kuris atsakingas turi būti, visada bus atsakinga moteris. Ir šitą aš pastebiu labai dažnai.

Moterys turi kentėt, kad moteris dėl visko kalta. Ir dar vienas yra labai baisus dalykas – kiekvieną žmogų gali privesti iki kažkokių blogų veiksmų, netgi iki smurto. Bet vyras negali būti kaltas, kad moteris išėjo iš namų. Ne, nes moteris turi būti tyli, rami ir nenervinti vyro“, – itin jautriame interviu gyvenimo būdo laidai „Kasdienybės herojai“ yra sakiusi Rūta.

Ji patikino, kad tuo metu situacija buvo tokia kritinė, kad ji tenorėjo apsaugoti save ir vaikus, todėl kviesdama pareigūnus tikrai negalvojo apie tai, ką pasakys kaimynai, ar kad apie konfliktus jų namuose sužinos visa Lietuva.

Rūtos Ščiogolevaitės ir Rolando Damijonaičio vestuvės
Rūtos Ščiogolevaitės ir Rolando Damijonaičio vestuvės
© DELFI (P.Garkausko nuotr.)

„Vis dėlto tai buvo žmogus, kurį aš išsirinkau, kuriuo aš patikėjau, su kuriuo mes turėjom labai daug gražių akimirkų. Bet taip jau atsitiko mūsų šeimoje, kad tų gražių akimirkų, matyt, nepakako. Aš išdrįsiu pasakyti, truputėlį per aplinkui, bet iš tikrųjų tai labai daug pasako – kiekvienas mes turime savo ribas. Kažkam tai yra neištikimybė, kažkam narkotikai, kažkam namų pralošimas kazino, kažkam tai yra smurtas.

Labai skirtingi dalykai, su kuo tu negali susitaikyti arba su kuo tu bandai, bet pasirodo, kad vis dėlto negali. Tai ta riba buvo ir yra dalykai, su kuriais aš negaliu susitaikyti ir kurių nepavyko pakeisti, dedant tikrai dideles pastangas. Ir kai tu dedi labai dideles pastangas ir keletą kartų išgirsti – na, tai ar tu negali pasistengt, tai va tada užverda kraujas“, – kalbėjo ji.

Rūta neslėpė – jie su vyru nesutarė jau prieš gimstant jos penktajai atžalai.

„Tai tikrai nėra taip paprasta, kaip norėtų matyti visi, kad jūs du pavargot, penki vaikai, nesutariat, nepailsėję, raskit daugiau laiko. Tai ar tikrai jūs galvojat, kad tai yra neišbandyta? Kad tiesiog Ščiogolevaitė nulipo nuo scenos ir užsikaprizino kaip ožkutė, ji nepamiegojo porą naktų ir sugriovė visą savo šeimą. Na, nustokit iš tikrųjų taip galvoti, aš tikrai ne idiotė esu.

Jeigu aš būčiau karjeristė, tai visų pirma ir nebūčiau gimdžiusi tiek vaikų. O jeigu gimdžiusi, nebūčiau auginusi tų vaikų, būtų auginęs kažkas kitas – mama, senelės, auklės. Tai va, reikia žiūrėti į faktus, o ne į kaip mes norim kartais savo nemėgstamų žmonių įvaizdžius pakreipti norima linkme“, – atviravo Rūta.

R. Damijonaitis ir R. Ščiogolevaitė susituokė 2013 metų birželį Kaune. Tai – antroji žinomos atlikėjos santuoka.

Atvirą R. Ščiogolevaitės interviu galite žiūrėti čia:


Bendrojo pagalbos centro numeris – 112.
Emocinės paramos tarnybaTelefono numerisEl. adresasDarbo laikas
„Pagalbos moterims linija“8 800 66366pagalba@moteriai.ltkasdien visą parą
„Vilties linija“116 123vilties.linija@gmail.comkasdien visą parą
„Linija Doverija“ (pagalba paaugliams ir jaunimui teikiama rusų kalba)8 800 77277II-VI 16:00-20:00
SPC kontaktai:
Specializuotos pagalbos centrų, 2017 metais teikiančių specializuotą kompleksinę pagalbą smurtą artimoje aplinkoje patyrusiems asmenims, sąrašas pagal savivaldybes
SavivaldybėOrganizacijos pavadinimasTel. Nr.El. pašto adresas
Akmenės r.Moterų veiklos inovacijų centras8 652 24232mvic@splius.lt
Alytaus m.Alytaus miesto moterų krizių centras8 645 45287ammkc@aktv.lt
Alytaus r.Alytaus miesto moterų krizių centras8 645 45287ammkc@aktv.lt
Anykščių r.Anykščių moterų užimtumo ir informacijos centras8 615 45464anyksciumoterys@gmail.com
BirštonoMoterų teisių asociacija (buv. Kauno moterų draugija8 603 89833mota.mums@gmail.com
Biržų r.Lietuvos agentūros „SOS vaikai“ Panevėžio skyrius8 699 86866paramosnamai@gmail.com
DruskininkųAlytaus miesto moterų krizių centras8 645 45287ammkc@aktv.lt
ElektrėnųMoterų informacijos centras8 5 2629003 8 650 95216spc@lygus.lt
Ignalinos r.Visagino šeimos krizių centras8 699 20069 8 686 60657viltisvskc@gmail.com
Jonavos r.Moters pagalba moteriai8 618 40044vinfo@moters-pagalba.lt
Joniškio r.Moterų veiklos inovacijų centras8 652 24232mvic@splius.lt
Jurbarko r.Tauragės moters užimtumo ir informacijos centras8 446 61565 8 616 55877taurage@moterscentras.w3.lt
Kaišiadorių r.Asociacija „Kauno moterų draugija“8 603 89833kmd.asoc@gmail.com
KalvarijosMarijampolės apskrities moters veikos centras8 343 59525 8 633 55007spc.mar@gmail.com
Kauno m.Kauno apskrities moterų krizių centras8 679 31930kaunoaspc@kamkc.lt
Kauno r.Asociacija „Kauno moterų draugija“8 603 89833kmd.asoc@gmail.com
Kazlų RūdosMarijampolės apskrities moters veiklos centras8 343 59525 8 633 55007spc.mar@gmail.com
Kelmės r.Tauragės moters užimtumo ir informacijos centras8 446 61565 8 616 55877taurage@moterscentras.w3.lt
Kėdainių r.Moters pagalba moteriai8 618 40044info@moters-pagalba.lt
Klaipėdos m.Klaipėdos socialinės ir psichologinės pagalbos centras8 46 350099 8 650 60094kmn@moteriai.lt
Klaipėdos r.Kretingos moterų informacijos ir mokymo centras8 445 78024 8 605 82331kretingosmoterys@gmail.com
Kretingos r.Kretingos moterų informacijos ir mokymo centras8 445 78024 8 605 82331kretingosmoterys@gmail.com
Kupiškio r.Lietuvos agentūros „SOS vaikai“ Panevėžio skyrius8 699 86866paramosnamai@gmail.com
Lazdijų r.Alytaus miesto moterų krizių centras8 645 45287ammkc@aktv.lt
MarijampolėsMarijampolės apskrities moters veiklos centras8 343 59525 8 633 55007spc.mar@gmail.com
Mažeikių r.Telšių krizių centras8 609 02636 8 682 29459 8 444 74282kriziucentras@gmail.com
Molėtų r.Anykščių moterų užimtumo ir informacijos centras8 615 45464anyksciumoterys@gmail.com
Neringos m.Klaipėdos socialinės ir psichologinės pagalbos centras8 46 350099 8 650 60094kmn@moteriai.lt
PagėgiųKoordinacinis centras „Gilė“8 610 10715koordinaciniscentras@gmail.com
Pakruojo r.Moterų veiklos inovacijų centras8 652 24232mvic@splius.lt
Palangos m.Klaipėdos socialinės ir psichologinės pagalbos centras8 46 350099 8 650 60094kmn@moteriai.lt
Panevėžio m.Lietuvos agentūros „SOS vaikai“ Panevėžio skyrius8 699 86866paramosnamai@gmail.com
Panevėžio r.Lietuvos agentūros „SOS vaikai“ Panevėžio skyrius8 699 86866paramosnamai@gmail.com
Pasvalio r.Lietuvos agentūros „SOS vaikai“ Panevėžio skyrius8 699 86866 paramosnamai@gmail.com
Plungės r.Telšių krizių centras8 609 02636 8 682 29459 8 444 74282kriziucentras@gmail.com
Prienų r.Asociacija „Kauno moterų draugija“8 603 89833kmd.asoc@gmail.com
Radviliškio r.Moterų veiklos inovacijų centras8 652 24232mvic@splius.lt
Raseinių r.Raseinių krizių centras8 657 87475info@kriziucentras.eu
RietavoTelšių krizių centras8 609 02636 8 682 29459 8 444 74282kriziucentras@gmail.com
Rokiškio r.Lietuvos agentūros „SOS vaikai“ Panevėžio skyrius8 699 86866paramosnamai@gmail.com
Skuodo r.Kretingos moterų informacijos ir mokymo centras8 445 78024 8 605 82331kretingosmoterys@gmail.com
Šakių r.Marijampolės apskrities moters veiklos centras8 343 59525 8 633 55007spc.mar@gmail.com
Šalčininkų r.Moterų informacijos centras8 650 95216 8 5 2629003spc@lygus.lt
Šiaulių m.Moterų veiklos inovacijų centras8 652 24232mvic@splius.lt
Šiaulių r.Moterų veiklos inovacijų centras8 652 24232mvic@splius.lt
Šilalės r.Koordinacinis centras „Gilė“8 610 10715koordinaciniscentras@gmail.com
Šilutės r.Kretingos moterų informacijos ir mokymo centras8 445 78024 8 605 82331kretingosmoterys@gmail.com
Širvintų r.Moterų informacijos centras8 5 2629003 8 650 95216spc@lygus.lt
Švenčionių r.Moterų informacijos centras8 5 2629003 8 650 95216spc@lygus.lt
Tauragės r.Tauragės moters užimtumo ir informacijos centras8 446 61565 8 616 55877taurage@moterscentras.w3.lt
Telšių r.Telšių krizių centras8 609 02636 8 682 29459 8 444 74282kriziucentras@gmail.com
Trakų r.Moterų informacijos centras8 5 2629003 8 650 95216spc@lygus.lt
Ukmergės r.Moters pagalba moteriai8 618 40044info@moters-pagalba.lt
Utenos r.Anykščių moterų užimtumo ir informacijos centras8 615 45464anyksciumoterys@gmail.com
Varėnos r.Alytaus miesto moterų krizių centras8 645 45287ammkc@aktv.lt
Vilkaviškio r.Marijampolės apskrities moters veiklos centras8 343 59525 8 633 55007spc.mar@gmail.com
Vilniaus m. (išskyrus Naujininkų, Grigiškių, Naujosios Vilnius seniūnijas) Vilniaus m. (Naujininkų, Grigiškių, Naujosios Vilnius seniūnijos)Vilniaus moterų namai Moterų informacijos centras8 5 2616380vmotnam@vmotnam.lt
Vilniaus r.Moterų informacijos centras8 5 2629003 8 650 95216spc@lygus.lt
Visagino r.Visagino šeimos krizių centras8 699 20069 8 686 60657viltisvskc@gmail.com
Zarasų r.Visagino šeimos krizių centras8 699 20069 8 686 60657viltisvskc@gmail.com
SVARBU. bukstipri.lt - Vidaus reikalų ministerijos administruojama internetinė svetainė, skirta žmonėms, susidūrusiems su smurtu artimoje aplinkoje.
Bendrojo pagalbos centro numeris – 112.

Pagalbą smurtą artimoje aplinkoje patyrusiems asmenims visoje Lietuvoje teikia Specializuotos pagalbos cendivai (SPC). Patyrėte fizinį, psichologinį, seksualinį, ekonominį smurtą? Nedvejodami kreipkitės nurodytais kontaktais pagal savo gyvenamąją vietą:
RegionasSpecializuotos pagalbos cendivasTelefonai, el.paštas
Akmenės r., Joniškio r.,Pakruojo r., Radviliškio r., Šiaulių m., Šiaulių r.Moterų veiklos inovacijų centras8 652 24232
mvic@splius.lt
Alytaus m., Alytaus r., Druskininkų sav., Lazdijų r., Varėnos r.Alytaus miesto moterų krizių centras8 645 45287
info@ammkc.lt
Anykščių r., Molėtų r., Utenos r.Anykščių moterų užimtumo ir informacijos centras8 615 45464
anyksciumoterys@gmail.com
Birštono sav., Kaišiadorių r., Kauno r., Prienų r.Moterų teisių asociacija8 603 89833
mota.mums@gmail.com
Panevėžio m., Panevėžio r., Biržų r., Kupiškio r., Pasvalio r., Rokiškio r.Lietuvos agentūros "SOS vaikai" Panevėžio skyrius8 699 86866
paramosnamai@gmail.com
Elektrėnų sav., Šalčininkų r., Širvintų r., Trakų r., Švenčionių r., Vilniaus m.(Naujininkų, N.Vilnios, Grigiškių seniūnijos), Vilniaus r.Moterų informacijos centras8 650 95216
skpc@lygus.lt
Visagino m., Ignalinos r., Zarasų r.Visagino šeimos krizių centras8 699 20069
viltisvskc@gmail.com
Jonavos r., Kėdainių r., Ukmergės r.Kauno moterų linija8 618 40044
skpc@moterulinija.lt
Tauragės r., Kelmės r., Jurbarko r.Tauragės moters užimtumo ir informacijos centras8 616 55877
taurage@moterscentras.w3.lt
Marijampolės sav., Kalvarijos sav., Kazlų Rūdos sav., Šakių r., Vilkaviškio r.Marijampolės apskrities moters veiklos centras8 63355007
spc.mar@gmail.com
Kauno m.Kauno apskrities moterų krizių centras8 679 31930
kaunoaspc@kamkc.lt
Klaipėdos m., Neringos m., Palangos m.Klaipėdos socialinės ir psichologinės pagalbos centras8 650 60094
kmn@moteriai.lt
Kretingos r., Klaipėdos r., Skuodo r., Šilutės r.Kretingos moterų informacijos ir mokymo centras8 605 82331
kretingosmoterys@gmail.com
Telšių r., Mažeikių r., Plungės r., Rietavo sav.Telšių krizių centras8 671 16590
spc.telsiai@gmail.com
Šilalės r., Pagėgių sav.Koordinacinis centras "Gilė"8 610 10715
koordinaciniscentras@gmail.com
Raseinių r.Raseinių krizių centras8 428 52177
info@kriziucentras.eu
Vilniaus m.(išskyrus Naujininkų, N. Vilnios, Grigiškių seniūnijas)Lietuvos moterų teisių įtvirtinimo asociacija8 664 31207
pagalba@skpcpagalba.lt


www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(181 žmogus įvertino)
3.0718

Natalijos Bunkės vestuvių liudininke tapusi Simona Nainė šventei pasipuošė juodai: nematau nieko blogo šioje spalvoje

Maljorkoje antrąsias vestuves iškėlė dainininkė Natalija Bunkė ir Edgaras Eidėjus . Prieš...

Prakalbo naktį areštinėje praleidusi Mildažytė: pripažįstu, kad pati sudaviau baisų smūgį visam savo gyvenimui (444)

Sekmadienio vakarą Vilniuje, Nemenčinės plente, neblaivi vairuojanti automobilį policijai įkliuvo...

Nacionaliniame dramos teatre – naujas „Lietuvos ryto“ TV sezono pristatymas ir žinomi veidai (7)

„Lietuvos ryto“ TV darbuotojai, laidų kūrėjai, rėmėjai ir svečiai rinkosi į Lietuvos...

Iš areštinės paleista naktį joje neblaivi nakvojusi Edita Mildažytė: pasitikti atvyko ir jos mylimasis (434)

Sekmadienio vakarą pilietiškai atsakingų asmenų dėmesį patraukė keistai manevruojantis...

Vairuojanti neblaivi įkliuvusi Mildažytė liko sulaikyta ir pirmadienį: laukia bausmė, ant plauko pakibo ir TV laida (801)

Sekmadienio vakarą portalas lrytas.lt pranešė, jog Vilniuje, Nemenčinės plente, neblaivi...

Top naujienos

Po rinkimų karnavalo Rusijoje įspėja: gali baigtis liūdnai

Tai nebuvo rinkimai. Su tokiu teiginiu kalbėdami apie Rusijos parlamento rinkimus sutinka dauguma...

Pirmoji didžiųjų prekybininkų savaitė su galimybių pasu: padidėjęs srautas į mažesnes parduotuves nepadėjo išvengti praradimų pasisakė apie boikotą (80)

Praėjus savaitei, kuomet didesnėse maisto prekių parduotuvėse tenka tikrinti galimybių pasus,...

Lietuvos sąjungininkai – apie dūrį į nugarą: pasekmės gali atsirūgti visai NATO (141)

Dūris į nugarą, išdavystė! Tokios tulžingos reakcijos pasipylė iš Paryžiaus po to, kai...

Sunkiai sirgusios motinos kančias nutraukęs šachmatų meistras sulaukė Nausėdos, bet ne teisėjų malonės (158)

Prieš ketverius metus bejėgiškos būklės savo neįgalią motiną pagalve uždusinęs kaunietis...

Estijos pabėgėlių taryba: sąlygos Lietuvos pabėgėlių stovyklose – nežmoniškos papildyta (483)

Estijos pabėgėlių taryba, atsiliepusi į Lietuvos Raudonojo Kryžiaus prašymą ir praėjusią...

Miško grybai ir uogos ant turgaus prekystalio – apsimoka rinkti ar pirkti

Šių metų ruduo tiesiog puikus miško gėrybių mėgėjams. Grybautojai pasakoja, jog jauno mėnulio...

Patarė, ką daryti pajutus pirmuosius peršalimo simptomus: tai padės, net jei liga jau prasidėjusi (9)

Ruduo yra palankiausias metas plisti virusams ir bakterijoms, kurie sukelia įvairias peršalimo...

Į Kuršėnus – ne tik vyniotinio: 5 priežastys aplankyti šį Žemaitijos miestą

Šiaulių rajone įsikūrę Kuršėnai , kaip niekad, pasiruošę priimti turistus. Pandemijos metu...

Natalijos Bunkės vestuvių liudininke tapusi Simona Nainė šventei pasipuošė juodai: nematau nieko blogo šioje spalvoje

Maljorkoje antrąsias vestuves iškėlė dainininkė Natalija Bunkė ir Edgaras Eidėjus . Prieš...

Transliacija / Iš esmės. Kokį naują karą pranašauja eiliniai Rusijos „parlamento rinkimai"? (3)

Nebuvo jokių abejonių, jog Kremliaus režimas per šį savaitgalį vykusius Rusijos Valstybės...