Panevėžietė dainininkė (ir ne tik!) Rūta Lukoševičiūtė šiuo metu gyvena bei dirba ir gimtajame mieste, ir Vilniuje. Pradėjus vesti radijo laidą Panevėžyje, teko pakoreguoti ir savo darbo grafiką. Nuo šiol veikli moteris trečiadieniais ir ketvirtadieniais važiuoja į Vilnių, o kitomis savaitės dienomis paprastai visais darbais užsiima būdama tėvų namuose.
Kiekviena diena Rūtai būna vis kitokia. Tačiau visos - labai užimtos. Žurnalistikos bei turizmo administravimo studijas baigusi mergina rašo straipsnius savaitraščiui „TV gidas“, dainuoja, veda privačius renginius, atstovauja neseniai susikūrusiai grupei „Slapjack“, kuria ir adaptuoja dainų tekstus Violetai Riaubiškytei, Alanui Chošnau, Viliui Tarasovui bei kitiems.

Nuo šios savaitės Rūta pradėjo dirbti ir radijo stotyje „Pulsas“ - kartu su kolega Vaidu veda laidą „Smagu girdėti“. Tačiau mergina neužmiršta ir jau įprasta tapusios veiklos - Vilniuje lanko vokalo pamokas pas garsią dėstytoją Nijolę Maceikaitę.

Mažai laiko turinti moteris Panevėžyje gyvena pas tėvus, tačiau planuoja artimiausiu metu įsigyti nuosavą butą. Vilniuje Rūta apsistoja pas tris drauges.

Važinėdama iš sostinės į gimtąjį miestą šios savaitės PB herojė niekuomet nesiskiria su savo geriausiu draugu ir darbo priemone - nešiojamuoju kompiuteriu.

Pirmadienis

Kėlėsi 9.30 val., atsigulė miegoti 23 val.

R.Lukoševičiūtė
A.Kriščiūno nuotr.

Darbo savaitę Rūta pradėjo dar nespėjusi atsigauti po savaitgalio. „Sekmadienį su mama buvome Vilniuje Violetos Riaubiškytės naujojo albumo pristatyme. Į Panevėžį grįžome tik pirmą nakties. Tad pirmadienį keltis buvo ganėtinai sunku“, - pasakojo dainininkė.

Iš lovos išlipusi apie pusę dešimtos Rūta puolė rašyti pranešimą spaudai. „Neseniai pradėjau dirbti su grupe „Slapjack“. Tai trys talentingi muzikantai. Pranešimą „sukaliau“ per kokį pusvalandį - niekuomet nepraleidžiu daug laiko užsiimdama tokiais darbais. Suderinusi ir išsiuntinėjusi straipsnį visais kanalais, apie 12 valandą atvykau į „Pulsą“. Aptarėme viską, o jau pirmą popiet kalbėjau eteryje“, - prisiminė Rūta.

Panevėžietei ir anksčiau yra tekę dirbti radijo stotyje, tačiau pirmoji laida „Pulse“ ją išvargino. Rūtos mama Salvinija vėliau su ja pasidalijo įspūdžiais: sakė, dukra buvusi per rimta.

Namuose bevalgydama raugintus kopūstus su vištiena Rūta sulaukė skambučio. Alanas Chošnau, kurio beveik visam albumui šios savaitės PB herojė rašo dainų tekstus, paprašė vieną jų pataisyti - penktą kartą.

Prieš imdamasi užduoties Rūta nusprendė pailsėti ir dvi valandas numigo.

Antradienis

Kėlėsi 10 val., atsigulė miegoti 23 val.

Rūta Lukoševičiūtė
© "Panevėžio balsas"

„Atsikėliau pavargusi, nes dar nepripratau prie tokios darbo savaitės. Pirmiausia patikrinau elektroninį paštą. Užpykau, nes niekas laiškų neparašė, - juokėsi Rūta. - Pasidariau makiažą ir vėl traukiau į „Pulsą“.

Su kolega Vaidu prie puodelio kavos sumanė žinomus žmones pakalbinti kopūstų raugimo tema. Skambino ir miesto Savivaldybės administracijos direktoriui Visvaldui Matkevičiui, ir žaidimo „Teleloto“ vedėjai Gabrielei Bartkutei, tačiau neperspėjo, apie ką kalbės.

Po linksmai praleistos laidos Rūta su Vaidu užsuko papietauti, aptarti kitų laidų temas.

Grįžusi namo ir vėl numigusi, moteris sėdo rašyti dainų Alanui Chošnau.

Trečiadienis

Kėlėsi 8.30 val., atsigulė miegoti 24 val.

Rūta Lukoševičiūtė

Nuo pat ryto Rūta pradėjo ruoštis kelionei į Vilnių. Važiuodama klausėsi radijo stoties „Pulsas“, o paskui dar ir su kolega Vaidu pakalbėjo tiesioginiame eteryje.

Atvykusi į sostinę, Rūta susiruošė į batų parduotuvę. „Reikėjo pasikeisti batus, nes netiko dydis. Ten dirba jau kokių pusantrų metų pažįstamos labai malonios pardavėjos. Kartu išgėrėme kavos, paplepėjome. Tarp kitko, dažnai atėjusi randu jas geriančias kavą ar bendraujančias su nuolatinėmis parduotuvės klientėmis. Dažniausiai ten ir užsuku tik paplepėti... Paskui susiruošiau į vokalo paskaitą. Kiek užtrukau, nes pakliuvau į automobilių kamštį“, - pasakojo Rūta.

Vėliau mergina važiavo papietauti kinų maisto užeigoje su geru draugu - atlikėju Žygiu. Pavalgiusi vyko susitikti su Alanu Chošnau. Susitarė darbus aptarti prie „Forum Palace“ rūmų, bet ten atsitiktinai sutiko į renginį atvykusį Vilniaus merą Artūrą Zuoką. „Pasisveikinome, persimetėme keliais žodeliais, ir viskas. Linksmiausia, kad meras atvyko su nauja transporto priemone - „segvėjumi“ (dvirate asmenine automatiškai pusiausvyrą išlaikančia transporto priemone - aut. Pastaba). Atrodė keistai, nes buvo dar ir su skėčiu“, - tikino Rūta.

Po visų susitikimų PB herojė užsuko į degalinę nupirkti draugei Dimos Bilano kompaktą. „Neseniai ji buvo šio dainininko koncerte. Liko susižavėjusi“.

Su šia drauge Rūta kartu ir gyvena. Merginos atsitiktinai susitiko netoli namų. Grįžusios klausėsi muzikos ir praplepėjo iki pat vidurnakčio.

Ketvirtadienis

Kėlėsi 9.30 val., atsigulė miegoti 0.30 val.

Rūta Lukoševičiūtė

Pasiėmusi nešiojamąjį kompiuterį Rūta ėmėsi vienai merginai į lietuvių kalbą adaptuoti „Kelly Family“ dainą „Angels“.

Kiek padirbėjusi susiskambino su „Teleloto“ vedėja Gabriele Bartkute dėl interviu „TV gidui“. „Paskui važiavau paimti vokalo dėstytojos, su kuria vykome į pamoką. Baigėme antrą valandą popiet, tad nuvažiavau viena į piceriją pavalgyti“.

Grįžusi namo ir patikrinusi elektroninį paštą, nusprendė tęsti dainos adaptavimo darbus, pasiruošti interviu su G.Bartkute.

„Pasišnekėjusios nusprendėme eiti į Igno Jonyno filmo „Šokantis kirminas“ pristatymą. Nė viena neturėjome bilietų, tad svarstėme, iš kur gauti pakvietimą. Susiskambinau su vienu žmogumi ir šią problemą išsprendžiau. Pasirodo, su Gabriele gyvename netoli viena kitos. Tad sutarėme važiuoti namo persirengti ir susitikti kiek vėliau“.

Į filmo pristatymą susirinko apie šešis šimtus žmonių, tarp kurių nemažai buvo ir Rūtos bei Gabrielės pažįstamų. „Gabrielė į filmą pasikvietė ir savo draugą. Kai pradėjau sveikintis su pažįstamais, ji juokais sakė draugui: „Sakei, kad aš turiu daug pažįstamų, o pažiūrėk, kiek Rūta su visais sveikinasi!“

Po renginio nusprendėme važiuoti į „Belmontą“ užkąsti. Sėdėjome dar kokią pusantros valandos, tad grįžome vėlokai - apie vidurnaktį“, - sakė Rūta.

Penktadienis

Prabudo 8.40 val.

Rūta Lukoševičiūtė

Penktadienį Rūtą prižadino atlikėjo bei radijo laidos vedėjo Swajaus skambutis. Vaikinas privertė dar miegančią Rūtą tiesioginiame eteryje kalbėti apie pusryčius.

Atsikėlusi mergina suskubo atlikti paskutinį darbą Vilniuje - užsukti į Lietuvos televiziją pasirašyti sutarties dėl dainų tekstų rašymo keliems atlikėjams.

Vėliau išvyko į Panevėžį vesti radijo laidos „Smagu girdėti“.

„Šiuo metu esu sode - reikia derlių nuimti. Esu paprasta mergaitė, nesibaidau ūkio darbų, - telefonu pasakojo Rūta. - Išvykau iškart po laidos. Kiek čia būsiu, nežinau. Tad ir apie vakaro planus kol kas nieko negaliu pasakyti. Dažniausiai būna, kad jie atsiranda labai spontaniškai. Turbūt taip pat bus ir šįkart“.

Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kaltinimų sulaukusi Karolina Meschino jaučiasi įskaudinta: konkurencija ėda visus iš vidaus (24)

Socialinių tinklų žvaigždė ir rubrikos laidoje „ Gero vakaro šou “ vedėja Karolina...

DELFI premjera. Eleonora Sebrova pristato pirmą solinį vaizdo klipą: reikėjo daug drąsos tam, ką dabar darau interviu (63)

Vieną malonų prancūzišką rytą su Eleonora užsisakėme kavos žavioje „Armani“ kavinėje...

„Vyšnios“ Aistės Karanauskytės šeimoje – skaudi netektis: liga ją visiškai suvalgė, bet tyrimai rodė, kad mama sveika (99)

Merginų grupės „Vyšnios“ narė Aistė Karanauskytė pirmą šių metų savaitę Anapilin...

Edmundui Seiliui dėl paauglystės šunybių yra tekę stovėti prieš KGB pareigūnus (14)

„Galbūt aš toks durnas esu, patriotas gal”, – jau šįvakar LNK laidoje „ Kitu kampu ”...

Oksana Pikul: reikia investuoti į save, kad turėtum ką investuoti į savo grožį (109)

Graži moteris yra ta, kurioje dera ir išorinis, ir vidinis grožis. O kaip tapti tokia moterimi?

Top naujienos

Būkite atidūs – kai kurių bankų paslaugų įkainiai didės ir 50 proc.

Daugelis komercinių bankų klientų jau gavo laiškus apie būsimus paslaugų kainų pokyčius. Jeigu...

Dviguba savižudybė Kazlų Rūdoje: tragišką sprendimą paskatino nelaiminga meilė? (87)

Šalia Kauno esantį Kazlų Rūdos miestelį šią savaitę sukrėtė didelė tragedija –...

Apsilankė šalčiausiame pasaulio kaime Rusijoje: net nuėjimas į tualetą čia – ekstremali patirtis rekordinė temperatūra - minus 71,2 (32)

Žmonės čia ištvermingi, nebijantys sunkaus darbo. Vargu ar daug pasaulyje tokių vietų, kuriose...

Dar viename kelyje Lietuvos vairuotojų laukia nauji kelio ženklai (4)

Magistralėje A2 Vilnius– Panevėžys (95,88 km ir 110,31 km) pradeda veikti du naujai įrengti...

Skandalinga medžiaga: sostinėje slapta filmuojami ir įrašinėjami nuomininkai (142)

Vilniaus senamiestyje, Vokiečių gatvėje esantis namas slepia didelę paslaptį. Į DELFI redakciją...

Tragikomedija Sibire – 36 Rusijos sportininkai „tepė slides“ atvykus dopingo kontrolieriams (9)

Rusijos sporto portalas Championat.ru publikavo straipsnį, kuriame aprašyta tragikomiška situacija...

Bitkoino kursas kelia nerimą – kirto 10 tūkst. dolerių ribą (15)

Bitkoino kursas trečiadienio dienos prekybos metu nusmuko žemiau 10 tūkst. JAV dolerių ribos,...

Gyvai / Prasidėjo vienuoliktasis Dakaro etapas: lyderiai kaunasi be kompromisų visi lietuviai jau trasoje (71)

Vienuoliktajame jubiliejinio 40-ojo Dakaro ralio etape sportininkams trečiadienį reikės iš Beleno...

Prie Kauno susidūrė vilkikai, BMW nulėkė nuo kelio, susidarė didžiulės spūstys sunkiai sužalotas vilkiko vairuotojas (34)

Trečiadienį, apie 14.36 val., gautas pranešimas, kad Kauno rajone, A8 kelyje, 2 km nuo Kauno,...

Skvernelis apie parlamentinį tyrimą: į kai kuriuos klausimus neįmanoma atsakyti (41)

Premjeras Saulius Skvernelis sako, kad opozicijos inicijuojamas parlamentinis tyrimas dėl žemės...