Išskirtinės vietos svečiais šventinį vakarą tapo ir dainininkas Vladas Kovaliovas, dizainerė Ingrida Rutkauskaitė – Naujokė, dainininkė Donata GutauskienėLaisva, dizaineris Kęstutis Lekeckas, švenčių planuotoja Inga Budrienė, dainininkas Mindaugas Mickevičius – Mino, plaukų stilistas Karolis Murauskas, dailininkė Gintarė Tilūnaitė, dainininkė Mia, televizijos projektų prodiuseris Gediminas Juodeika, dainininkė Rasa Kaušiūtė, plastikos chirurgas Donatas Samsanavičius, dainininkė Donata Virbilaitė bei kiti.

Sukaktį minėjusio Mikropigmentacijos centro įkūrėja – savo srities profesionalė Gitana Vizgaitienė, moterų grožiu besirūpinanti jau 17 metų. Tai specialistui tikrai įspūdingas laikotarpis, kurio metu buvo galima sukaupti daugybę patirties, nuolat tobulintis ir susipažinti su vis modernėjančiomis technologijomis.

Anot G. Vizgaitienės, mikropigmentacija arba permanentinis (ilgalaikis) makiažas šiuo metu išgyvena tikrą piką ir tai nekelia jokios nuostabos, juk kiekviena moteris nori visuomet atrodyti graži, nepriklausomai nuo aplinkybių – tiek eidama į svarbų susitikimą, tiek išėjusi ir sporto salės ar ryte pažvelgusi į veidrodį. Be to, mikropigmentacijos procedūros gali padėti tiek moterims, tiek ir vyrams, jaučiantiems diskomfortą dėl prarastų antakių ar blakstienų plaukelių, įvairių traumų ar chemoterapijų. Taip pat jų pagalba galima maskuoti randus, koreguoti iš prigimties nesimetriškus veido bruožus ar kitas problemines veido vietas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (129)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės