„Jei prisipažinti, kad myli! Tai daryk tik viešai! Sveikinam Petrą pagaliau žengus šį svarbų ir reikšmingą žingsnį. Tikiuosi, sekantis žingsnis bus šeimos kūrimas gal Ispanijoje! Tik reikia skubėti, kad Natalija neužimtų vynuogynų“, – komentavo politikas.

Paskui R. Žemaitaitis pasidalijo 29-erių politiko Dobilo Sinkevičiaus nuotrauka ir parašė: „Naujasis ar senasis Petro Gražulio draugas Dobilas Sinkevičius.“


„Delfi“ susisiekus su Remigijumi, šis nepraleido progos užsiminti apie tos pačios lyties porų partnerystės įteisinimo įstatymo įgalinimo svarbą.

„Mes labai gerai žinome, kad jie kartu jau yra daug metų. Ar kaip pora, ar kaip kas... Aš nežinau, ką pagal šiuolaikinius rėmus reiškia „pora“. Anksčiau poros, būdavo, padraugauja ir gali tuoktis. O pas mus tos pačios lyties asmenys tuoktis ir partnerystės įteisinti negali. Tai Dievas žino, kas jie dabar vienas kitam yra.

Sunku dabar ką pasakyti, tačiau pastaruosius kelerius metus įvairūs faktai lenda ir jie yra nepaneigiami. O šiandieninis įvykis, matyt, per klaidą parodė tikrą tiesą. Jeigu kas nors yra, aš manau, anksčiau ar vėliau vis tiek išlenda. Juk čia ne vasarą pliaže du draugai guli ir deginasi, o ankstyvas rytas bute ar kažkur kitur. Galėtume sakyti, kad sporto klube, bet sporto klube dabar sportuoti negalima, susiburti gali tik šeimos nariai. Tad, žiūrint į tai, kaip turi elgtis žmonės pandemijos laikotarpiu, ir matant šitą filmuotą medžiagą kyla įtarimų. Galų gale gal ir į gerą – gal Petras pagaliau atras ramybę, sukurs šeimą, Seimas priims partnerystės įstatymą ir galės jis sau ramiai ir sėkmingai gyventi“, – kalbėjo R. Žemaitaitis.

P. Gražulis, iš pradžių „Delfi“ nekomentavęs šio įrašo, vėliau pasikalbėti sutiko, tačiau neapsiėjo be šmaikščių citatų. „Aš jau išsiaiškinau, kas buvo tas vyras man už nugaros, tai – Tapinas. Taip ir supraskite. Tiesiogine to žodžio prasme. Nes jis mane visada persekioja. Jeigu jis namuose – aš namuose, jeigu jis Gargžduose – aš Gargžduose. Kur aš būčiau, jis visur“, – šmaikštavo Petras.

Paskui papasakojus apie R. Žemaitaičio komentarą, kuriame jis teigia, jog jiedu su D. Sinkevičiumi jau kurį laiką yra pora, politikas irgi nesuglumo. „Aš, kiek žinau apie Žemaitaičio ir Dobilo santykius, tai Dobilas pas jį yra nakvojęs. Jis buvęs jo patarėjas. Tai yra visiškas Žemaitaičio žmogus. Aš irgi jį pažįstu, bet šįkart tikrai apsiriko – tai buvo Tapinas.“

Pastebėjus, kad politikas šmaikštauja, šis kartojo, kad sako teisybę. „Jeigu žmogus ginasi, žinokit, tikrai jis.“ Na, o užsiminus, kad žurnalistas Andrius Tapinas toli gražu nepanašus į vyriškį vaizdo įraše, politikas sakė: „Dabartinėmis technologijomis ir barzdą gali prisiklijuoti, ir prisiauginti, ir nosį pasiilgint, ir pasitrumpint, ir lūpas prisileisti. Jūs pažiūrėkite, kokios dabar technologijos. Išvaizdą gali pakeisti. Gal jis šiek tiek bando mėtyt pėdas? Keisti įvaizdį?“

„Delfi“ komentaro kreipėsi ir į minimą D. Sinkevičių. Atsakymo bandyta sulaukti ir telefono skambučiais, ir el. paštu, tačiau kol kas susisiekti su juo nepavyko.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1272)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės