Prie įrašo apie santuoką vyras pridėjo ir nuotrauką, kurioje apkabinęs prie Šv. Onos bažnyčios glėbyje laiko savo naująją žmoną.

Vilniaus meras Remigijus Šimašius su žmona psichologe-psichoterapeute, mokslų daktare Agne Matulaite oficialiai išsiskyrė birželio 15 dieną. Faktą, kad žinoma pora jau išskirta „Delfi“ patvirtino Vilniaus miesto apylinkės teismas.

Apie tai, kad su žmona nusprendė pasukti skirtingais keliais, politikas pranešė savo feisbuko paskyroje sausio 19 d.

„Po šešiolikos metų bendro gyvenimo, iš kurių vienuolika metų – santuokoje, priėmiau sprendimą skirtis. Sprendimas toli gražu nėra impulsyvus ar neapgalvotas, priešingai – stipriai išjaustas, daug kartų pergalvotas, pamatuotas, įskaitant ir tuos keletą mėnesių, kai gyvenu vienas atskirai“, – rašė R. Šimašius.

Jis paaiškino ir tokio sprendimo priežastis.

„Deja, dažniausiai į svarbiausius gyvenimo klausimus nebūna paprasto vieno sakinio atsakymo, o bandymai jį suformuluoti atrodo per lėkšti. Bet kokiu atveju skyrybas ir tai, kad tenka žengti šį žingsnį, priimu kaip savo pralaimėjimą, kurį tiesiog reikia pripažinti, kad ir kaip skaudu būtų. Šis sprendimas nekeičia fakto, kad turėjome gražių akimirkų drauge per tuos šešiolika metų, nestokojome vienas kitam pagarbos ir palaikymo, už ką esu dėkingas Agnei. Agnė yra stiprus, nuoširdus ir geras žmogus, iš kurio daug išmokau, kuriam esu už daug ką dėkingas, bei labai gera mama. Tačiau ilgainiui santykių nepavyko išlaikyti tokių, kad teiktų džiaugsmą bei prisidėtų prie laimės, kurios mes visi nusipelnome“, – rašė Vilniaus miesto meras.

Naujoji žmona - garsi ir svarbiais apdovanojimais įvertinta architektė

Gilma Teodora Gylytė – garsi Vilniaus architektė. Profesinę karjerą ji pradėjo 2005 metais pas architektą Rolandą Paleką. Po stažuotės Olandijoje, darbo architektūros biure MBA/S Štutgarte, grįžusi į Vilnių, 2013 metais Gilma kartu su trimis partneriais įkūrė naujos kartos architektūros biurą DO ARCHITECTS.

Tarp jos įgyvendintų projektų minimi Ogmios miesto teritorijos Vilniuje konversija, prie geležinkelio stoties pastatytas Portalas, MO muziejus kartu su Daniel Libeskind, Vinted būstinė kartu su Naugarduko gatve-parku ir kt.

G. T. Gylytė kartu su kolegomis šešis kartus buvo nominuota prestižiškiausiems Europos šiuolaikinės architektūros apdovanojimams „Mies van der Rohe awards“; trys objektai tarptautinės komisijos sprendimu gavo pagrindinius prizus (1/5 metro) Lietuvos šiuolaikinės architektūros apdovanojimuose „Žvilgsnis į save“; jos baigiamasis darbas buvo išrinktas geriausiu Lietuvoje, specialiai paminėtas pasauliniuose architektūros studentų apdovanojimuose „Archiprix International Awards“.

Gilma aktyviai dalyvauja visuomeniniame architektūros gyvenime – ji yra nuolatinė tarptautinių konferencijų pranešėja, rašo straipsnius, organizuoja viešas diskusijas, dalyvauja Architektūros fondo, Open House veikloje, nuolat stebi miesto aplinką ir žmogų jame, o įžvalgų pagrindu kartu su komanda kuria architektūrines ir urbanistines strategijas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1419)