Įspūdingai atrodanti ir vienas prie kito įvaizdžiu prisiderinusi pora pasakojo, kad šis vakaras išties ypatingas.

„Mūsų stiliumi šiandien rūpinosi vieni stiliaus namai, jie Kamilės suknelę pasiuvo. Savo stiliumi pasirūpinau aš, kad prisiderinčiau prie jos“, – sakė Remis. Tuo tarpu šalia muzikanto stovinti jo širdies draugė patikino, kad šįvakar jaučiasi puikiai.

„Puikiai jaučiuosi ir aš, – šypsojosi atlikėjas, patikinęs, kad labai džiaugiasi dėl dainos „Panelė, verta milijono“, kurią sudainavo su Natalija Bunke, sėkmės. – Visada jaučiu sportinį jauduliuką prieš pasirodydamas kažkur, aš manau, kad tai yra reikalinga ir performansui suteikia daugiau galios, daugiau aštrumo ir prieskonio.“

R. Daškevičiaus mylimoji Kamilė prieš pat renginį pasipuošė tatuiruote – mergina patikino, kad ji skirta būtent šiam renginiui.

„Šitą tatuiruotė kaip tik M.A.M.A ceremonijai padarė seras Algis. Mano geriausias tatuiruočių meistras pasaulyje. Vakar ar užvakar pasidariau“, – kalbėjo Kamilė.

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2022. Raudonasis kilimas

Ant M.A.M.A. raudono kilimo šiemet buvo galima išvysti ne tik atlikėjus, kurie muzikos apdovanojimuose surengė savo pasirodymus, bet ir kitus kviestinius svečius.

Kaip ir kiekvienais metais, čia netrūko šypsenų, akį traukiančių drabužių derinių. Žvaigždės mielai pasakojo, kaip joms sekėsi ruoštis šiam ypatingam vakarui, atskleidė, kiek laiko praleido tobulindamos savo nepriekaištingą įvaizdį.

Užgesus raudonojo kilimo šviesoms, visi čia spindėję atlikėjai ir svečiai buvo pakviesti prie pagrindinės scenos, kur stebėjp, kam atiteks M.A.M.A. statulėlės.

M.A.M.A. raudonojo kilimo akimirkos – galerijoje:

Apdovanojimai kiekvienais metais skiriami geriausiems Lietuvos įvairių muzikos žanrų atlikėjams bei grupėms. Įvertindama labiausiai nusipelniusius, muzikos asociacija siekia skatinti lietuviškų kūrinių populiarumą bei sklaidą.

Muzikos šventė rengiama kasmet nuo 2012 metų. M.A.M.A. komisija, kurią sudaro daugiau nei 100 muzikos redaktorių, žurnalistų, prodiuserių bei kitų su muzika susijusių asmenų, kurie ir nusprendė, kas galės vadintis geriausiai kiekvienoje apdovanojimų kategorijoje.

Kiekvienais metais dėmesio sulaukianti apdovanojimų ceremonija šiais metais žada ne vieną naujovę bei dar aukštesnio lygio renginį.

Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančiai ceremonijai kartu su didžiule savo sričių profesionalų komanda ruošiamas įspūdingas šou, anksčiau buvo prašoma pranešime spaudai.

„Kiekvienais metais keliame sau iššūkius ir siekiame, kad ceremonijoje pasirodantys atlikėjai ne tik atspindėtų prabėgusius muzikinius metus, bet ir turėtų galimybę surengti patį geriausią savo pasirodymą. Pasirodymas M.A.M.A. scenoje – tai unikalus ir vienam vakarui kuriamas atlikėjų šou. Pažadame, šiais metais su atlikėjais kuriame išties įspūdingą reginį“, – pasakojo renginio organizatoriai.

Įspūdingus ceremonijos pasirodymus ruošė ryškiausios Lietuvos muzikos žvaigždės. Publika scenoje išvys Jessicos Shy, Vaido Baumilos, Monique, Justino Jaručio, Monikos Liu, „Kamanių šilelio“, Natalijos Bunkės, Remio Retro, Vido Bareikio bei daugelio kitų garsiausių šalies atlikėjų pasirodymus.

„Džiaugiamės, kad šių metų pasirodymai tokie spalvingi ir įvairūs. Net neabejojame, kad apdovanojimų programa atlieps įvairių muzikinių žanrų gerbėjų skonius ir taps ryškiausiu metų įvykiu. Jau kuris laikas su atlikėjais ruošiamės šiems pasirodymams ir turime ne vieną iššūkį įgyvendinant idėjas, kurios kartais atrodo net neįgyvendinamos“, – pasakojo organizatoriai.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės