Akmuo pateko į aukcioną TV kanalo savininko Džordžo Spitaliosiso dėka. Jis nupirko akmenį praėjusiais metais iš nežinomo Las Vegaso kolekcionieriaus. Kolekcionierius savininką įtikino, kad 1 cm skersmens inkstų akmuo tikrai kažkada priklausė Robertui de Niro.

Aukciono rengėjai planuoja parduoti akmenį ne mažiau kaip už 5000 dolerių (20000 Lt). Be to jie mano, kad akmens greitai parduoti mepavyks. “Prekė gana keista ir gali būti, jog pageidaujantis įsigyti inkstų akmenį atsiras ne iš karto,” - kalbėjo Dž.Spitaliosisas.

Kaip informuoja naujienų agentūra “Ananova”, oficialūs Holivudo žvaigždės atstovai patvirtino, kad 1981 metais aktoriui tikrai buvo pašalinti inkstų akmenys, tačiau jokių garantijų, kad teleaukcione išstatytas akmuo priklauso būtent Robertui de Niro jie duoti negali.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją