61 metų režisierius M.Scorcese ir 60 metų aktorius R.de Niras kartu yra sukūrę aštuonis filmus. Jie abu užaugo Niujorke.

Pirmas bendras aktoriaus ir režisieriaus darbas - "Bjaurios gatvės" (Mean Streets). Šiame 1973 metais sukurtame filme pasakojama apie jaunus chuliganus, siekiančius įsitvirtinti Niujorko "mažojoje Italijoje".

Nuo tada tarp jų užsimezgusi asmeninė ir kūrybinė draugystė trunka jau 30 metų. Kitas bendras filmas buvo "Taksi vairuotojas" (Taxi Driver, 1976), po to sekė "Įsiutęs bulius" (Raging Bull, 1980), "Geri vyrukai" (1990) ir "Baimės kyšulys" (Cape Fear, 1991).

"Esame iš to paties Niujorko kvartalo, tačiau skirtingų gatvių", - teigė M.Scorcese pranešime spaudai ir pridūrė, kad po kiekvieno bendro filmo jų draugystė tik stiprėjo.

"Galime užbaigti vienas kito sakinius, ir netgi suprasti draugą be žodžių. Tai tarsi profesinės vedybos, o mūsų vaikai - kartu statyti filmai".

R.de Niro už filmą "Įsiutęs bulius" gavo "Oskarą" kaip geriausias aktorius, o už "Taksi vairuotoją" ir "Baimės kyšulį" buvo nominuotas šiam prestižiniam apdovanojimui.

Kol kas pavadinimo neturinti knyga skaitytojus turėtų pasiekti 2005, teigė "Harmony Books" leidėja Shaye Areheart (Šej Erehart). Knygos leidybos teisės jau parduotos Anglijos, Olandijos ir Vokietijos leidėjams.

"Harmony Books" yra "The Crown Publishing Group" ir "Random House Inc.", kurias valdo žiniasklaidos koncernas "Bertelsmann", padalinys.

Šaltinis
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją