Apie rastą moterį pažįstamai pranešė vietos policija

Apie tai, kad 51-erių A. Kybartaitė-Jonušienė buvo rasta, „Delfi“ pranešė apie jos dingimą socialiniuose tinkluose paskelbusi Kipre gyvenanti lietuvė, sena Astos pažįstama Ugnė. Anot jos, Astai – viskas gerai.

„Policija mane informavo, kad Asta rasta. Ji sveika, gyva. Ačiū Dievui, viskas yra gerai“, – teigė moteris.

Ugnė pridūrė, kad kol kas daugiau informacijos iš vietos policijos apie tai, kur ir kada tiksliai buvo surasta A. Kybartaitė-Jonušienė, ji neturi.

„Jokių detalių jie man neatskleidžia, neprivalo atskleisti. Visa informacija lieka tarp Astos ir policijos“, – teigė ji.

„Delfi“ primena, kad žinia apie A. Kybartaitės-Jonušienės dingimą pirmadienį ėmė sklisti socialiniuose tinkluose po to, kai Kipro policija paskelbė moters paiešką.

51-erių metų moteris apie 3–4 metus gyvena Pafoso mieste – tai buvo ir paskutinioji žinoma jos buvimo vieta. Vykstant tyrimui, nebuvo atskleidžiama, kas pranešė apie Astos dingimą. Kipro spaudoje skleidžiama žinia, kad moteris iš namų išėjo pasipuošusi, tarsi skubėtų į vakarėlį.

„Paskutinėmis žiniomis, Kipro spauda rašė, kad liepos 3 dieną ji buvo pastebėta išėjusi pasipuošusi balta gražia suknele, gražiais geltonais bateliais, gražiomis apyrankėmis. Matyt, ėjo į kažkokį vakarėlį, kažkur buvo pakviesta. Tai viena iš versijų, kurią skleidžia Kipro spauda. Kas pranešė, nėra atskleidžiama, kadangi vyksta tyrimas. Dėl tos pačios priežasties neatskleidžiamas ir pranešusysis apie dingimą“, – pirmadienį pasakojo Ugnė.

Asta Kybartaitė-Jonušienė

Pasak moters, yra žinoma, kad paskutiniu metu A. Kybartaitė-Jonušienė gyveno su kipriečiu.

„Liepos 5 dieną ji turėjo skristi namo pas mamą, tačiau taip ir nepasirodė“, – „Delfi“ pasakojo Ugnė.

Ji taip pat sakė, kad po šios žinios į ją kreipėsi daugybė Astą pažįstančių asmenų.

„Žinia paplito žaibiškai. Nespėju atsakinėti žinučių. Rašo jos draugės ir pažįstami. Iš oficialaus policijos puslapio sužinojau, kad ji yra dingusi nuo liepos 3 dienos. Taip pat man skambino jos draugė iš Lietuvos ir sakė: „Asta liepos 5 dieną lyg planavo skristi į Lietuvą, tačiau taip ir nepasirodė.“ Ar turėjo įsigijusi skrydžio bilietą – irgi lieka neaišku. Bet, anot jos draugės, Astos mamai buvo pasakyta, kad dukra grįš liepos 5“, – „Delfi“ pasakojo moteris.

Draugėms skundėsi dėl santykių su kipriečiu

Kaip anksčiau buvo rašoma portale „Delfi“, Asta paskutiniu metu draugėms skundėsi dėl santykių su mylimuoju kipriečiu.

„Ji daugumai draugių sakė, kad santykiai su kipriečiu klostosi ne kažin kaip gerai. Tad, vėlgi, sunku ką nors komentuoti. Su tuo kipriečiu ji gyveno apie dvejus metus. Kokie santykiai iš tikrųjų buvo, sunku pasakyti“, – teigė Ugnė.

Moteris pridūrė, kad apie tai policijai pasakoti nesinori.

„Žinant Kipro politiką, nesinori ir policijai pranešti, kad Asta skundėsi ar dar ką nors kalbėjo apie tuos santykius, nes nesinori sau prisidaryti bėdų pačiame Kipre. Kipriečiai vienas už kitą labai „eina“, kovoja. Baisu ką nors sakyti, nes gal tas žmogus iš tikrųjų nekaltas. Tad šitą turbūt reikėtų palikti aiškintis policijai“, – kalbėjo ji.