aA
Į pajūrį visai vasarai atsikraustė „Pinup Girls“ narės ir ZIP FM radijo stoties laidų vedėjai - „radistai“. Po koncertų maratonų ir darbo eteryje, pramogų pasaulio atstovai ramybę randa Karklėje. Darni ir gausi šeimyna didžiuliame nuomojamame name jėgas atgauna ilsėdamiesi paplūdimyje, važinėdamiesi dviračiais ir skaitydami knygas.
Pinup girls ir Radistai pajūryje
© D.Lauručio nuotr.

Šią vasarą susituoksianti atlikėja Simona Šermukšnytė ir „radistas“ Jonas Nainys į Karklę atsivežė ir du baltapūkius keturkojus – kalytę Nainę ir patinėlį Maltą, be kurių šeimininkams pajūryje buvo labai ilgu. Prabangų namą drauge nuomojasi ir kitos „Pinup Girls“ narės Viktorija Sutkutė ir Ieva Ambrazaitė, gyvenanti su savo mylimuoju „radistu“ Rolandu Mackevičiumi.

„Radistai“ su savo mylimosiomis iš grupės „Pinup Girls“ apsigyveno Karklės žvaigždžių alėjoje
© D.Lauručio nuotr.

Žvaigždžių alėja

Netoli „Pinup Girls“ ir „radistų“ kaimynystėje esančiuose namuose vasarai apsigyveno ir „69 danguje” grupės merginos – Nijolė Pareigytė-Rukaitienė, Karina Krysko-Skambinė ir Ingrida Martinkėnaitė su šeimomis.

“Tai Vaidas Baumila, tai Donatas Montvydas pas mus į svečius užsuka. Kaimynai jau šnibždasi, kad šita gatvė tapo tikra žvaigždžių alėja“, - juokiasi merginos, negalinčios atsidžiaugti miestelio prie jūros ramybe.

Palangą iškeitė į Karklę

Jaunimas gyvenimą Karklėje, o ne Palangoje pasirinko būtent dėl to, jog norėjo ramybės. „Taip pat ieškojome vietos, kur tilptų dvi šeimos ir dar viena moteris“, - juokėsi Ieva, žiūrėdama į Viktoriją.

Jau beveik mėnesį Karklėje gyvenančios „Pinup Girls“ narės negali skųstis koncertų stoka. Kone kas vakarą pasirodymus turinčios merginos neslepia, kad tokia miestelio ramybė po darbo padeda joms atgauti jėgas.

Ieva Ambrazaitė ir Rolandas Mackevičius
Ieva Ambrazaitė ir Rolandas Mackevičius
© D.Lauručio nuotr.

„Šią savaitę, pavyzdžiui, turime koncertus kas vakarą - nuo ketvirtadienio iki ateinančio trečiadienio. Kai kuriomis dienomis – net po du ar tris pasirodymus. Todėl ramybės tikrai reikia“, - prisipažįsta jos. Todėl dienos metu atlikėjos tiesiog įsitaiso namo terasos šešėlyje ir skaito knygas.

„Per koncertus pavargstame nuo žmonių. Vakarais labai retai išeiname po Palangą pasivaikščioti. O kai pastarosiomis dienomis buvo šaltas oras, sėdėdavome namuose su merginomis ir juokdavomės, kad Karklėje sėkmingai nokstame skaitydamos knygas“, - juokiasi Simona. Atlikėja knygą ar mezginį neretai pasiima ir į koncertus. „Kai reikia laukti pasirodymo, arba pertraukos pabaigos, knyga labai padeda“, - neslepia ji.

O ką tuo metu, kai merginos įnikusios į romanus, veikia vyrai? „Ir mes skaitome! Kaip be knygų! Labai gaila, kad vaikystėje neturėjome pomėgio skaityti. Bet dabar bandome atsigriebti. Po tris knygas kalam,“ - sako vyrai. „Visi daug pasiekę žmonės pabrėžia, jog knygas skaityti reikia nuo mažens. Todėl ir mes visiems linkime skaityti kuo daugiau“, - agitavo Rolandas.

Viktorija Sutkutė
Viktorija Sutkutė
© D.Lauručio nuotr.

Džiaugiasi romantika darbe

Po kelių savaičių prie „Pinup Girls“ merginų prisijungęs „radistų“ duetas - Jonas su Rolandu pajūryje leidžia jau trečią vasarą. Ar vyrams nebuvo baisu palikti vienų damų pajūryje? „Aišku, kad baisu. Labai jų pasiilgdavome. Prieš miegą žiūrėdavome į jų nuotraukas. Per „Skype“ bendraudami kartu užmigdavome“, - šypsodamiesi pasakoja radijo laidų vedėjai.

Su ZIP FM komanda „radistai“ pajūryje darbuojasi vakarais – nuo19 iki 22 valandos. Pirmosios dienos buvo lietingos ir vėsios. Ar nenuvylė vyrų vasaros pradžia? „Mes kiekvieną dieną iš studijos matome saulėlydį, turime nuostabius romantiškus vakarus, - tikina Rolandas. - Be to, pernai metais buvo liūdniau. Per visą vasarą poilsiautojus džiugino tik 17 saulėtų dienų. Tad šiemet bet kokiu atvejus bus daug geriau.“

Simona Šermukšnytė ir Jonas Nainys
Simona Šermukšnytė ir Jonas Nainys
© D.Lauručio nuotr.

Prisimindamas praėjusius metus, Jonas pasakojo, kad pernai vasarą jiems tekdavo dirbti dieninėje pamainoje. Todėl po kurio laiko tai pradėjo varginti, nes norėdavosi išeiti bent pasivaikščioti prie jūros.

„Dabar visas dienas turime laisvas, galime daryti, ką norime. Kai dirbame vakarais, negalime atsidžiaugti romantika. Prie mūsų studijos kasdien ateina klausytojai drauge palydėti tekančią saulę. Norime, kad tai taptų tradicija ir mūsų studija Palangoje būtų susitikimų ir pasimatymų vieta, - svajonėmis dalijosi J. Nainys. - Aš jau buvau pasiilgęs darbo prie jūros. Būna žiauriai gera. Kaip Rolandas sako, nesinori netgi lipti į mašiną.“

Klausytojai prašosi į studiją

Radistai“ pajūryje poilsiautojus neretai užkalbina, pasikviečia į studiją pabendrauti tiesioginiame eteryje.

„Kadangi ZIP FM laidos transliuojamos visoje Lietuvoje, ypatingas paplūdimio emocijas norime perteikti ir visai šaliai“, - pasakojo R. Mackevičius. Vaikinai juokiasi, kad betarpiškai pabendrauti norinčiųjų būna apstu. Kai kurie į eterį norintys patekti poilsiautojai netgi bando radijo didžėjų dėmesį atkreipti ir gana originaliais būdais. Kažkas daro kūlversčius, kažkas bando nuversti būdelę... Neša meilės lapelius, prašo paskambinti simpatijoms.

Jonas Nainys
Jonas Nainys
© D.Lauručio nuotr.

Aktyvus „Pinup Girls“ merginų koncertinis grafikas vyrų, sako, netrukdo. Jie taip pat vakarais paskendę darbuose. Savaitgaliais darbuojasi „Exit“ Palangos vasaros rezidencijoje, veda abiturientų išleistuvių renginius. Ruošiasi išleisti elektroninės muzikos albumą, kuriame bus sudėtos su šalies atlikėjais įrašytos dainos. Tarp jų - Vaido Baumilos, Justės Starinskaitės, Monikos Bruk, Aleknos ir kt. 20 tūkst. albumo kopijų „radistai“ išdalins nemokamai.

Vasaros su „zipiečiais“ - tikras rokenrolas

„Radistai“ labai daug laiko drauge praleidžia tiek darbe, tiek namuose. Tai – pliusas ar minusas? „Pliusas tai, kad mes visada galime dirbti. Važiuojame mašina – aptariame idėjas. Ten ir gimsta geriausi projektai, - sako Rolandas. - Žinoma, būna ir pavargstame vienas nuo kito. Bet labai gerai tai, jog Jonas yra baigęs filosofiją. Jei aš kažką paloju, jis sugeria, patyli, ir vėl viskas gerai.“

„Radistai“ su savo mylimosiomis iš grupės „Pinup Girls“ apsigyveno Karklės žvaigždžių alėjoje
© D.Lauručio nuotr.

„Šiemet mums gyventi sekasi kur kas geriau, nei pernai. Nes gyvename su savo mylimosiomis. Tyliai, ramiai. Pirmą „zipų“ sezoną pajūryje būdavo tikras rokenrolas. Ypatingai, jei vakarėliuose dalyvaudavo Mantas Stonkus. Tada kiekvieną vakarą būdavo balius. O kai ryte reikia į darbą...“, - kilsteli antakius prisimindamas Jonas.

„Aš po dviejų savaičių miegoti eidavau tik išgėręs valerijono ir įsikišęs ausų kamštukus. Nes kitaip sunku būdavo užmigti, kai chebra audringai žaisdavo „PlayStation“, - juokiasi prisimindamas Rolandas.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

„Tverko" mokytoja Gintarė Šulčiūtė-Vanilla pademonstravo keletą šokio judesių (4)

Tverką į Lietuvą atnešusi charizmatiška šokėja ir šio drąsaus šokio mokytoja Gintarė...

Nijolei Pareigytei plyšo krūties implantas, laukia operacija: kūnas išdavė, kad kažkas ne taip (26)

Prieš daugiau nei dešimtmetį šalies pramogų pasaulyje ėmė sparčiai populiarėti plastinė...

Neseniai sūnaus Nikolo susilaukusi Gerda Žemaitė grįžta į viešumą: pirkti vaikiškus rūbus - mano silpnybė (7)

Ketvirtadienio vakarą žinomi kauniečiai atvyko į atsinaujinusios vaikiškų prekių parduotuvės...

Kristinai Brazauskienei diagnozuotas trečios stadijos vėžys: gydytojai siūlė operaciją, bet aš atsisakiau (35)

Pirmojo atkurtos nepriklausomos Lietuvos respublikos prezidento Algirdo Brazausko žmonai Kristinai...

Stano atkirto iš Aurelijaus Verygos poelgio pasityčiojusiam politikui: nusiskuskite ir jūs plikai (473)

Po to kai Lietuvos krikščionių demokratų ( TS-LKD ) partijos narys Kęstutis Masiulis...

Top naujienos

Renkantis butą atskaitos tašku tampa liūdnai pagarsėjęs Perkūnkiemis, po jo – viskas tik geryn Avulis: tai lyg koks getas (45)

Išsirinkti būstą – užduotis ne iš lengvųjų. Viena vertus, rinktis tikrai yra iš ko, kita...

Žydus gelbėjusiai vokietės ir lietuvio šeimai likimas smogė žiauriai: be gailesčio buvo ištremti į Sibirą (32)

1944 metų spalio 10 dieną į Lietuvos pajūrį įžengusi sovietinė kariuomenė atnešė...

Spąstai, į kuriuos pateko nieko neįtarę automobilių pirkėjai (51)

Mobiliojo ryšio blokavimo sistemoms milijonus skyrusi kalėjimų sistema ir toliau nesugeba...

Lietuvė pradėjo tvarkytis dokumentus europiečio statusui JK gauti. Tada išlindo keisti dalykai (5)

Britų valdžios įstaigose paslaptingai prapuola įrašai apie Europos Sąjungos piliečių...

Vokietijos bėgikė kratosi karščiausios planetos sportininkės etiketės – pirmoje vietoje jai sportas

Tokio skaičiaus Vokietijos lengvaatletė Alica Schmidt ir pati kol kas negali suvokti – 500 tūkst....

Nesusipratimas restorane parodė nemalonią tiesą: vartoti svaigalus yra tapę daugiau negu norma (25)

Kavinės lankytojai, visiškai nevartojančiai alkoholio, alaus gamintojai rekomendavo nevengti...

Oželytė: aš negirdžiu nė žodžio apie juodžiausią Lietuvos problemą (491)

„Mūsų Parlamentas atspindi mūsų veidą. Pasižiūrėję atidžiai į tokį veidą, daug kas...

Rusų režisierius Fiodoras Bondarčiukas vedė gerokai jaunesnę mylimąją: itin slaptose vestuvėse svečių buvo prašoma tik vieno

Žinoma rusų aktorė ir dainininkė Paulina Andrejeva bei Rusijos kino režisierius Fiodoras...

Kraujo liga serganti Janina: iš pradžių jaučiau tik sunkų nuovargį (4)

Prieš 10 metų lėtine mieloleukemija susirgusi Janina prisimena ligos simptomus, kurie iš...

Lietuvos kultūristas – absoliutus „Arnold Classic Europe“ čempionas (2)

Penktadienį Ispanijoje prasidėjusiose kultūrizmo ir fitneso varžybose „Arnold Classic Europe“...