Delfi susisiekus su atlikėja, ji tikino, jog viskas įvyko netikėtai.

„Įdomus dalykas nutiko. Pasivaikščiojom su dukryte, turėjome ir roges. Aš ją laikiau ant rankų, neišlaikiau pusiausvyros ir griuvau. Iš esmės gelbėjau dukrelę, kad ji neiškristų iš glėbio. Griūdama ranką pasikišau itin nepatogiai ir buvo toks „trakšt“, – pasakojo Ingrida.

Iš pradžių dainininkė nė nepagalvojo, kad situacija – rimta, tad tą patį vakarą ant rankos tik uždėjo šaltą kompresą ir patepė kremu. Nepaisant pačios suteiktos greitosios pagalbos, ryte pamatytas vaizdas privertė kreiptis į specialistus.

„Atsikėliau su tokia kaladėle – ranka buvo gerokai patinusi. Nuvykau pas gydytoją, jis padarė nuotrauką. Na ir ką jūs manote – konkretus lūžis. Lūžo dešinės rankos penktasis delnakaulis, šalia mažojo piršto“, – tikino žinoma atlikėja.

Ingridai pasirodė gana keista tai, kad itin didelio skausmo ji nepajuto – pasak atlikėjos, lūžusio delnakaulio skausmo nė nepalyginsi su tuo, kurį teko ištverti lūžus kojos kaului.

„Tiesą sakant, aš nesitikėjau, kad ten bus lūžis. Tad pas gydytoją kabinete labai pasimečiau, – juokėsi prisiminusi Ingrida. – Iš pradžių prašiau, kad nedėtų man gipso, bet gydytojas, žinoma, su tuo nesutiko. Jis man parodė nuotrauką, kurioje aiškiai matyti lūžis.“

Trečiadienį dar kartą nuvykusiai į gydymo įstaigą Ingridai buvo uždėta graži bei inovatyvi langetė – pasak moters, šiais laikais įmanoma net ir patyrus traumą atrodyti stilingai. Šiuo metu atlikėja nejaučia jokio diskomforto.

„Su ja ir gyvenimas patogesnis, – šypsojosi Ingrida. – O aš, kaip žinodama, visą šventinį meniu užsisakiau iš vieno žinomo restorano. Tad man net širdis atslūgo – galvojau, jei man dar reikėtų viską šventėms suruošti, gaminti, būtų katastrofa.“

Pasak gydytojų, kaulo gijimo laikotarpis nėra tikslus – tai gali užtrukti nuo mėnesio.

„Reikės vėl daryti nuotrauką, gydytojai žiūrės, ar nėra poslinkio. Kol kas operacijos nereikia. Pirmajai patikrai eisiu po savaitės“, – kalbėjo Ingrida.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (27)