Tai jau trečias kartas, kai administracinio teisės pažeidimo bylą nagrinėjantis Vilniaus miesto apylinkės teismas nesulaukė V. Pilibaitytės – anksčiau teisėja Rasa Paužaitė atlikėjai atstovaujantį teisininką net įspėjo, kad Mia gali būti atvesdinta į teismą.

Advokato padėjėjas Vytautas Geležinis penktadienio posėdyje pareiškė,kad norėtų, jog atlikėjos byla būtų nagrinėjama neviešai - esą tai susiję su asmeniniu gyvenimu, be to, esą žurnalistai pateikia tikrovės neatitinkančią informaciją.

Teismas atmetė tokį prašymą, pažymėdamas, kad visos bylos yra nagrinėjamos viešai.

Maža to, paaiškėjo, kad anksčiau prisipažinusi, jog vairavo neblaivi, dabar Mia jau siekia išvengti atsakomybės - atlikėjos atstovas paprašė pateikti alkotesterio, kuriuo ją patikrino policija, naudojimosi instrukciją, registravimo žurnalą bei kalibravimo duomenis.

Teismas taip pat šį prašymą atmetė, nes byloje policija yra pateikusi duomenis, jog matuoklis yra tinkamas naudoti, be to, pasak teisėjos, V. Pilibaitytė pareigūnams buvo prisipažinusi, jog vairavo neblaivi, tai patvirtino ir ją sustabdę pareigūnai.

Teisėja byloje taip pat paskelbė, kad Mia yra ne kartą bausta už KET pažeidimus. „Ji bausta ne vieną kartą“, – sakė ji.

Kai teismas atmetė visus V. Pilibaitytės atstovo prašymus, jis pareiškė, kad atlikėja yra charakterizuojama teigiamai, pripažįsta kaltę ir gailisi, todėl prašė skirti kuo švelnesnę sankciją. Teisėja nutarimą žada paskelbti kitą antradienį.

V. Pilibaitytei administracinio teisės pažeidimo protokolas buvo surašytas po įvykių naktį iš balandžio 9-osios į 10-ąją, kai apie 2.30 val., Vilniuje, M. K. Čiurlionio g., jos vairuojamą apynaujį automobilį BMW sustabdė sostinės policijos pareigūnai.

Dainininkė buvo neblaivi – jai nustatytas 1,03 promilės girtumas. Be to, mergina nepateikė vairuotojo pažymėjimo (policijos duomenimis, ji turi teisę vairuoti, tik nepasikeitusi vairuotojo pažymėjimo, kurio galiojimo terminas jau pasibaigęs).

Mia savo kaltę pripažino ir sakė pareigūnams, kad gailisi, o įvykį vadino nesusipratimu.

„Tai nesusipratimas su pačia savimi. Su drauge vakarienės metu išgėrėme dvi taures vyno ir tikrai nesijaučiau negalinti vairuoti, - DELFI tikino V. Pilibaitytė. - Kadangi buvo išdaužtas mano veidrodėlis, policija mane sustabdė dėl jo. Ir po to nusprendė nustatyti mano blaivumą. Aš buvau visiškai tikra, kad visai nepripūsiu. Taip kvailai man dar gyvenime nėra buvę. Jaučiuosi labai nesmagiai ir dėl to labai gailiuosi.“

Tuo metu pareigūnai teigia, jog BMW sustabdė todėl, kad automobilis be jokios priežasties vingiavo gatve. Pareigūnai taip pat nurodė, kad pradėję bendrauti su vairuotoja pajuto alkoholio kvapą, todėl ją nušalino nuo vairavimo.

Žinoma atlikėja pagrindiniam naujienų portalui DELFI portalui prisipažino labai išsigandusi ir pasimetusi. „Jei būčiau žinojusi, kad aš galiu pripūsti, nebūčiau važiavusi. Aš gyvenime nesėdu prie vairo, jei abejoju savimi, galiu vairuoti ar ne, – prisiekinėjo Mia. – Labai pergyvenu dėl to, kaip viskas įvyko.“

Transporto priemonių vairavimas, esant vairuotojams neblaiviems, kai nustatomas lengvas neblaivumo (girtumo) laipsnis (nuo 0,41 promilės iki 1,5 promilės), – užtraukia baudą vairuotojams nuo vieno tūkstančio iki vieno tūkstančio penkių šimtų litų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo vienerių metų iki vienerių metų šešių mėnesių.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (172)