V. Tarasovienė Delfi sakė, kad jau prieš kurį laiką suprato, kad prezidento rinkimuose palaikys I. Vėgėlę, nes atlikėjai patinka jo požiūris.

„Man padarė labai didelį įspūdį, kai jis pandemijos metu išstojo su kalba, kai užstojo paprastus žmones, kovojo dėl žmonių teisių. Nuo tos akimirkos seku šį žmogų, seku, ką jis šneka, kaip jis elgiasi ir kur dalyvauja. Mes susibičiuliavome, labai jį palaikau ir tikiuosi, kad jis laimės“, – sekmadienio vakarą sakė V. Tarasovienė.

Jai pritarė ir jos vyras V. Tarasovas teigdamas, kad kandidatas į prezidentus – artimas jo sielai.

„Mane labai žavi teisiniai dalykai. Tai yra žmogus – teisininkas, išdėsto viską per teisinę prizmę. Mandagus, išlaikytas, tolerantiškas, gražiai bendraujantis, ne kažkoks netolerantiškas chamas“, – sakė V. Tarasovas.

Paklausti, kodėl nusprendė atvykti iš Klaipėdos į I. Vėgėlės rinkimų štabą, kad jį palaikytų, garsi šeima neslėpė nepadariusi jokio žygdarbio. Anot V. Tarasovienės, išsakyti savo nuomonę ir palaikyti – demokratiška.

„Sekmadienis – graži diena, todėl atvažiavome, labai normalu palaikyti bičiulį, su kuriuo susidraugavome“, – sakė V. Tarasovas.

Kalbinta jo žmona buvo įsitikinusi, kad vyks antras turas, vylėsi, jog jame dalyvaus I. Vėgėlė.

„O šiaip norėčiau, labai optimistiškai, kad nebūtų antro turo“, – šypsojosi V. Tarasovienė.

„Pirmu turu Igną į prezidentus, bet žiūrime per daug optimistiškai. Manau, kad antrame ture jis būtų tik su Gitanu Nausėda. Toks racionalus variantas, ką matau aplinkoje“, – sakė V. Tarasovas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)