Kalbėdamos tokia jautria tema tinklalaidės kūrėjos prisipažino, kad su įvairiomis baimėmis nuolat susiduria ir pačios, o tam tikros patirties leido į baimes pažiūrėti visai kitomis akimis.

Itin jautraus pokalbio metu Indrė neslėpė, kad pastarieji metai privertė ją keistis iš principo. Moteris kalbėdama net susigraudino: „Aš pati save buvau pametusi ir čia tikrai nėra jokių kaltinimų. Galiu drąsiai pasakyti, kad aš buvau užgesinta ir buvau auka, o dabar taip, išlipau iš aukos būsenos. Pati daug ko sau neleidau daryti, nes juk auginu vaikus, o čia dar darbai. Turėjau prisikūrusi daug kažkokių taisyklių“.

„Dar esu darbo su savimi kelyje. Aš džiaugiuosi mini pergalėmis. Kartais atrodo, kad tai labai arogantiška, kad aš labai pasitikiu savimi, tai noriu pasakyti ne, tai reikalauja labai didžiulio darbo, labai daug pastangų. Ir aš tikrai dar esu procese“, – pasakojo ji.

Paklausta Beatos, kodėl viešojoje erdvėje viskas dažniausiai atrodo kitaip, Indrė buvo atvira.

„Aš tiesiog nenoriu nieko apkrauti. Kitiems atrodo iš šono, kad tau yra lengviau, tau yra paprasčiau, tai noriu pasakyti, kad šitoje vietoje mes esam visi lygus. Visiems vienodai skauda, visi vienodai verkiam. Tai tokie pavyzdžiai kaip tavo, Beata, ir labai tikiuosi, kad kaip mano, tik įrodo, kad gali būti geriau. Tu turi pati daug daryti, nereikia laukti, kol kažkas atneš viską ant padėklo“.

Diskutuojant toliau, kaip po skaudžių išgyvenimų atsitiesti ir vėl pradėti džiaugtis, moterys kalbėjo apie ramybės paieškas. Įvairiais atvejais, tam padeda skirtingi dalykai.

„Dabar sulaukiu iš viešumos ir savo aplinkos tokių pasakymų, kad esu rami. Ir iš tikrųjų, mano gyvenime atėjo ramybė. Tam aišku padeda santykiai bei tas naujas požiūris į santykius. Aš lygiai taip pat galvojau, kad aš tai jau tikrai nesusirasiu jokio vyro. Juk tikrai buvau ta statistinė moteris, kuri 100 proc. nėrė į šeimą, 100 proc. nėrė į santykius, pasitikėjo. Bet tai buvo mano pasirinkimas atsiduoti šeimai ir aš džiaugiuosi, kad aš tą patyriau, tą praėjau ir toliau galiu dirbti su savimi ir su čia patirtimi“, – mintimis dalijosi I. Stonkuvienė.

Televizijos laidų vedėja B. Tiškevič pritardama dalijosi ir savo išgyvenimais. „Man atrodo labai svarbu nepamesti savęs, būti stipriai ir pačiai save turėti. Aš žinau, kaip nuostabu ištirpti meilėje, atiduoti save visą ir tikėti ta mažina nuostabia meile, bet aš galvoju, gal aš kitam gyvenime taip darysiu. Šių dienų visuomenėje, šių dienų pasaulyje niekam nereikia manęs visos. Tai man reikia manęs visos. Aš neturiu savęs atsikratyti. Man atrodo, kad mes turim pačios save turėti“.

„Kai aš buvau jaunesnė ir labai įsimylėjau, aš galvojau, kad galiu būti tiesiog žmona. Kad čia nuostabu. Aš taip pabandžiau pabūti kelis mėnesius. Man partneris nieko nesakė, sakė nori dirbk, nenori nedirbk, man leido pasirinkti, bet aš pradėjo nekęsti savęs ir savo gyvenimo. Aš supratau, kad mano darbai, mano studijos yra ne vien dėl pinigų, tai yra kas mane daro gyva, kas mane daro manim. Aš labai džiaugiuosi, kai jaučiuosi reikalinga“, - pasakojo Beata.

Visą pokalbį ir diskusiją išvysti galite trečiajame tinklalaidės „Mudvi“ epizode: